לחצו להתקשרות:

הצרת היקפים - גברים

ממש כמו שנשים רבות פונות לביצוע הצרת היקפים, כך גם גברים רבים זקוקים לפרוצדורה הזו. הצרת היקפים לגברים היא פרוצדורה לא פולשנית אשר יכולה להתבצע בשיטות שונות. הצרת ההיקפים יכולה להתבצע בעודפי שומן מעטים או רבים, באזור הבטן או החזה והיעילות של הטיפולים מביאה איתה הפחתה בהיקפים, עור מתוח ומראה גברי ומושך.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

פניה לביצוע הצרת היקפים

הצרת היקפים בגברים תתבצע במקרים של שומן עודף ורצון לצמצם את השומן מבלי לפגוע בשרירים. ישנם מקרים בהם גם פעילות ספורטיבית או שינוי התזונה לא מצליח לגרום להצרה של ההיקפים והפעולה המכוונת הופכת להיות ליעילה מאד. כמובן, תמיד מומלץ לשלב שינוי תזונתי ואימון יחד עם הצרת היקפים.

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

עודף שומנים בגברים

מצבורי השומן אצל הגברים שונים במיקום מאשר מצבורי שומן אצל נשים. אצל הגברים מצבורי השומן יהיו לרוב באזור הבטן ולכן רוב הגברים אשר פונים לביצוע הצרת היקפים לגברים יעשו זאת כדי לצמצם היקפים בבטן ובחזה. הסימנים אשר יכולים להצביע על כך שזהו הזמן הטוב ביותר לפנות לביצוע הצרת היקפים היא כשהבגדים מתחילים ללחוץ, הרוכסן לא נסגר והכרס מתחילה את דרכה ויוצאת החוצה (מומלץ שלא לחכות להשמנת יתר על מנת לבצע הצרת היקפים).

תרגילים יעילים להצרת היקפים

תרגילים יעילים להצרת היקפים אצל גברים יהיו בעיקר תרגילי בטן. את התרגילים מומלץ לבצע על מזרן קשיח ועם תמיכה לצוואר. כל סט תרגילים יבוצע שלוש פעמים עם הפסקות של שתיים – שלוש דקות בניהם. את כפיפות הבטן יש לבצע תחילה כלפי מעלה ואין צורך להגיע עד לברכיים. לאחר מכן יש לבצע את הכפיפות באלכסון כאשר המרפק מגיע לכיוון הברך הנגדית.

טיפולים יעילים להצרת היקפים לגברים ללא ניתוח

אולטרה סאונד – מכשיר אשר מעביר גלי אולטרה סאונד יוצר פירוק של השומנים וממיס אותם אל תוך הגוף אשר מפנה אותם עם שאר הפסולת של הגוף. הטיפול מעניק הצרת היקפים תוך מתיחת העור.

LPG – הצרת היקפים אשר מתבצעת בעזרת מכשיר שיוצר עיסוי מכני המפעיל לחצים שונים על אזורי השומן. העיסוי מפרק את התאים השומניים מבלי לפרוע בתאים מסביב ואלו יוצאים מהגוף באמצעות מערת פינוי הפסולת.

גלי רדיו – שחרור גלי רדיו אשר חודרים את שכבת העור יוצרים חום. החום יוצר את הפירוק של השומנים ומשם הם עוברים למערכת הלימפה אשר מפנה אותם אל מחוץ לגוף.

אלקטרודות – על האזור שזקוק להצרת היקפים מניחים אלקטרודות המפעילות פולסים חשמליים. הפולסים השונים מגרים את השריר להתפתח וזה בא על חשבון השומן באזור. ככל שיותר שריר מתפתח כך יורד יותר שומן והגוף עובר חיטוב.

לייזר – הצרת היקפים בלייזר נעשית דרך מכשיר על הגוף אשר מעביר גלי אור שחודרים את שכבת העור וממיסים את השומנים. השומנים נספגים במערכת הלימפה ומשם יוצאים אל מחוץ לגוף.

גברים אינם חייבים לסבול ממראה לא מחמיא ובמידה ואתם מסתכלים במראה ולא מרוצים מהמראה או מהמכנס שאינו נסגר, זה הזמן להשאיר פרטים באתר ונציג מומחה יחזור אליכם להתייעצות.