לחצו להתקשרות:

הצרת היקפים - השוואות מחירים

רבים מאיתנו סובלים משומנים עודפים באזורים ממוקדים בגוף ומתעניינים בביצוע הצרת היקפים. השאלה אשר מעניינת רבים לפני שהם מתחילים לברר על הטיפול היא מהם מחירי הצרת היקפים. שאלה זו רלוונטית כיוון שישנן שיטות טיפול שונות ומגוונות ולכל אחת נחוצים מספר שונה של טיפולים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המסת שומן - השוואות מחירים

טיפולי הצרת היקפים יהיו כמעט כולם טיפולים לא התערבותיים שאינם דורשים ניתוח. הטיפולים השונים יכולים להיות באמצעות מכשיר LPG, אלקטרודות, גלי רדיו, אולטרה שייפ ולייזר.

LPG – מערכת אשר מפעילה עיסוי בלחצים משתנים על האזור המבוקש. הטיפול מבצע עיסוי לצד יניקה של העור והוא מטפל היטב גם במצבורי שומן עיקשים. לרוב, על מנת להגיע לתוצאות המבוקשות יש לבצע לפחות עשרה טיפולים. עלות טיפול יחיד של LPG היא 200-400 ש”ח, תלוי באזור הטיפול, המרפאה וכמות הטיפולים הנדרשים.

קירור – באמצעות פד המלא בג’ל ומכשיר שיוצר יניקה, תאי השומן עוברים הקפאה ומכאן גם המתה. התאים המתים מתפנים בתקופה שלאחר הטיפול באמצעות מערכת פינוי הפסולת של הגוף. הטיפול יעיל מאד והתוצאות נראות תקופה לאחר הטיפול הראשון ולעתים אין צורך ביותר מטיפול אחד כדי להיפתר מהשומן המיותר. עלות כל טיפול יכולה להגיע לאלפי שקלים, תלוי במכון, בשומן העודף ובאזור הטיפול.

גלי רדיו – גלי רדיו חודרים את העור ומחממים את הרקמות אשר מובילים להמסת השומן וריכוך העור. הטיפול מתאים להצרת שומנים מעטה ולא מתאימה לאנשים בעלי משקל עודף משמעותי. כל טיפול אורך כ- 45 דקות ועל מנת להגיע לתוצאות הרצויות יש לעבור מינימום שישה טיפולים אשר עלות כל טיפול נעה בין 600-1400 ש”ח בהתאם למכון ולאזור הטיפול.

אולטרה שייפ – שיטה להצרת היקפים אשר מבוססת על אולטרה- סאונד. גלי האולטרה סאונד יוצרים אפקט של הפוגע בתאי השומן. לאחר הטיפול התאים השומניים מתפנים מהגוף באמצעות מערכת הלימפה. תוצאות הטיפול לא נראים לעין מיד בתום הטיפול כיוון שהפינוי של השומן אורך זמן ויוצא באופן טבעי עם הפסולת של הגוף. מספר הטיפולים משתנה בהתאם לאזור וכמות השומנים ולרוב לא יהיה צורך ביותר מחמישה טיפולים. עלויות הטיפול נעות סביב 5000 ש”ח.

המסת שומנים עם לייזר – הצרת היקפים בלייזר היא פעולה הכוללת הרס מוחלט של תאי השומן אשר לאחר ההרס שלהם מתפנים מהגוף באמצעות מערכות הפינוי של הגוף. לעתים, משולבת התערבות כירורגית על ידי יצירת חתך קטן והחדרת צינורית אשר מפנה את השומן המפורק. כל טיפול נמשך כ- 40 דקות והוא יעיל מאד לאזורים שונים בגוף וניתן לבצע גם טיפולים עם אזורי שומן גדולים יחסית. עלות הטיפול תלויה בכמות השומנים וכמות הטיפולים הנדרשים והיא יכולה להיות סביב 7000 ש”ח.

השאלה על מחיר הצרת היקפים היא רלוונטית ולפני שעונים עליה חשוב לדעת איזה טיפול הצרת היקפים אתם עומדים לעבור. להתייעצות עם מומחים וקבלת הצעה רלוונטית השאירו את פרטיכם באתר ומומחה בתחום יחזור אליכם.