לחצו להתקשרות:

מתיחת פנים בחוטים

תוחלת החיים שלנו עלתה ואיתה גם הצורך בטיפולים שונים. אחד מהטיפולים אשר הדרישה שלהם הולכת וגוברת הם טיפולי מתיחת פנים. בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות הטיפולים האסתטיים ולכניסת טיפולי מתיחת פנים באמצעות חוטים, טיפול מתיחת פנים ללא ניתוחים והתערבויות כירורגיות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המקור לטיפולי אסתטיקה ללא ניתוח אוסף עבורך מידע אובייקטיבי על הטיפולים השונים. המקור שם לעצמו מטרה לתת לך את כל המידע בתחום על מנת שתוכלי להחליט אלו טיפולים מתאימים לך ביותר בתחום האסתטיקה. היום, אסתטיקה אינה רק ניתוחים כירורגיים ולכן המקור למידע מביא לך את השיטות המתקדמות ביותר בתחום. בנוסף, מעמיד לרשותך המקור מומחים בתחום האסתטיקה אשר ישמחו לתת לך מענה בכל שאלה וכל זה ללא תשלום וללא התחייבות מצדך.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת מאפשר לך לקבל מידע רב באתר אך מבין כי לפעמים חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום. בהשארת פרטים באתר או יצירת קשר טלפוני ניתן לשוחח עם מומחים אשר יעזרו לך לקבל עוד מידע על טיפולים אסתטיים ללא ניתוח וכן על מכונים ומטפלים הממוקמים קרוב לביתך. המטרה שלנו היא שיהיה לך ביטחון בפנייה לטיפול ולכן המומחים עומדים לרשותך, לענות על שאלותייך ולייעץ לך ללא כל עלות מצדך.

המקור לטיפולים אסתטיים אוסף עבורך מידע אודות נותני השירות בתחום; קליניקות ומטפלים ונותן לך מידע אובייקטיבי אודות הטיפולים והמטפלים. המקור מבצע בדיקה של הקליניקות והמטפלים, מברר אודות שביעות הרצון של הלקוחות ויכול להמליץ לך על הקליניקות הטובות ביותר בתחום. בהשארת טלפון באתר או התקשרות ניתן להתייעץ עם מומחה בתחום אשר יתאים יחד איתך את הטיפול הנכון לך ביותר בתחום האסתטיקה.

תסמינים של אזור נפול

עם השנים העור שלנו נהיה נפול יותר והמראה המתקבל הוא חוסר סימטריה של הפנים, פנים נפולות והבעות אשר לא מחמיאות לנו. כל סימן של עור רפוי ונופל יכול להיות מספיק כדי לפנות לטיפול מתיחת פנים בחוטים.

העלמת  צלקות בלייזר
הסרת צלקות בלייזר
גלי רדיו להסרת צלקות
צלקות בגלי רדיו
העלמת צלקות אקנה
העלמת צלקות אקנה
העלמת צלקות לאחר ניתוח
צלקות לאחר ניתוח
העלמת סימני מתיחה לאחר לידה
העלמת סימני מתיחה
העלמה וטשטוש כוויות
טשטוש כוויות

כיצד ניתן ליהנות ממתיחת פנים ללא ניתוח

אם בעבר נדמה היה שיש לעבור ניתוח קוסמטי בהרדמה מלאה על מנת להגיע לתוצאות מראה הפנים המחמיא, היום ישנן שיטות פשוטות יותר, מהירות וללא התערבות כירורגית. מתיחת פנים בחוטים היא שיטה אשר אינה כוללת חתכים של העור והתוצאות הן הרמה של הפנים, עור חלק ומתוח באזור המבוקש.

אודות מתיחת פנים בחוטים

טיפול מתיחת פנים בחוטים מורכב ממספר שלבים כשבסופן המטופלים יוצאים עם מראה חדש:

סימון המטרה – המטפל יסמן על הפנים את האזורים בהם נדרש הטיפול. הסימון נעשה בעמידה כאשר נותנים לכוח הכבידה להשפיע על הפנים והמראה כדי להחליט כיצד לתקן אותן.

הרדמה מקומית – לפני פעילות החדרת החוטים מבצעים הרדמה מקומית שתפקידה למנוע כאבים בעת החדרת המחטים והחוטים. ההרדמה אינה משפיעה על ההכרה והמטופלת מודעת לכל מה שקורה סביבה.

