לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

הצרת היקפים עם חוטי הרזיה

המכשול העיקרי בכל דיאטה, ובמיוחד בשלבים הראשונים שלה, הוא תחושת הרעב המתמדת. חוטי ההרזיה, אשר מוחדרים אל הגוף ע”י רופא מומחה, עוזרים לדכא את הרעב הנ”ל ולייצר במקומו תחושת שובע. המפתח להצלחת השיטה הוא מיקום מדויק להפליא של החוטים הדקיקים, בדיוק בנקודות הרלוונטיות מבחינת מערכת העיכול, מבחינת תחושת השובע וגם מבחינת המצב רוח באופן כללי, כך שהרזיה בעזרת מזו-חוטים (כך נקראים החוטים המיוחדים) מצמצמת במידה ניכרת גם את האכילה הרגשית המיותרת והמתסכלת.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

מה קורה לחוטי הרזיה בתוך הגוף?

חוטי הרזיה נספגים בגוף מעצמם עם הזמן, ובכל מקרה החוטים דקיקים מאוד ולא מורגשים (פרט להשפעה המבורכת שלהם, כמובן).

האם טיפול אחד מספיק?

כן.

בניגוד לדיקור סיני למשל שכדי להוביל להרזיה משמעותית מצריך סדרת מפגשים, הטיפול בחוטי הרזיה הינו חד פעמי – מרגע שהחוטים מוחדרים אל הנקודות המדויקות בגוף הם ממשיכים לייצר תחושת שובע לאורך זמן. יחד עם זאת לכל מטופל ומטופלת מוצע ליווי אישי על-מנת להבטיח ניצול אפקטיבי של השפעת החוטים ומקסימום ירידה במשקל.

כמה זמן נמשכת ההשפעה של המזו-חוטים על התיאבון ותחושת השובע?

החוטים משפיעים על הגוף במשך 10 חודשים עד שנה, כך שלאדם ישנו פרק זמן משמעותי לגבש הרגלי תזונה חדשים ובריאים יותר ולרדת במידה ניכרת במשקל.

מה קורה לאחר מכן?

לאחר שנה אמנם החוטים שכבר נספגו לחלוטין בגוף כבר לא מייצרים תחושת שובע, אולם בינתיים רוב רובם של המטופלים כבר הסתגלו לתזונה חדשה, שהיא גם בריאה יותר וגם כוללת פחות אוכל ופחות קלוריות – כך שהירידה במשקל נשמרת והישגי הטיפול בחוטי הרזיה נשמרים ואף מתעצמים.

בכל מקרה ישנו כאמור ליווי צמוד לאורך כל הדרך של אנשי מקצוע שמסייעים למצות את הפוטנציאל של השיטה.

האם חוטי הרזיה נראים לעין?

לא.

מדובר בחוטים דקיקים מאוד שאינם נראים לעין וכאמור גם אינם מורגשים, לא ע”י המטופל ולא ע”י מי שבסביבתו.

האם הטיפול כרוך בכאב?

לא.

החדרת חוטי הרזיה לגוף היא תהליך פשוט, וכשהוא מבוצע ע”י רופא מומחה ומנוסה בתחום אין כל חשש לכאב או לתופעות לוואי משמעותיות.

מאחר שלא מדובר בהליך כירורגי פולשני, גם החזרה לשגרה כמעט מידית ואפילו אין צורך להגיע עם מלווים למרפאה כדי לעבור את הטיפול בחוטי הרזיה.

האם חוטי הרזיה מעלימים מצבורי שומן נקודתיים?

חוטי הרזיה מסייעים לכל אדם לאכול פחות ולסגל לעצמו הרגלי תזונה בריאים ובפרט הימנעות מאכילת יתר. הדבר מוביל לירידה במשקל באופן כללי, ומן הסתם הרווח מכך הוא גם חיטוב הגוף.

יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם נשארים מצבורי שומן נקודתיים. מצבורי שומן אלה הם בעיקר תוצר של גנטיקה ומאפיינים ספציפיים של הגוף של כל מטופל ומטופלת. במקרים אלה ניתן לבחור טיפול הצרת היקפים מבין מספר שיטות שעושות זאת בהצלחה מוכחת (למשל LPG, גלי רדיו, בלה קונטור, המסת שומן בקור ועוד).

האם טיפול בחוטי הרזיה בטוח?

כן. חשוב להדגיש כי עוד לפני הטיפול עצמו נערך מפגש ייעוץ עם רופא מנוסה, שבין השאר בוחן את ההיסטוריה הרפואית של כל מטופל ומטופלת ומוודא שאין מחלות כרוניות שחוטי ההרזיה עלולים לגרום להחמרתן – כך שבכל מקרה ההמלצה על שימוש בחוטי הרזיה היא אך ורק כשאין שום סיכון לבריאותו של האדם.

כמה אפשר לרדת במשקל עם חוטי הרזיה?

כמות הקילוגרמים שמשיל ממשקלו כל מטופל תלויה כמובן במאפייניו האישיים ובנקודת ההתחלה שלו. יחד עם זאת, חוטי הרזיה מספקים קרש קפיצה אפקטיבי מאוד לירידה משמעותית במשקל, והניסיון המצטבר של שימוש בהם מוכיח שמטופלים שמודעים לחשיבות השינוי התזונתי, מצליחים להגיע בזכות החוטים למשקל הרצוי ולגוף החטוב שעליו חלמו שנים רבות.