לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
הצרת היקפים בקור לרבות תסמינים והליך טיפול של הצרת היקף בהמסת שומן בקור.
המסת שומן בשיטת בודי טייט - שיטה בדוקה ואפקטיבית במיוחד להמסת שומנים (ברמה של ניתוח פלסטי) המשתמשת בטכנולוגיית גלי רדיו לצורך הרזיה מהירה והפחתה בשומנים בגוף עם התערבות פולשנית מינימאלית
המסת שומן עם גלי רדיו - יתרונות השיטה ופירוט אודות טכנלוגיית גלי רדיו בהצרת היקפים באמצעות המסת תאי שומן
הצרת היקפים עם אלקטרודות היא שיטה לא ניתוחית ולא התערבותית המאפשרת להגיע לתוצאות מעולות בהצרת היקפים. השיטה אינה כואבת ומציעה גם הפחתה של מסת השריר וגם חיטוב
שיטת אולטרה שייפ המתבססת על טכנולוגיית אולטרה סאונד - גלי קול - ממוקדים לפירוק תאי שומן, מבלי לפגוע ברקמות חיוניות תוך הריסת קרומי השומן על ידי רטטים אולטרה קוליים
שיטת וולה שייפ היא שיטה להצרת היקפים ללא ניתוח. דרך וולה שייפ ניתן להגיע להפחתה מיידית בשומנים ולהשיג מתיחה של העור והפחתת הצלוליטיס. המכשיר בטוח לשימוש.
הצרת היקפים טבעית, ללא כל התערבות כירורגית מאפשרת בשיטה חדשנית ליהנות מגזרה חדשה ומחמיאה, בלי לעבור תחת הסכין. הצרת היקפים נותנת פתרון מהיר ונוח למראה חדש.
הצרת היקפים באמצעות האולטרה סאונד בשיטת בלה קונטור - Bella Contour - לתוצאות מחמיאות תוך זמן קצר וללא כאב באזור הבטן, המותניים והירכיים והחזה.

הצרת היקפים דרך LPG

ישנן שיטות שונות לביצוע הצרת היקפים כאשר אחת השיטות היעילות אשר לא מערבות פעולה פולשנית היא הצרת היקפים בעזרת LPG. השיטה נחשבת לחדשה יחסית והיא מעניקה גם למטופלים אשר סובלים ממצבורי שומן גדולים יחסית פתרון מעולה. אנשים אשר סובלים משומן עודף חווים חוסר ביטחון עצמי בכל הנוגע למראה הגוף ושיטה זו להצרת היקפים יכולה להיות פתרון מושלם עבורם.

הצרת היקפים בשיטת LPG מבוססת על טכניקת תנועה אנדרמולוגית (תת-עורית) לצורך שיפור ושיקום רקמות תת-עוריות. מדובר בטיפול שאינו כואב, פולשני או מסוכן, אינו דורש זמן החלמה ובעל יכולת לשפר תהלכי מטבוליזם בגוף. טכניקת LPG להמסת שומן פועלת באמצעות מכניזם של עיסוי תת-עורי, המבוסס על הפעלת לחץ שאיבה מבפנים כלפי חוץ. מכשיר LPG  להצרת היקפים מכיל שני גלילים ממונעים בתא סגור הרמטית. הגלילים מבצעים פעולות מכאניות של כיווץ, יניקה ושאיבה מתמידות, המסייעות לשיפור העור. במהלך הטיפול, מוצמד המכשיר לאזור המיועד לטיפול, כאשר שני גלילי המכשיר יוצרים תנועת משיכה סיבובית ומנוגדת של העור. פעולה זו יוצרת מעין “גל” בעור, הממשיך בתנועה אל עבר האזור הרווי בשומן עד לריכוכו. קצב ועוצמת השאיבה של המכשיר נקבעת על פי תכנית הטיפול המותאמת לכל מטופל.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

מתי כדאי לעשות טיפול LPG

המסת שומן בשיטת LPG  הוכחה מדעית ומחקרית כיעילה ואפקטיבית להמסת שומן, צמצום היקפים, העלמת צלוליטיס, מיצוק העור ושיפור מראהו. מכשיר ה-LPG משפר את אלסטיות, מרקם וגמישות העור, ממצק ומחליק אזורים עם עור קשה, צלוליטיס וגושי שומן. בנוסף, השיטה מסייעת לפינוי נוזלים וסילוק רעלים מהגוף, דבר המקטין את נפח הגוף והיקפו. הטיפול מתאים עבור נשים וגברים כאחד, ויעיל במיוחד עבור העלמת מצבורי שומן עודף, אשר איננו מגיב לשינוי תזונתי או פעילות גופנית. האזורים המיטביים לטיפול בשיטת LPG הם הבטן, המותניים ואזור הירכיים. לתוצאות מיטביות, יש לבצע סדרה של 10 עד 20 טיפולים של כשעה כל אחד, בהתאם למצב המטופל.

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

אודות הצרת היקפים בשיטת LPG

הטכניקה של הצרת היקפים בשיטת LPG כוללת תנועה תת עורית יחד עם שאיבה. הפעילות מצליחה לבצע הפחתה משמעותית של הצלוליטיס בנוסף להפחתה משמעותית בשומנים בגוף. הפעולה עצמה יוצרת תנועה סינרגיית של שני גלילים אשר מושכים את העור ויוצרים גל המרכך את האזור עליו מופעל המכשיר. הפעולה כולה היא פעולה מכנית והמטפל קובע כיצד היא תתבצע כולל החלטה על המקצב של התנועה, המהירות וכמה זמן יש לבצע את התנועה. טכניקת השאיבה יוצרת שינוי מטבולי באזור הטיפול הנדרש. היתרונות ש להצרת היקפים בעזרת LPG הם:

הורדת נפח האזור – הטכניקה מובילה להפחתת הנוזלים והרעלים בגוף ומסלקת אותם מהגוף. מכאן נוצר מצב שבו נפח הגוף קטן וכמובן שהדבר מוביל להצרת היקפים.

יצירת עור גמיש – העור עליו מבוצע הטיפול הופך להיות גמיש ומוצק. המראה הוא נטו צלוליטיס והעור עובר פעולה הדומה לעיסוי עמוק שאינו מפריע למטופל אך מעניק תוצאות טובות.

נוחות – הטיפול אינו פולשני ואינו כואב ולכן רבים נהנים מההליך ומהתוצאה. ניתן לבצע הצרת היקפים באמצעות LPG במותניים, בטן וירכיים (אזורים אשר נוטים לצבור הרבה שומן עודף) כאשר הטיפול יעבוד טוב גם באזורים אחרים כמו הזרועות אך לא יעניק את אותה ההשפעה.

תוצאות טיפול הצרת היקפים באמצעות בשיטת LPG

תוצאות הצרת היקפים בשיטת LPG מביאות להפחתה בהיקפים וזאת לצד מתיחה של העור והעלמת הצלוליטיס. הטיפול עצמו אינו כואב ולרוב יש לבצע סדרה של טיפולים על מנת ליהנות מהמראה המבוקש. בטרם התחלת הטיפול ניתן להתייעץ עם המטפל ולוודא כמה ס”מ תוכלו להוריד בהיקפים באזור המבוקש.

הצרת היקפים בשיטת LPG היא יעילה ובטוחה לשימוש. אם ברצונך לקבל פרטים אודות השיטה והאם היא מתאימה לך, השאר את פרטייך באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך.