לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
הצרת היקפים בבטן ומותניים - כל הטיפולים המומלצים להמסת שומנים באזור הבטן והמותניים. המסה צימצום היקפים וחיטוב הגוף באזור המותניים והבטן
הצרת היקפים עבור גברים נעשית לרוב באזורים שונים משל נשים כאשר רוב הגברים פונים לביצוע הצרת היקפים מבקשים להפחית שומנים מאזור הבטן ומאזור החזה.
הצרת היקפים טבעית, ללא כל התערבות כירורגית מאפשרת בשיטה חדשנית ליהנות מגזרה חדשה ומחמיאה, בלי לעבור תחת הסכין. הצרת היקפים נותנת פתרון מהיר ונוח למראה חדש.
היום ניתן לבצע הצרת היקפים ללא ניתוח באמצעות מכשירים מתקדמים. השוואת מחירים בין המכשירים השונים והשיטות הקיימות היא הפעולה הראשונה שניתן לעשות בבחירת טיפול כאשר תמיד כדאי גם להתייעץ אם מומחים בתחום שמכירים את השיטות השונות.
הצרת היקפים LPG מאפשרת לכם להגיע לתוצאות מעולות בזמן קצר וללא כאב. במהלך הטיפול מרחיקים את השומן המיותר תוך שמירה על הפחתת צלוליטיס ויצירת עור חלק, ללא התערבות כירורגית.
הצרת היקפים באמצעות האולטרה סאונד בשיטת בלה קונטור - Bella Contour - לתוצאות מחמיאות תוך זמן קצר וללא כאב באזור הבטן, המותניים והירכיים והחזה.
שיטת וולה שייפ היא שיטה להצרת היקפים ללא ניתוח. דרך וולה שייפ ניתן להגיע להפחתה מיידית בשומנים ולהשיג מתיחה של העור והפחתת הצלוליטיס. המכשיר בטוח לשימוש.
שיטת אולטרה שייפ המתבססת על טכנולוגיית אולטרה סאונד - גלי קול - ממוקדים לפירוק תאי שומן, מבלי לפגוע ברקמות חיוניות תוך הריסת קרומי השומן על ידי רטטים אולטרה קוליים
הצרת היקפים עם אלקטרודות היא שיטה לא ניתוחית ולא התערבותית המאפשרת להגיע לתוצאות מעולות בהצרת היקפים. השיטה אינה כואבת ומציעה גם הפחתה של מסת השריר וגם חיטוב
במה כדאי לבחור. הצרת היקפים ללא צורך בניתוח פולשני ע"י המסת שומן או בטיפול לשאיבת שומן אשר מצריך התערבות ניתוחית וימי החלמה לאחר הטיפול?
ביצוע הצרת היקפים באמצעות לייזר כולל הליך פולשני מינימלי. שלא כמו ניתוח פלסטי להסרת שומנים או ניתוחי שאיבתשומן, כאן מבצע המנתח חתך קטן כך שהוא יוכל להחדיר צינורית לשאיבת השומנים המומסים.
הצרת היקפים בקור לרבות תסמינים והליך טיפול של הצרת היקף בהמסת שומן בקור.

הצהרת היקפים

ההשמנה נחשבת היום למגיפה של ממש בעולם המערבי. ההשמנה לא חייבת להיות שומן עודף של קילוגרמים יותר, היא יכולה להתבטא ב”תוספות” כמו למשל רצועה שומנית באזור הבטן, ידיים מדלדלות, תוספת בירכיים וגם קפלים במותניים או בגב. כל רצועות השומן יכולות להישאר איתנו לאורך שנים למרות ניסיונות הדיאטה והפעילות הספורטיבית. המענה הטוב ביותר למצבים של שומן עודף אשר מסרב לרדת בכל תוקף הוא טיפול בהצרת היקפים באמצעות המסת שומן 

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המקור לטיפולים אסתטיים אוסף עבורך מידע אודות טיפולים אסתטיים לא פולשניים. היום, כדי לעבור טיפולים לא חייבים לעבור הליך כירורגי ולכן חשוב לקבל מידע אודות סוגי הטיפולים הקיימים. באתר ניתן למצוא מידע אודות טיפולים לנימים, טיפולי הצרת היקפים, הסרת צלקות, מתיחת פנים וכן לקרוא אודות שיטות הטיפול המתקדמות ביותר שאינן כוללות התערבות כירורגית.

