לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
במה כדאי לבחור. הצרת היקפים ללא צורך בניתוח פולשני ע"י המסת שומן או בטיפול לשאיבת שומן אשר מצריך התערבות ניתוחית וימי החלמה לאחר הטיפול?
ביצוע הצרת היקפים באמצעות לייזר כולל הליך פולשני מינימלי. שלא כמו ניתוח פלסטי להסרת שומנים או ניתוחי שאיבתשומן, כאן מבצע המנתח חתך קטן כך שהוא יוכל להחדיר צינורית לשאיבת השומנים המומסים.
הצרת היקפים עבור גברים נעשית לרוב באזורים שונים משל נשים כאשר רוב הגברים פונים לביצוע הצרת היקפים מבקשים להפחית שומנים מאזור הבטן ומאזור החזה.
המסת שומן בשיטת בודי טייט - שיטה בדוקה ואפקטיבית במיוחד להמסת שומנים (ברמה של ניתוח פלסטי) המשתמשת בטכנולוגיית גלי רדיו לצורך הרזיה מהירה והפחתה בשומנים בגוף עם התערבות פולשנית מינימאלית
המסת שומן בזריקה - טיפול בהורדת תאים שומנים באמצעות הזרקות עם חומרים אשר ממיסים את השומנים בגוף האדם. זריקות להמסת שומן הן תחליף לשאיבת שומן ללא ניתוח כירורגי והוכחה כשיטה יעילה לשריפת שומנים כימית במטופלים.

מידע מקיף על הקפאת שומן

קריו סלים (Cryo Slim) היא שיטה חדשנית להצרת היקפים וחיטוב הגוף. השיטה מבוססת על העובדה שתאי שומן רגישים מאוד לטמפרטורות נמוכות, כך שאם חושפים אותם לקור (שלא פוגע ברקמות אחרות) הם, כלומר תאי השומן, מתמוססים ולאחר מכן מסולקים מהגוף באופן טבעי. השיטה נקראת גם הקפאת שומן או המסת שומן בקור.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

למי מתאים טיפול בשיטה?

שיטת הקריו סלים מתאימה לכל מי שרוצה להיפטר ממצבור שומן באזור מסוים בגוף. חשוב לציין שלא מדובר בטיפול הרזיה (עבור אלו שרוצים להוריד ממשקלם קילוגרמים עודפים ישנן שיטות מומלצות אחרות – למשל חוטי הרזיה) אלא בטיפול הצרת היקפים שבעזרתו ניתן להוריד גם 4 ס”מ מההיקף.

באילו אזורים בגוף ניתן לצמצם היקפים עם קריו סלים?

קריו סלים – שכאמור נקראת גם הקפאת שומן או המסת שומן בקור – מאפשרת להיפטר ממצבורי שומן מיותרים בכל אזורי הגוף. בפרט נעשה שימוש בטכנולוגיה משוכללת זו כדי לחטב את הבטן, את הישבן, את הזרועות, את הירכיים ואת הגב. ניתן לטפל בדרך זו גם בסנטר, אם כי בדרך כלל יועדפו שיטות אחרות להמסת שומן מסנטר כפול.

חשוב לציין שבעזרת Cryo Slim ניתן להעלים גם מצבורי שומן עקשניים שאפילו דיאטות וספורט לא הצליחו לסלק.

האם הטיפול כואב?

לא.

המכשיר שבאמצעותו מוקפאים תאי השומן ובעצם מומתים מכוון לטמפרטורה כזו שפוגעת אך ורק בתאי שומן, ואינה משפיעה על רקמות אחרות כגון שרירים או עור. בנוסף הקפאת השומן לא משפיעה על כלי דם או תאי עצב, כך שהטיפול אינו כואב ולאחר שהאזור המטופל מסתגל לטמפרטורה הנמוכה (דבר שקורה במהירות) המטופלים כלל לא מרגישים שהם בטיפול ויכולים לנצל את הזמן לטובת קריאת ספר, משחק בסמארטפון או נמנום נעים.

מאחר שמדובר בטיפול לא פולשני (בדומה לשיטות המסת שומן נוספות כגון בודי טייט או גלי רדיו), בלי כאב וללא תופעות לוואי משמעותיות (תיתכן אדמומיות קלה), החזרה לשגרה אחרי המסת שומן בקור מידית.

כמה זמן נמשך טיפול המסת שומן בקור?

טיפול המסת שומן בקור נמשך בממוצע כשעה, שכאמור ניתן לנצל אותה לטובת פעילויות מהנות. משך הזמן המדויק משתנה בהתאם להיקף האזורים שמהם רוצים להעלים את השומן המתסכל. בחלק מהמקרים רצוי לבצע 2-3 טיפולים – במסגרת מפגש ייעוץ (שנערך ללא תשלום וללא התחייבות), ועל סמך בחינה מדוקדקת של מצב השומן בגוף, תקבלו המלצה מרופא מנוסה בתחום לגבי מספר הטיפולים האופטימלי.

האם הקפאת שומן בטוחה?

כן.

השיטה פותחה ע”י מדענים מאוניברסיטת הרווארד ואוניברסיטת MIT, כאמור על בסיס ההבנה שתאי שומן רגישים יותר לקור מכל תאי הגוף האחרים ועל כן “הקפאת” אזור מסוים (כמובן שלא מדובר בהקפאה לגמרי, אלא בהורדת הטמפרטורה לרמה כזו שפוגעת בתאי השומן) אינה מזיקה לרקמות שריר, לתאי עצב, לשכבות עור, לכלי הדם או לעצמות.

בכל מקרה במהלך מפגש הייעוץ נבחנת גם ההיסטוריה הרפואית של המטופלים, ובמיוחד אם הם סובלים ממחלות כרוניות, כך שהקפאת השומן עצמה תתבצע רק אם אין בכך שום סיכון.

כמו כן חשוב לציין ששיטת קריו סלים מאושרת לשימוש ע”י גורם הסמכות מספר אחת בעולם, מנהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA). על-מנת ליהנות מטיפול בטוח לחלוטין ואפקטיבי במיוחד יש לעבור אותו במרפאה רצינית שמצוידת במכשיר שעומד בכל התקנים העדכניים ומופעל ע”י אנשי מקצוע מנוסים.

מתי רואים את התוצאות?

בניגוד לשאיבת שומן (שמהווה טיפול כואב שלאחריו נדרשת תקופת החלמה), בשיטת ה-Cryo Slim תאי השומן שקפאו למוות נשארים בגוף אחרי הטיפול. מאחר שהם מתים, מערכת הלימפה מסלקת אותם מהגוף באופן טבעי. תוך כשבועיים ניתן לראות שינוי משמעותי, ולאחר כחודש נוסף תוצאות הטיפול באות לידי ביטוי מלא – כאמור ניתן להגיע להצרת היקפים של עד 4 ס”מ.

כמה זמן מחזיקות מעמד התוצאות?

תאי השומן שהוקפאו וסולקו מהגוף לא יחזרו אליו, כך שההנאה והנחת מתוצאות טיפול קריו סלים ומהגוף החטוב שמתקבל לא מוגבלות בזמן – חשוב לשמור על תזונה נכונה ואורח חיים בריא על-מנת לשמר את הישגי הטיפול ולהעצים אותם.