לחצו להתקשרות:

שיטות מתיחת פנים ללא ניתוח

כמעט כל אדם מבוגר היה רוצה להיראות צעיר בכמה שנים. עם זאת, מעטים יחסית מוכנים לשים את עצמם תחת סכין המנתחים. לשמחת כל אלה שלא רוצים לעבור הליך כירורגי אך רוצים ליהנות מפנים צעירות ישנם היום טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סימנים המעידים על שינוי עור הפנים

עור הפנים שלנו משתנה באופן קבוע אולם לאחר גיל 25 השינויים יכולים להיות משמעותיים יותר וגם בלתי חוזרים ללא התערבות חיצונית. כאשר עור הפנים אנו תואם את התחושה האישית ומעניק מראה של זקנה, ניתן להתחיל לברר אודות מתיחת פנים ללא ניתוח עם חוטים.

העלמת נימים המופיעים ברגליים
העלמת נימים ברגליים
טיפול טבעי להעלמת נימים
טיפול טבעי בנימים
מתיחת פנים ללא התערבות כירורגית
מתיחת פנים ללא ניתוח
מתיחת פנים באמצעות חוטים
הרמת פנים בחוטים
הסרת צלקות לאחר ניתוחים
הסרת צלקות
הצרת היקפים באזור הירכיים
הצרת היקפים בירכיים

כיצד ניתן ליהנות ממראה צעיר ללא ניתוח

השאלה כיצד ניתן ליהנות ממראה פנים צעיר ללא התערבות כירורגית עולה לאחרונה יותר ויותר. כל אחד ואחת יכולים לשמור על עור הפנים על ידי מריחת קרמים, הימנעות מעישון, לחץ ומתח ועל ידי תזונה נכונה. כמובן, גם שמירה מקסימלית על עור הפנים לא תמנע את סימני הגיל והיום ניתן לבצע שלל טיפולים להצערת העור אשר אינם כוללים התערבות כירורגית.

שיטות מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים עם חוטים – השיטה עושה שימוש במזו חוטים והיא כוללת החדרת מחט עם חוט אל מתחת לעור ושחרור של המחט. הטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית כשהמטופל נמצא בהכרה מלאה. תוצאות הטיפול נראות מיד בסיום ומחזיקות מעמד לאורך מספר שנים אחריהן ניתן לבצע טיפול חוזר.

מתיחת פנים בלייזר – מכשיר הלייזר מונח על העור והפולסים אשר יוצאים ממנו גורמים לקילוף השכבות החיצוניות ועידוד שכבות העור המתוחות לצאת במקומן. הטיפול דומה בתוצאותיו לפילינג כימי והוא יכול להיות ממוקד מאד אם יש צורך בכך ולהסיר קמטים באזורים מסוימים.

גלי רדיו למיצוק והצערת העור – מכשיר אשר מעביר גלי רדיו מונח על עור הפנים. המכשיר מעביר גלי רדיו אשר מחממים את אזור הטיפול, מעודדים ייצור של קולגן ואלסטין אשר מותחים את העור ומעניקים מראה צעיר. הטיפול מתבצע תחת אלחוש מקומי ויש לבצע מספר טיפולים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה (לרוב בין 4 ל- 5 טיפולים בלבד).

קבלת מראה עוד צעיר לא חייבת לעבור דרך סכין המנתחים. על מנת לקבל פרטים אודות השיטות והמכונים המתאימים לך, יש להשאיר פרטים באתר ומומחה בתחום ישוב אלייך להתייעצות.