באתר ניתן למצוא שפע של מידע אודות הטיפולים האסתטיים וכן ליצור קשר עם מומחים בתחום ללא כל עלות או התחייבות. בהשארת פרטים באתר או יצירת קשר טלפוני ניתן לשאול כל שאלה ולקבל מידע אודות הטיפולים השונים.

המקור לטיפולים אסתטיים לא פולשניים מעמיד לרשותך צוות מומחים אשר עומדים לרשותך חינם וללא כל עלות. המומחים מכירים את שיטות הטיפול השונות ויוכלו לענות על שאלותייך ולייעץ לך על הטיפולים האסתטיים הטובים ביותר. בנוסף, יוכלו המומחים להמליץ לך על נותני שירות בתחום הטיפולים האסתטיים כאשר המטרה היא להתאים לך את הטיפול הנכון עבורך.

ההתאמה בין המטופלת לטיפול הנכון לה תוביל לתוצאות המבוקשות ולכן האתר מעמיד לרשותך ללא כל התחייבות מומחים בתחום האסתטיקה. המומחים ישמחו לענות על כל שאלה ולהסביר אודות הטיפולים הקיימים בתחום.

בדיקת איכות נותני השירות בתחום הטיפולים האסתטיים הלא פולשניים היא חלק מהפעילות של האתר. אתר המקור שם לעצמו מטרה לתת לך מידע אובייקטיבי אודות הטיפולים הקיימים ואודות נותני השירות. האתר בוחן נותני שירות מכל רחבי הארץ כולל קליניקות ומטפלים. כדי לקבל מידע אודות המטפלים והתאמה לטיפולים השונים כל שעלייך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר טלפוני והמומחים של האתר ישמחו לתת לך מענה.

יצירת הקשר עם המומחים באתר המקור הינה ללא תשלום וללא כל התחייבות מצדך ועם זאת המומחים מתחייבים לעמוד לרשותך ולהעמיד את כל המידע שברשותם כדי לעזור לך לבחור את הטיפול הטוב ביותר עבורך.

טיפולים מומלצים להצרת היקפים

ההשמנה נחשבת למגיפה של ממש וגם בין אלו אשר לא סובלים מהשמנה משמעותית, ישנם רבים אשר מחזיקים בשומנים עודפים אשר מסרבים לרדת. השומנים העודפים ניתנים להסרה בדרכים שונות כאשר רבים מעוניינים לגלות כיצד יוכלו לבצע את הצרת ההיקפים באופן טבעי. הצרת היקפים לא פולשנית מאפשרת לרבים ליהנות מתוצאות טובות של צמצום ההיקפים ועור מתוח וחלק. הצרת היקפים מעניקה בנוסף למראה הנעים גם ביטחון עצמי ומגדילה את אפשרויות בחירת הבגדים.

שיטות טיפול להצרת היקפים

ישנן שיטות שונות להצרת היקפים כאשר החדשות הטובות בתחום הוא שהיום ניתן לבצע גם טיפול הצרת היקפים ללא התערבות ניתוחית, מה שלא היה קיים בעבר. על מנת להבין מהן השיטות השונות ריכזנו אותן והגדרנו גם את היתרונות והחסרונות של כל שיטה וכן את תופעות הלוואי שלה. היום ישנה טכנולוגיה להצרת היקפים לא פולשנית.

על אף שרוב האנשים משוכנעים כי על מנת לעבור הצרת היקפים יש לבצע ניתוח או להשתמש בשיטות פולשניות ולא כך הדבר. היום ניתן לבצע את הצרת ההיקפים ללא התערבות כירורגית וזאת בנוסף כמובן לאפשרויות של שינוי תזונה והגברת הפעילות הגופנית.

הצרת היקפים באמצעות טיפול בקור

מכשיר אשר יוצר באמצעות לייזר הקפאה של תאי השומן. ברגע שהתאים השומניים נמסים הם מתפנים יחד עם מערכות פינוי הפסולת של הגוף. הטיפול יעיל מאד ומתמקד אך ורק באי השומן בעוד שתאי השריר לא נפגעים. הצרת היקפים להמסת שומנים בקור תוך הקפאת תאי שומן הינו הליך בטוח לשימוש אשר בעל טכנולוגיה הנחשבת לחדשנית. שלא כמו טכנולוגיות שונות אשר יוצרות חימום של השומנים, בשיטת מכות קור המכשיר יוצר דווקא הקפאה של תאים שומניים. לאחר שתאי השומן נמסים הם הופכים את מצב הצבירה של השומן לנוזל ולאחר מכן נספגים במערכת הלימפה אשר דואגת לפנות אותם מהגוף דרך הפרשות טבעיות.