החדרת החוטים – בהתאם לסימון מבצע המטפל החדרת חוטים באמצעו מחט דקה. החוטים מרימים את האזורים הנפולים בפנים ונשארים בגוף כשהמחט יוצאת החוצה.

(ראי גם: הרמת פנים עם חוטים נמסים)

תוצאות טיפול להם ניתן לצפות

מתיחת פנים בעזרת חוטים היא פעולה בטוחה לשימוש ומעניקה תוצאות של פנים חלקות ומתוחות. התוצאות נראות לעין מיד בסיום הטיפול והן מחזיקות מעמד לאורך שנים. לפני התחלת הטיפול יסביר המטפל מהן התוצאות הצפויות ואלו יתקבלו בסופו של דבר. מתיחת פנים בחוטים מתאימה לכל מי שמעוניינת ליהנות ממראה מושלם וללא ניתוח. על מנת לקבל פרטים אודות השיטה והמכונים המומלצים לטיפול, השאירי פרטים באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך.

מתיכת פנים בחוטיםרבים מסתכלים מדי יום במראה וחשים שהמראה שלהם לא מחמיא להם והפנים שלהם נראות זקנות יותר מהתחושה שלהם. לכן, יותר ויותר אנשים רוצים לדעת מהם מזו חוטים וכיצד ניתן לבצע טיפול הרמת פנים ללא התערבות כירורגית.

תסמינים של נפילת פנים

הפנים שלנו מתחילות לאבד מגמישותן כבר לקראת גיל 25 והסימנים של כוח הכבידה מתחילים להופיע. אנשים אשר מתחילים לראות קמטוטים על הפנים, עור שמתחיל להימשך כלפי מטה ומדלדל יהיו בין אלו אשר יפנו לטיפול מזו חוטים. הסימנים יכולים להיות בתחילת דרכם כקמטוטים ראשונים והם יכולים להיות משמעותיים יותר כמו למשל סנטר שנראה כמושך מטה ועפעפיים אשר מתחילים לסגור על העיניים.

כיצד ניתן ליהנות מהרמת פנים ללא ניתוח

הרמת פנים ללא ניתוח יכולה להתבצע דרך שמירה על עור הפנים ובעזרת טיפול מזו חוטים. השמירה היום יומית כוללת שימוש בקרמים, מריחת קרם הגנה לפני יציאה החוצה (גם בימים קרים) וכמובן שמירה על תזונה מאוזנת ועשירה. כמובן, כל אלו לא יכולים לבד למנוע הזדקנות של העור וניתן לבצע טיפולי מזו חוטים בנוסף או במקום שאר הטיפולים.

מתיחת פנים באמצעות מזו חוטים

מתיחת פנים בחוטים

אודות שיטת מזו חוטים

שיטת טיפול במזו חוטים למתיחת פנים נחשבת לחדשה יחסית והיא מחליפה את הצורך בביצוע הליכים כירורגים הכוללים חתכים, תפרים ותקופת החלמה. הטיפול עם מזו חוטים מתבצע באמצעות חוט ומחט. החוט עשוי חומר ידידותי אשר נמס לאחר שנה בגוף והטיפול כולל מספר שלבים:

תיאום ציפיות המטופל מסביר מהן התוצאות להן הוא מצפה והמטפל מסמן את האזור המבוקש לטיפול ומדמה עבורו כיצד תיראה התוצאה.

הרדמה מקומית המטפל מבצע הר

דמה מקומית של אזור הטיפול כאשר המטופל נמצא בהכרה מלאה לכל אורכו.

החדרת החוטים טיפול מזו חוטים כולל החדרה של החוטים אל מתחת לעור, מה שמעניק מתיחה של העור.

גירוי הקולגן החוט אשר נמצא מתחת לעור יוצר עידוד של ייצור הקולגן והאלסטין וכך התוצאה נשארת לאורך תקופה של מספר שנים לאחר הטיפול.

תוצאות הטיפול של מתיכה בחוטי מזו

תוצאות הטיפול נראות מיד בתום הטיפול והן יחזיקו מעמד לאורך מספר שנים (תלוי בגיל המטופל). עור הפנים לאחר הטיפול יהיה מתוח ומורם ויעניק מראה צעיר במספר שנים. לבירור אודות שיטת מזו חוטים והמכונים הטובים ביותר לביצוע הטיפול יש להשאיר פרטים באתר ומומחה בתחום יחזור אליכם להתייעצות.