לחצו להתקשרות:

חידוש ומיצוק עור פנים בחוטים

רבים מאיתנו היו רוצים ליהנות ממראה צעיר לנצח. זאת למרות שכוח הכבידה מפעיל עלינו עוצמות שונות ומשפיע על עור הפנים שלנו. לשמחתנו, ישנן שיטות מתקדמות אשר אינן דורשות התערבות כירורגית ומחזירות לנו את המראה הצעיר. אחת השיטות המתקדמות ביותר היא מתיחה ומיצוק עור פנים בחוטים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

האם טיפול זה מתאים לך?

הפנים שלנו מספרות את כל האמת ולכן ברגע שאנו לא מרוצים מהמראה הכללי שלהם ניתן לשער שנרצה לשנות אותו. סימנים כמו למשל נפילת הלחיים, עפעפיים שסוגרים על העיניים וגבות שנופלות יכולים כולם להשתנות באמצעות חידוש עור הפנים בחוטים וכל זה ללא הליך כירורגי.

העלמת נימים המופיעים ברגליים
העלמת נימים ברגליים
טיפול טבעי להעלמת נימים
טיפול טבעי בנימים
חידוש ומיצוק עור הפנים עם חוטים
חידוש עור הפנים
חידוש ומיצוק עור הפנים ללא ניתוח
מתיחת פנים ללא ניתוח
הסרת צלקות לאחר ניתוחים
הסרת צלקות
הצרת היקפים באזור הירכיים
הצרת היקפים בירכיים

כיצד ניתן ליהנות ממראה צעיר ללא ניתוח

רבים מעוניינים ליהנות ממראה עור צעיר וכל זה מבלי לעבור ניתוחים. שמירה על העור שלנו דרך שימוש בקרמים מדי יום, הקפדה על קרם הגנה ביציאה לשמש ותזונה טובה המכילה אנטי- אוקסידנטים, יכולים לעכב את תופעות ההזדקנות וכאשר אלו מופיעים ניתן לבצע טיפול של מיצוק עור הפנים בעזרת חוטים.

מהו חידוש עור הפנים עם חוטים

רבים מסתכלים במראה לא מרוצים מהמראה המבוגר הניצב מולם. בעוד שתוחלת החיים רק הולכת וגדלה, המראה לא תמיד מדביק את הפער, מה שגורם לאנשים רבים לברר אודות הרמת עור הפנים עם חוטים. השיטה עושה שימוש בחוטים אשר מרימים את עור הפנים ומותחים אותו לפי המבוקש כאשר תיאום ציפיות בין המטפל למטופל הוא שלב חשוב המציג אלו תוצאות ניתן לקבל.

תוצאות טיפול חידוש עור הפנים עם מזו חוטים משתנה בהתאם למצב הראשוני עמו מגיעים המטופלים. לפני שמתחילים לבצע את הטיפול עצמו יתבצע תיאום ציפיות בין המטופל למטפל והוא יבהיר למטופל למה הוא יכול לצפות. התוצאות של הטיפול נראות באופן מידי על עור הפנים והתגובות המחמיאות לא מאחרות לבוא. המטופלים מעידים על כך שהטיפול מצעיר אותם ומחזיר להם את המראה שהיה להם לפני מספר שנים (כאשר כמובן תלוי באיזה גיל מגיעים לטיפול).

מעוניינים לשמוע עוד פרטים אודות מתיחת עור הפנים בחוטים? השאירו פרטים באתר ומומחה בתחום יחזור אליכם עם כל התשובות ועם מידע על המכונים הטובים ביותר לביצוע הטיפול.