לחצו להתקשרות:

הרמת פנים באמצעות מזו חוטים

הרמת פנים בעזרת מזו חוטים

רבים רוצים לברר אודות הרמת פנים עם חוטים. העובדה כי תוחלת החיים הולכת ועולה מעלה גם את הרצון ליהנות ממראה צעיר ולשמור על הפנים שלנו היא לא חדשה, אך שיטת הרמת פנים בעזרת מזו חוטים נחשבת לחדשה יחסית וכיוון שהיא נטולת הליך כירורגי רבים רוצים לקבל פרטים עליה. (ראי גם: מתיחת פנים עם חוטים).

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סימנים בהם ניתן לטפל

סימנים אשר יעידו על נפילת הפנים הם קודם כל התחושה האישית. ממבט במראה אנו יכולים להרגיש שהמראה אינו צעיר כמו פעם. קמטים אשר מתעמקים בעור, גבות אשר נראות נפולות וחריץ אשר מופיע בין הלחי לשפה העליונה יכולים להיות כולם סימנים אשר מעידים על נפילת פנים. את המראה ניתן לשנות דרך הרמת פנים עם חוטים.

A slider with the ID of 13 doesn't exist.

כיצד ניתן ליהנות מהרמת פנים ללא ניתוח

היום ניתן להתחיל ליהנות ממתיחת פנים גם ללא ניתוח. שיטת הרמת פנים עם חוטים מאפשרת לבצע שינוי של עור הפנים ביום אחד כשהמטופלים נמצאים בהכרה מלאה תחת הרדמה מקומית קלה בלבד של אזור הטיפול.

אודות הרמת פנים עם חוטים

טיפול הרמת פנים עם חוטים הוא טיפול הנמצא בחזית הרפואה האסתטית. הטיפול אינו כולל התערבות כירורגית והוא כולל מזו חוטים שאלו חוטים אשר נמסים בתוך העור. הטיפול אינו מצריך הרדמה כללית אלא הרדמה מקומית בלבד באזור הטיפול. לאחר תיאום ציפיות המטפל יסמן את אזורי הטיפול המבוקשים, יבצע אלחוש מקומי של אזור הטיפול ולאחר מכן יבצע החדרה של החוטים בעזרת מחט דקיקה. המטפל מחדיר את החוט למחט ואת המחט לעור כאשר החוט נשאר בתוך העור וכך מותח אותו. החוט נשאר כפי שהוא כשנה ולאחר מכן הוא נמס אל תוך הגוף ונפלט החוצה.

התוצאות של הטיפול תלויות במספר גורמים; גיל המטופל, מצב הפנים והציפיות של המטופל. לפני התחלת הטיפול מתבצע תיאום ציפיות וסימון של אזור הטיפול. התוצאה של הטיפול תהיה תואמת את הסימון וניתן לראות את התוצאה מיד. לעתים יהיה צורך לבצע טיפול משלים לאחר מספר שבועות והדבר תלוי במצב הראשוני של המטופל.

כולנו רוצים ליהנות ממראה מחמיא וביצוע מתיחת פנים עם חוטים מאפשרת לנו לעשות זאת. לבירור פרטים אודות הרמת פנים עם חוטים ניתן להשאיר פרטים באתר המקור לטיפולי יופי ויועץ יופי רלוונטי ישוב אליכם בהקדם