לחצו להתקשרות:

מכשירים להצרת היקפים

טיפולי הצרת היקפים הם טיפולים שונים אשר מיועדים להפחית את ההיקפים של הגוף באזורים השונים. כל אחד ואחת מאיתנו מגיעים עם גנטיקה ואורך חיים שונה ועל כן כל אחד ואחת סוחבים איתם עודפי שומן באזורים שונים. טיפולי הצרת היקפים מיועדים להקטנת ההיקפים על פי הצורך באזור הירכיים, ידיים, בטן ומותניים. הטיפולים מובילים להצרת היקפים אך גם להעלמת צלוליטיס, הגמשת העור ומתיחה שלו, מה שלרוב לא ניתן להשיג באמצעות דיאטה וספורט.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

מכשירים מומלצים לצמצום היקפים

ישנם מכשירים להצרת היקפים מסוגים שונים ועל מנת לדעת איזה מכשיר מתאים לך ביותר יש להבין מה ניתן לעשות בעזרת כל מכשיר. על מנת להבין איזה טיפול הכי מתאים עבורך ריכזנו את המכשירים השונים ומה ניתן לבצע באמצעותם. כמו כן, תמיד מומלץ לבצע התייעצות לפני תחילת הטיפול על מנת לקבוע את אופן הטיפול ואת מטרותיו.

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

מכשיר להצרת היקפים LPG

מכשיר LPG להצרת היקפים יוצר ליפו- מסאז’ והוא פועל בשיטת אנדרומולוגיה. הטכניקה של המכשיר כוללת תנועה תת עורית בשילוב עם פעולת שאיבה. בשיטה המטפל מזהה את המקום הבעייתי ומצמיד אליו את המכשיר. שני גלילים של המכשיר מושכים את העור ויוצרים גל עליו מופעלים לחצים משתנים אשר גם יוצרים שאיבה של העור. הטיפול מתאים גם לאזורים בהם מצבורי השומן גדולים והוא מאפשר להיפתר גם מעור קשה ולהשיג מראה אלסטי ומתוח. הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון או נשים מניקות, אנשים עם בעיות בכלי דם, גידולים, דלקות או פצעים באזור הטיפול.

מכשיר בלה קונטור (אולטרה סאונד) 

מכשיר אשר לא כולל כל התערבות כירורגית. המכשיר משלב בין גלי אולטרה- סאונד, גירוי חשמלי ויצירת עיסוי. המכשיר מגרה את תאי השומן ומעודד את הפירוק שלהם אל תוך הגוף כאשר הם משתחררים ממנו באמצעות המערכת המטבולית. כבר לאחר הטיפול הראשון נראה הבדל בהיקפים והוא יוצר ירידה של שומנים ושל צלוליטיס באזור המטופל וללא כאב. ראו – בלה קונטור להצרת היקפים בהרחבה.

אולטרה שייפ (אולטרה סאונד)

מכשיר להצרת היקפים אולטה שייפ עובד על טכנולוגיה של קרני אולטרה- סאונד. במהלך הטיפול מועברים על פני העור הקרניים אשר חודרות לשכבות הפנימיות והורסות את קרומי השומנים על ידי יצירת רטט אולטרה- סוני. הטיפול במכשיר מדויק ומכוון אך ורק לאזורים הנדרשים. הטיפול יכול לגרום לירידה של עד 40% בצלוליטיס ולהביא לירידה בהיקפים של 2.5 ס”מ כבר לאחר הטיפול הראשון (וכמובן שההיקף ממשיך לרדת עם הטיפולים). הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון, מניקות, אנשים עם קוצבי לב וכמו כן מומלץ להתייעץ עם המטפלים במידה ואתם חולים או שעברתם טיפולים לאחרונה.

גלי רדיו לצמצום היקפים 

מכשיר להצרת היקפים אשר עובד באמצעות גלי רדיו מתאים לכל מי שרוצה להוריד שכבות שומן קטנות. הטיפול אידאלי להפחתת שומנים באזור הבטן, ירכיים, מותניים והאזור האחורי של הגוף. הטיפול באמצעות גלי רדיו מתחיל בסימון אזור הטיפול ושידור גלי רדיו מסוג RF לאזור. הגלים חודרים את שכבת העור ופוגעים בתאי השומן שבמקום דרך חימום שלהם. החימום ממיס את השומן וגורם לו לעבור אל מערכות הלימפה אשר בסופו של דבר מוציאות אותו מהגוף. מכשיר להצרת היקפים באמצעות גלי רדיו יכול להעניק תוצאות טובות עבור כל מי שסובל מעודף שומני קל (הוא אינו מתאים למי שסובל מעודף משקל) והוא אינו מתאים לנשים הריוניות (מניקות יצטרכו להתייעץ עם הרופא לפני הטיפול) וכן לאנשים אשר סובלים ממחלות כמו סוכרת, לחץ דם לא מאוזן, מחלות לב ודומיהן.

ישנם מכשירים שונים להצרת היקפים וכל מכשיר ושיטה מתאימים לאנשים שונים. על מנת למצוא את השיטה הטובה ביותר עבורך, השאר את פרטייך באתר ומומחה בתחום הצרת היקפים יחזור אלייך להתייעצות.