לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
המסת שומן בשיטת בודי טייט - שיטה בדוקה ואפקטיבית במיוחד להמסת שומנים (ברמה של ניתוח פלסטי) המשתמשת בטכנולוגיית גלי רדיו לצורך הרזיה מהירה והפחתה בשומנים בגוף עם התערבות פולשנית מינימאלית
המסת שומן עם גלי רדיו - יתרונות השיטה ופירוט אודות טכנלוגיית גלי רדיו בהצרת היקפים באמצעות המסת תאי שומן
המסת שומן בזריקה - טיפול בהורדת תאים שומנים באמצעות הזרקות עם חומרים אשר ממיסים את השומנים בגוף האדם. זריקות להמסת שומן הן תחליף לשאיבת שומן ללא ניתוח כירורגי והוכחה כשיטה יעילה לשריפת שומנים כימית במטופלים.
המסת שומן ברגליים, הירכיים והישבן - כל השיטות במקום אחד להצרת היקפים באזור ירכיים באמצעות שריפת תאים שומניים באזור הרגליים והישבן.
המסת שימון בשייטת קור (קירור) ע"י מתן מכות קור לתאים שומניים להמסת שומן ושריפת תאי שומן באמצעות הקפאת תאים שומניים תוך המסתם יהוצאתם דרך הפרשות בגוף האדם.
הצרת היקפים באמצעות האולטרה סאונד בשיטת בלה קונטור - Bella Contour - לתוצאות מחמיאות תוך זמן קצר וללא כאב באזור הבטן, המותניים והירכיים והחזה.
שיטת וולה שייפ היא שיטה להצרת היקפים ללא ניתוח. דרך וולה שייפ ניתן להגיע להפחתה מיידית בשומנים ולהשיג מתיחה של העור והפחתת הצלוליטיס. המכשיר בטוח לשימוש.

הצרת היקפים באולטרה סאונד

אנשים רבים סובלים מעודפים של שומנים אשר אינם מחמיאים למראה שלהם ומביאים איתם גם לתחושה של חוסר ביטחון. עודף השומנים לא חייב להישאר לעולם ועד וגם אם אתם מבצעים ספורט או שומרים על תזונה ראויה והשומנים לא יורדים, כדאי שתכירו את שיטת הצרת היקפים עם אולטרה שייפ, שיטה להצרת היקפים אשר לא כוללת כל התערבות כירורגית.

אולטרה שייפ הינו מכשיר חדשני המשתמש בטכנולוגיית אולטרה סאונד להצרת היקפים. המסת שומן עם אולטרה סאונד מתבצעת באמצעות גלי קול אולטרסוניים, המסייעים לפירוק תאי שומן, שיפור זרימת הדם והאצת תהליכים מטבוליים לסילוק ופינוי פסולת מהגוף.

הצרת היקפים בשיטת אולטרה סאונד איננה פולשנית או כואבת, ואיננה כרוכה בסיכונים, תופעות לוואי או תקופת החלמה. שיטת אולטרה שייפ מאפשרת הריסת תאי שומן, לשם הפחתת עודפי שומן, הצרת היקפים וטיפול בצלוליטיס, וללא צורך בניתוחים פולשניים. ראו גם טיפולים קרובים נוספים שמשתמשים בטכנולוגיית גלי קול – אולטרה סאונד:שיטת וולה שייפ, ושיטת בלה קונטור

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המסת שומן באולטרה סאונד

טכנולוגיית האולטרה שייפ מתבססת על שימוש בקרני אולטרה סאונד להמסת שומן. מדובר בגלים ממוקדים שביכולתם לפרק תאי שומן, מבלי לפגוע ברקמות חיוניות סמוכות. התהליך אינו כרוך בחימום של העור או השכבה שמתחתיו, אלא מדובר בהריסת קרומי השומן על ידי רטטים אולטרה קוליים. הטיפול מתבצע בתמיכת מסך וידאו ומערכת אקו-גרפית, המאפשרות צפייה בשינויים הגופניים, תוך טיפול אחיד ויעיל באזור ספציפי.

קיימים יתרונות רבים לשיטת הטיפול באולטרה שייפ. מדובר בטיפול חף מכאבים, הנעשה במרפאות ללא צורך בחומרי הרדמה או תחבושות לחץ. מדובר בטיפול בטוח לשימוש, כאשר הקרנת קרני האולטרה סאונד נעשית תחת פיקוח, בקרה וניטור מתמיד. האנרגיה מוקרנת בדיוק מרבי לשכבת העור התחתונה באזור הרצוי, באופן שאיננו פוגע ברקמות אחרות המצויות בסמוך לרקמות השומן. פירוק תאי השומן נעשה באופן נקודתי ומדויק במיוחד, כאשר הקרום השומני בלבד עובר המסה, בעוד כלי הדם, צינורות הלימפה, העצבים והשרירים נותרים ללא פגע. הטיפול אינו כרוך בפצעים, חבורות או צלקות על פני העור.