לייזר להצרת היקפים

המכשיר מונח על העור ומעביר קרני לייזר אשר מפרקים את השומנים אפילו אם מדובר בתאים עיקשים. התוצאה היא של הצרת היקפים ועור מתוח.  צרת היקפים באמצעות לייזר פועלת ע”י שימוש במכשיר שמבצע פליטה של אור לאזור הנדרש של קטע עור  לטיפול בעקבותו נוצרת המסה של תאי השומן. קרן הלייזר חודרת את העור ויוצרת התבקעות של התאים השומניים שהופכים לשומן נוזלי אותו מפנים מהגוף. (ראי: הצרת היקפים בלייזר).

גלי רדיו – יתרונות וחסרונות

הצרת היקפים עם גלי רדיו אשר עוברים את שכבת העור. הגלים פוגעים בהצטברויות השומן, ממיסים אותם באמצעות חום ומשם הם עוברים אל עבר מערכת הלימפה אשר מפנה אותם. השיטה יעילה מאד, ממיסה מצבורי שומן קטנים ומביאה גם לשיפור של מראה העור על ידי כך שהגלים הופכים אותו למתוח יותר ואלסטי ומכאן שהגוף ייראה חטוב. המכשיר מונח על פני העור ומפיק גלי רדיו אשר עוברים את העור בשיטה לא פולשנית. הגירוי של גלי הרדיו יוצר פירוק של השומנים וחידוש רקמות הקולגן. הגלים מעודדים את פעילות מחזור הדם ומכאן מסייעים לגוף לפזר את השומן ולהביא להצערת העור.

LPG – יתרונות וחסרונות

מכשיר LPG להצרת היקפים הוא מכשיר אשר מבצע עיסוי היוצר ליפו- מסאז’ באזור השומני. העיסוי משנה את הרקמות התת עוריות וכך הוא מעלים שומן עיקש אשר לא מגיב לדיאטות או לספורט. את תוצאות המכשיר מתחילים לראות לאחר כשישה טיפולים כאשר האזורים אשר מגיבים הכי טוב הם הבטן, המותניים והירכיים. יתרונות השיטה מתבטאים ביכולת לסלק גם רעלים מהאזור המטופל, הרפיה של עור קשה, יצירת גמישות של העור וכמו כן הוא אינו כרוך בכאב. המגבלות של הטיפול חלות על נשים בהריון, אנשים עם גידולים ועם בעיות כלי דם. הצרת היקפים דרך שימוש במכשיר שמבצע עיסוי ומפעיל לחצים על אזורי השומן. השיטה אינה פולשנית ומתבצעת בהנחת המכשיר על אזור השומן אותו רוצים להסיר. המכשיר מבצע פירוק של השומנים ומפיץ אותו כך שמערכת פינוי הפסולת של הגוף תוכל להוציא אותו.

אלקטרודות – יתרונות וחסרונות

בהצרת היקפים עם אלקטרודות שולחים גירוי חשמלי לשריר. השריר שמקבל את הגירוי מתפתח ובכך יוצר את חיטוב הגוף. השריר בא “על חשבון” השומן ואחוזי השומן יורדים. היתרון של הטיפול הוא הפשטות והיכולת לפתח שריר ובכך לחטב את האזור המבוקש. החסרונות מתבטאים בקצב השינוי של המראה וכן ביכולת לטפל רק באזורים שריריים.

אולטרה שייפ – יתרונות וחסרונות

מכשיר נפוץ המציע טיפול לא פולשני להצרת היקפים. המכשיר שולח גלי קול ומתאים לטיפול הצרת היקפים וטיפול צלוליטיס. גלי הקול (הצרת היקפים באולטרה סאונד) עוברים את שכבת העור ויוצרים פירוק של תאי השומן לצד האצת מחזור הדם שגורם לפינוי הפסולת הנוצרת דרך המערכת הטבעית. היתרון הגדול של השיטה הוא הדיוק הרב של הטיפול, רק התאים השומניים עוברים טיפול כאשר בלוטות הלימפה וכלי הדם לא נפגעים בכלל. יתרון נוסף הוא היכולת להוריד כבר בטיפול הראשון היקף משמעותי. השיטה אינה מתאימה לאנשים בעלי כשל חיסוני, נשים בהריון, בעלי קוצבי לב ובכל מקרה של מגבלה או מחלה מומלץ לבצע התייעצות מקדימה. ראו גם – וולה שייפ

בודי טייט – יתרונות וחסרונות

טיפול המשלב בין המסת השומן לבין הוצאתו החוצה. על מנת להוציא את השומנים יש לבצע חתך קטן באזור המטופל דרכו מחדירים צינורית אשר תשאב את השומן המומס. היתרון הגדול ביותר של השיטה הוא היכולת בהסרת שומן ללא ניתוח קשה בכמויות יחסית גדולות. החיסרון הבולט ביותר של שיטת הבודי טייט – Body Tite הוא ההתערבות הכירורגית הקטנה אותה מבצעים כדי להכניס את הצינורית (אשר קטנה בהרבה מניתוחים מורכבים).

