לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

המסת שומן או שאיבת שומן?

אנשים רבים סובלים מעודפי שומן ומנסים להיפתר ממנו. ישנן דרכים שונות להיפתר מעודף שומן כאשר לעתים הדרך הטובה ביותר להיפתר מעודף השומן הוא לבצע שילוב בין כל השיטות. הדרך המומלצת לטיפול בשומן עודף היא שינוי תזונה וביצוע פעילות גופנית. עם זאת, אנשים רבים אשר יוצאים לדיאטה ומבצעים ספורט מוצאים עצמם כשהם לא מצליחים להוריד עודפי שומן או צלוליטיס ואז הדרך היחידה אשר עומדת לרשותם היא הצרת היקפים או שאיבת שומן.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הצרת היקפים

המסת שומן ללא ניתוח

הצרת שומן זו פעילות של הקטנת ההיקף של הגוף. הקטנת היקפים יכולה להתבצע באזור הבטן, ירכיים, מותניים, ידיים ורגליים. הצרת היקפים מתבצעת במכשור מתקדם כאשר חלקו עובד על גלי אולטרה- סאונד, חלקם על קור, חום ועוד. כל השיטות של הצרת היקפים יכולה להיות פעולה קצרה למדי, יעילה ולהביא לתוצאות טובות ומראה גוף אידאלי. לרוב, הצרת היקפים אינה כוללת פעולה כירורגית התערבותית אם כי ישנן שיטות אשר כוללות החדרת מחט דקה דרך יצירת חתך קטן באזור ההצרה והחדרת המחט אשר אוספת את השומן החוצה.

הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים בבטן ומותניים
הצרת היקפים בבטן
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים עם אולטרה סאונד
אולטרה סאונד
הצרת היקפים עם גלי רגיו
גלי רדיו
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר

שאיבת שומן

הליך ניתוחי התערבותי אשר מסיר את תאי השומן מהגוף. הליך שאיבת השומן מתאים במיוחד עבור מי שיש לו מצבורי שומן משמעותיים באזור ספציפי בגוף. ניתן להסיר בעיקר את השומן שבאזור הבטן כשאזורים כמו ירכיים או ידיים לא מתאימים לשיטה זו. הליך שאיבת השומן מוציא את תאי השומן והוא אינו משנה את מאזן השומנים בדם אם לא מבצעים גם שינוי תזונתי. (ראי גם: המסת שומן).

האם השיטות השונות להצרת היקפים עובדות?

הצרת היקפים היא שיטה אשר מתאימה להסרת שומנים בכל אזורי הגוף כאשר שאיבת שומן מתאימה בעיקר לצורך הסרת שומן מאזור הבטן. הדילמה של רבים האם לבצע הצרת היקפים או שאיבת שומן (לדוגמה שאיבת שומן בעמצאות המסתו בטכנולוגיית גלי רדיו בשיטת הבודי טייט) היא כמובן אישית כאשר היום ישנן יותר שיטות של הצרת היקפים אשר מתאימות למטרות שונות בתחום צמצום השומנים. 

התאמת הטיפול למטרה

ישנן שיטות שונות של הצרת היקפים אשר אינן כוללות הליך התערבותי. רוב האנשים לא מכירים את השיטות השונות של צמצום ההיקפים או שאיבת שומן ולכן טוב יהיה אם יבצעו התייעצות לפני שיפנו לטיפול. האתר מזמין אותך להשאיר פרטים ומומחה בתחום הצרת היקפים ושאיבת שומן יחזור אלייך.

עם זאת, על מנת שלא לחזור להיקפים הראשונים מומלץ מאד לבצע שינוי תזונתי או איזון וכן לבצע פעילות גופנית. גם אם השינוי לא יהיה גדול, מומלץ לבצע שינויים קטנים אשר ימנעו חזרה של השומן.