טרם הטיפול, מבצעים בדיקה ראשונית ואבחון מוקדם עבור קביעת הפרופיל השומני של המטופל. מומלץ לבצע דיאטה דלה בשומן ועתירה בחומצות שומן, לשם מניעת עומס טריגליצרידים בתום הטיפול, ומניעת קליטת השומן המשוחרר לגוף. הטיפול אינו מתרים עבור אנשם הסובלים ממחלות רקע כרוניות דוגמת בעיות לב וכלי דם, איידס, מחלות מעי וכבד, נשים בהריון ובתקופת ההנקה ואנשים הנוטלים תרופות להמסת שומן. הטיפול מתאים בעיקר עבור נשים הסובלות מצלוליטיס, וכן נשים וגברים המעוניינים בחיטוב ומיצוק אזורים נקודתיים בגוף.

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

שילוב של שינוי תזונתי עם פעילות גופנית יכולה לסייע להיפתר מהשומנים העודפים ולהביא להצרת היקפים. כמובן, לא תמיד פעולות זו מצליחות, אך אלו מומלצות עבור כל מי שמעוניין לעבור הצרת היקפים בכל מקרה. הליך הצרת ההיקפים באמצעות אולטרה שייפ מאפשר לבצע את הפעולות השונות בקלות רבה יותר ולהיכנס לשגרה צרה במהירות ויעילות.

מכשיר האולטרה שייפ מתבסס על טכנולוגיית האולטרה סאונד והוא מביא איתו מספר יתרונות בולטים: המכשיר בטוח לשימוש ואינו פוגע ברקמות שאינן רקמות שומן, הטיפול נטול כאבים והוא מתמקד באזור בו רוצים לטפל. על מנת לבצע טיפול הצרת היקפים עם אולטרה שייפ יש לעבור מספר שלבים:

אבחון – לפני שמתחילים לבצע את הטיפול הראשון יבצע המטפל אבחון של הגוף ותשאול לגבי המטרות. בהתאם לאבחון יינתנו למטופל גם הוראות תזונתיות.

שינוי תזונתי – כיוון שמכשיר האולטרה שייפ יוצר שחרור של שומנים, יינתנו למטופל הוראות תזונה אשר יגדילו את תוצאות הטיפול ויהפכו אותו גם ליעיל יותר. הגוף אמור לפנות את השומנים אותם ממיס המכשיר ולכן יש להקשיב להוראות התזונה.

הפעלת המכשיר – על גבי גוף המטופל ישורטט אזור הטיפול המבוקש ובהתאם המטפל יניח את המכשיר אשר יעבוד על האזורים בהם נדרש הפחתת היקפים. גלי האולטרה סאונד אשר מופקים מהמכשיר פועלים אך ורק באזור המבוקש.

המשך שגרה – כעשרים דקות לאחר סיום הטיפול יכול המטופל לחזור אל ביתו ולהמשיך בשגרת חייו, אך כשהיקפיו מצומצמים.

תוצאות טיפול הצרת היקפים באמצעות אולטה שייפ

תוצאות מיטביות מתקבלות לרוב לאחר טיפול אחד עד ארבעה טיפולים, כאשר משך כל טיפול הוא עד שעה. הטיפול מאפשר ירידה משמעותית של עד 40% מכמות הצלוליטיס לאחר הטיפול הראשוני, כאשר הטיפולים הנוספים יביאו לירידה נוספת. לאחר הטיפול תורגש ירידה בנפח הגוף, כאשר טיפול אחד עשוי להביא לצמצום היקפים של עד 2.5 ס”מ. מאחר ולא מדובר בהליך כירורגי פולשני, אין תופעות לוואי משמעותיות לטיפול. עם זאת, במקרים מסוימים תיתכן הופעת שטפי דם או גירויים בשכבת העור העליונה. תופעות אלו צפויות להיעלם תוך זמן קצר מעצמן.

הצרת היקפים יכולה להתבצע ללא ניתוחים וללא כאבים. לבירור אודות אולטרה שייפ וטיפולים נוספים להצרת היקפים ניתן להשאיר פרטים באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך להתייעצות.