ישנן שיטות שונות ויעילות לטיפול הצרת היקפים. על מנת למצוא מהי השיטה הנכונה לכם ביותר מומלץ להשאיר פרטים באתר המקור לטיפולי יופי ומומחה בתחום ישוב אליכם להתייעצות.

פנייה לביצוע הצרת היקפים טבעית תתבצע במצבים של עודפי שומן אשר אינם מוגדרים כהשמנת יתר. יתר שומנים באזור רצועת הבטן, ירכיים וזרועות יתאימו לביצוע הצרת היקפים טבעית כאשר התוצאה של הפעולה תוביל גם להפחתת הצלוליטיס והענקת עור חלק ומתוח. במידה והאזורים השונים נראים אצלכם מדלדלים ובמיוחד אם אתם מקפידים על תזונה בריאה ופעילות ספורטיבית, מומלץ שתבררו אודות השיטות השונות להצרת היקפים.

הצרת היקפים לגברים

מצבורי השומן אצל הגברים שונים במיקום מאשר מצבורי שומן אצל נשים. אצל הגברים מצבורי השומן יהיו לרוב באזור הבטן ולכן רוב הגברים אשר פונים לביצוע הצרת היקפים לגברים יעשו זאת כדי לצמצם היקפים בבטן ובחזה. הסימנים אשר יכולים להצביע על כך שזהו הזמן הטוב ביותר לפנות לביצוע הצרת היקפים היא כשהבגדים מתחילים ללחוץ, הרוכסן לא נסגר והכרס מתחילה את דרכה ויוצאת החוצה (מומלץ שלא לחכות להשמנת יתר על מנת לבצע הצרת היקפים).

ממש כמו שנשים רבות פונות לביצוע הצרת היקפים, כך גם גברים רבים זקוקים לפרוצדורה הזו. הצרת היקפים לגברים היא פרוצדורה לא פולשנית אשר יכולה להתבצע בשיטות שונות. הצרת ההיקפים יכולה להתבצע בעודפי שומן מעטים או רבים, באזור הבטן או החזה והיעילות של הטיפולים מביאה איתה הפחתה בהיקפים, עור מתוח ומראה גברי ומושך.

הצרת היקפים בגברים תתבצע במקרים של שומן עודף ורצון לצמצם את השומן מבלי לפגוע בשרירים. ישנם מקרים בהם גם פעילות ספורטיבית או שינוי התזונה לא מצליח לגרום להצרה של ההיקפים והפעולה המכוונת הופכת להיות ליעילה מאד. כמובן, תמיד מומלץ לשלב שינוי תזונתי ואימון יחד עם הצרת היקפים.

תרגילים להצרת היקפים

פעילות גופנית להצרת היקפים יכולה להיות פעילות אירובית או פעילות מחטבת. ריצה, ספורט תחרותי וכל ספורט אשר מבצע הגברה של הדופק ייחשבו כספורט אירובי ואילו פעילויות כמו פלנדקרייז או יוגה יהיו פעילויות מחטבות. על מנת לחטב את אזור הבטן למשל מומלץ לבצע כפיפות בטן איטיות על מזרן קשיח תוך תמיכה של הצוואר והכנסת הבטן פנימה. את הכפיפות ניתן לבצע כלפי מעלה או לצדדים כאשר מומלץ להגדיל את מספר הכפיפות עם הזמן.

תרגילים יעילים להצרת היקפים אצל גברים יהיו בעיקר תרגילי בטן. את התרגילים מומלץ לבצע על מזרן קשיח ועם תמיכה לצוואר. כל סט תרגילים יבוצע שלוש פעמים עם הפסקות של שתיים – שלוש דקות בניהם. את כפיפות הבטן יש לבצע תחילה כלפי מעלה ואין צורך להגיע עד לברכיים. לאחר מכן יש לבצע את הכפיפות באלכסון כאשר המרפק מגיע לכיוון הברך הנגדית.