לחצו להתקשרות:

טיפול בחוטים למתיחת פנים

השנים החולפות מראות את אותותיהן על הפנים שלנו ואלו מתחילים להיות נפולים. בסביבות גיל 25 שרירי הפנים שלנו מתחילים לעבור התעייפות והקמטים מתחילים להופיע עליהם. היחלשות השרירים מביאה למראה שאינו מחמיא כמו קמטים או נפילה של עור הפנים ורבים חשים כי הם מתחילים להזדקן וכל זה ללא קשר ליכולת הגופנית שלהם בכל תחומי החיים. פעולות למתיחת הפנים כמו טיפול בחוטים מסייע לאנשים רבים ליהנות מביטחון עצמי גבוה ומראה מרשים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

מתי מתאים טיפול בחוטים לפנים

טיפול בחוטים לפנים מתאים לכל מי שרוצה לבצע הרמה של העור ולהעלים את הקמטים. הסימנים אשר יכולים להעיד על כך שאתם נמצאים בקהל היעד שמתאים לטיפול הם מראה פנים מקומט, עור שמתחיל להיות רפוי, נפילה של שרירי הפנים או עפעפיים אשר מתחילים להסתיר את העיניים.

העלמת נימים המופיעים ברגליים
העלמת נימים ברגליים
טיפול טבעי להעלמת נימים
טיפול טבעי בנימים
מתיחת פנים ללא התערבות כירורגית
מתיחת פנים ללא ניתוח
הרמה של הפנים ללא ניתוח
מתיחת פנים ללא ניתוח
הסרת צלקות לאחר ניתוחים
הסרת צלקות
הצרת היקפים באזור הירכיים
הצרת היקפים בירכיים

כיצד ניתן ליהנות ממראה פנים צעיר ללא ניתוח

עד לא מזמן כל מי שרצה או רצתה לעבור טיפול הרמת פנים וליהנות ממראה צעיר ועור מתוח היה צריך לעבור אצל המנתח. היום ניתן לעבור טיפולים שאינם כוללים חתכים או פעילות כירורגית, טיפול בחוטים לפנים.

מהו טיפול בחוטים לפנים

טיפול בחוטים לפנים הוא טיפול שאינו דורש התערבות כירורגית. המטפל צריך להיות בעל ההכשרה המתאימה לתחום, אך הוא לא חייב להיות מנתח. טיפול בחוטים לפנים מורכב משלושה שלבים:

סימון האזור – המטפל מסמן את אזור הטיפול הנדרש בהתאם לציפיות עם הלקוח או הלקוחה. האזור המסומן יהיה גם האזור בו יטפלו.

הרדמה מקומית – המטפל יבצע הרדמה מקומית אשר משפיעה אך ורק על האזור המטופל. לאורך כל הטיפול המטופל נמצא בהכרה מלאה ותחושת ההירדמות המקומית תתפוגג במהרה בגמר הטיפול.

החדרת חוטים – החוטים מוחדרים אל מתחת לעור באזור המבוקש והרמה ובהתאם לאזורים המסומנים. המטפל יבצע החדרה של חוטים על פי התכנון המקדים ועד לקבלת התוצאה הרצויה.

תוצאות הטיפול

המטפל מבצע סימון של אזור הטיפול המבוקש ובהתאם לכך הוא מבצע את ההליך הטיפולי. עוד לפני תחילת הטיפול ניתן לדעת מה יהיו התוצאות ואלו נראות מיד בסיום הטיפול. הטיפול מחזיק מעמד מספר שנים וניתן לחזור עליו.

טיפול בחוטים לפנים מתאים לכל מי שמעוניין ליהנות ממראה צעיר. אם גם אתה צעיר בנשמתך ורוצה שפנייך יעידו על כך נשמח לסייע לך. השאר את פרטייך באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך.