לחצו להתקשרות:

מתיחת פנים ללא ניתוח

כמעט כל אדם מבוגר היה רוצה להיראות צעיר בכמה שנים. עם זאת, מעטים יחסית מוכנים לשים את עצמם תחת סכין המנתחים. לשמחת כל אלה שלא רוצים לעבור הליך כירורגי אך רוצים ליהנות מפנים צעירות ישנם היום טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

מיצוק עור הפנים

השנים החולפות מראות את אותותיהן על הפנים שלנו ואלו מתחילים להיות נפולים. בסביבות גיל 25 שרירי הפנים שלנו מתחילים לעבור התעייפות והקמטים מתחילים להופיע עליהם. היחלשות השרירים מביאה למראה שאינו מחמיא כמו קמטים או נפילה של עור הפנים ורבים חשים כי הם מתחילים להזדקן וכל זה ללא קשר ליכולת הגופנית שלהם בכל תחומי החיים. פעולות למתיחת הפנים כמו טיפול בחוטים מסייע לאנשים רבים ליהנות מביטחון עצמי גבוה ומראה מרשים.

העלמת נימים המופיעים ברגליים
העלמת נימים ברגליים
טיפול טבעי להעלמת נימים
טיפול טבעי בנימים
חידוש ומיצוק עור הפנים עם חוטים
חידוש עור הפנים
חידוש ומיצוק עור הפנים ללא ניתוח
מתיחת פנים ללא ניתוח
הסרת צלקות לאחר ניתוחים
הסרת צלקות
הצרת היקפים באזור הירכיים
הצרת היקפים בירכיים

סימנים המעידים על שינוי עור הפנים

עור הפנים שלנו משתנה באופן קבוע אולם לאחר גיל 25 השינויים יכולים להיות משמעותיים יותר וגם בלתי חוזרים ללא התערבות חיצונית. כאשר עור הפנים אנו תואם את התחושה האישית ומעניק מראה של זקנה, ניתן להתחיל לברר אודות מתיחת פנים ללא ניתוח עם חוטים.

תסמינים המתאימים לביצוע טיפול בחוטים לפנים: טיפול בחוטים לפנים מתאים לכל מי שרוצה לבצע הרמה של העור ולהעלים את הקמטים. הסימנים אשר יכולים להעיד על כך שאתם נמצאים בקהל היעד שמתאים לטיפול הם מראה פנים מקומט, עור שמתחיל להיות רפוי, נפילה של שרירי הפנים או עפעפיים אשר מתחילים להסתיר את העיניים.

כיצד ניתן ליהנות ממראה צעיר ללא ניתוח?

השאלה כיצד ניתן ליהנות ממראה פנים צעיר ללא התערבות כירורגית עולה לאחרונה יותר ויותר. כל אחד ואחת יכולים לשמור על עור הפנים על ידי מריחת קרמים, הימנעות מעישון, לחץ ומתח ועל ידי תזונה נכונה. כמובן, גם שמירה מקסימלית על עור הפנים לא תמנע את סימני הגיל והיום ניתן לבצע שלל טיפולים להצערת העור אשר אינם כוללים התערבות כירורגית.

עד לא מזמן כל מי שרצה או רצתה לעבור טיפול הרמת פנים וליהנות ממראה צעיר ועור מתוח היה צריך לעבור אצל המנתח. היום ניתן לעבור טיפולים שאינם כוללים חתכים או פעילות כירורגית, טיפול בחוטים לפנים.

מתיחת פנים עם חוטים השיטה עושה שימוש במזו חוטים והיא כוללת החדרת מחט עם חוט אל מתחת לעור ושחרור של המחט. הטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית כשהמטופל נמצא בהכרה מלאה. תוצאות הטיפול נראות מיד בסיום ומחזיקות מעמד לאורך מספר שנים אחריהן ניתן לבצע טיפול חוזר. (ראי: מתיחת פנים בחוטים)

מתיחת פנים בלייזר מכשיר הלייזר מונח על העור והפולסים אשר יוצאים ממנו גורמים לקילוף השכבות החיצוניות ועידוד שכבות העור המתוחות לצאת במקומן. הטיפול דומה בתוצאותיו לפילינג כימי והוא יכול להיות ממוקד מאד אם יש צורך בכך ולהסיר קמטים באזורים מסוימים.

גלי רדיו מכשיר אשר מעביר גלי רדיו מונח על עור הפנים. המכשיר מעביר גלי רדיו אשר מחממים את אזור הטיפול, מעודדים ייצור של קולגן ואלסטין אשר מותחים את העור ומעניקים מראה צעיר. הטיפול מתבצע תחת אלחוש מקומי ויש לבצע מספר טיפולים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה (לרוב בין 4 ל- 5 טיפולים בלבד).

מהו טיפול בחוטים לפנים?

טיפול בחוטים לפנים הוא טיפול שאינו דורש התערבות כירורגית. המטפל צריך להיות בעל ההכשרה המתאימה לתחום, אך הוא לא חייב להיות מנתח. טיפול בחוטים לפנים מורכב משלושה שלבים:

סימון האזור– המטפל מסמן את אזור הטיפול הנדרש בהתאם לציפיות עם הלקוח או הלקוחה. האזור המסומן יהיה גם האזור בו יטפלו.

הרדמה מקומית – המטפל יבצע הרדמה מקומית אשר משפיעה אך ורק על האזור המטופל. לאורך כל הטיפול המטופל נמצא בהכרה מלאה ותחושת ההירדמות המקומית תתפוגג במהרה בגמר הטיפול.

החדרת חוטים – החוטים מוחדרים אל מתחת לעור באזור המבוקש והרמה ובהתאם לאזורים המסומנים. המטפל יבצע החדרה של חוטים על פי התכנון המקדים ועד לקבלת התוצאה הרצויה.

 תוצאות הטיפול במזו חוטים

המטפל מבצע סימון של אזור הטיפול המבוקש ובהתאם לכך הוא מבצע את ההליך הטיפולי. עוד לפני תחילת הטיפול ניתן לדעת מה יהיו התוצאות ואלו נראות מיד בסיום הטיפול. הטיפול מחזיק מעמד מספר שנים וניתן לחזור עליו.

טיפול בחוטים לפנים מתאים לכל מי שמעוניין ליהנות ממראה צעיר. אם גם אתה צעיר בנשמתך ורוצה שפנייך יעידו על כך נשמח לסייע לך. השאר את פרטייך באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך.

קבלת מראה עוד צעיר לא חייבת לעבור דרך סכין המנתחים. על מנת לקבל פרטים אודות השיטות והמכונים המתאימים לך, יש להשאיר פרטים באתר ומומחה בתחום ישוב אלייך להתייעצות.