לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
העלמת סימני מתיחה וטשטוש צלקות לאחר לידה, השמנה מהירה. הטיפולים היעילים להסרה וטשטוש סימני מתיחה באזור הבטן, המותניים והירכיים אצל נשים וגברים גם יחד
העלמה, הסרה וטשטוש צלקות בלייזר לצלקות לאחר ניתוח, כוויות, סימני מתיחה צלקות מפצעי אקנה. לייזר יעיל במיוחד לטשטוש ופעמים רבות הסרת צלקות מסוגים שונים
הסרת קעקועים, פיגמנטציה, כתמים ואיפור קבוע בלייזר בלי להשאיר צלקות וכוויות לאחר הטיפולים להורדת קעקועים.
הסרת שומות הכוללים נגעים כגון: (נקודות חן, פלולות, ליפומה, פפילומות) וטשטוש כתמים באמצעות טיפול בלייזר, מחט חשמלית, חנקן נוזלי ושאיבה
טיפול להעלמת, הסרת, טשטוש וחידוש העור כתוצאה מצלקות כוויה. הכל במקום אחד - המקור להסרת כוויות.
העלמת צלקות אחרי ניתוח - טיפולים יעילים להסרה וטשטוש של צלקות מחתכים ולאחר ניתוחים. כל השיטות והשאלות הנפוצות לטשטוש צלקות אחרי ניתוחים.
טיפול בגלי רדיו להעלמת צלקות - המכשיר מופעל דרך פינים שנמצאים בידית המכשיר אשר מזרימים אל שכבת העור הפנימית תדרים משתנים של גלים אלקטרומגנטיים אשר מסייעים לזירוז יצירת תאי אלסטין ואלוגן החיוניים לבניית רקמת עור בריאה.

העלמת סימני מתיחה

לאחר הלידה, או לאחר עלייה חדה במשקל בגופן של נשים רבות מתגלים סימני מתיחה על העור בדמוי צלקות. מעבר לתהליך הלידה עצמו, שעבור האישה הוא משמח ואינו פשוט בו זמנית, עולה הצורך לחזור למבנה הגוף שלפני הלידה, ולהעלים ולטשטש את סימני המתיחה שנוצרו עקב עלייה מהירה במשקל ומתיחת יתר של העור במהלך ההריון. כיום, ישנן מספר שיטות להתמודד עם סימני המתיחה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טשטוש סימני מתיחה

סימני מתיחה אחרי הריון לידה נפוצים מאוד בקרב נשים שעברו לידה. סימני מתיחה אלו מופעים בעיקר באזורה בטן, המותניים והירכיים. ניתו לטפל בסימני מתיכה אלו באמצעות לייזר.

כמו כן, בקרב נשים רבות במהלך הלידה נדרש לבצע ניתוח קיסרי או חתך בפתח הנרתיק על מנת למנוע קרעים בשרירים המקיפים אותו. אצל נשים אלו, לאחר הלידה, מופיעות צלקות שלעיתים כואבות ואינן אסתטיות. במקרה של חתכים בפתח הנרתיק, במקרים בהם החתך נעשה בצורה לא תקינה, מעבר לצלקת שנוצרה קיימת פגיעה ביכולתן של הנשים לקיים יחסי מין עקב הכאבים אלו. טיפול ובצלקות סימני מתיכה לאחר הלידה או כתוצאה מהשמנה מהירה יכול להתבצע במספר שיטות:

לייזר לטיפול בסימני מתיחה – ניתן לטשטש בצורה משמעותית את רוב סימני מתיכה הטריים לאחר לידה, הריון או השמנה מהירה, יחד עם זאת, בדרך כלל לא ניתן להעלים ב 100% סימני מתיכה ישנים שנגרמו במהלך ההריון או אחרי לידה, אך כן ניתן ברוב המקרים לטשטש את הצלקות מסוג זה (סימני המתיכה) באמצעות מכשיר הלייזר. מדובר על סדרה של טיפולים שמתבצעים אחת לתקופה  (תקופת החלמה נידרשת להרגעת העור בין טיפול אחד לשני על מנת לבנות רקמת עור חדשה אשר תטשטש את הצלקת).

משחות לטיפול בצלקות – שיטה זו נפוצה בעיקר לטיפול בצלקות לאחר ניתוח קיסרי. באמצעות משחות וקרמים המיועדים לצלקות שלאחר ניתוח קיסרי ניתן לטשטש ולהעלים את הצלקות לאחר הלידה. גם במקרה זה, נדרש לעשות מספר אמבטיות ביום על מנת למנוע זיהומים ולהרגיע את המקום. שימוש באמבטיות ומשחות יביא לשיפור מצב הצלקת.

טיפול באמצעות שמנים וחליטות – על מנת להקל אצל אלו הסובלות מצלקות כתוצאה מחתך בפתח הנרתיק, ניתן להשתמש בשמנים וחליטות טבעיים כגון: שמן לבנדר וחליטות קלנדולה והממליס. הטיפול עצמו מתבצע על ידי אמבטיות מים מספר פעמים ביום, שטיפת האזור וחבישתו בפדים המכילים את חליטות הקלנדולה והממליס, ועיסוי האזור על ידי שימוש בשמן הלבנדר. טיפול הינו טבעי לחלוטין, ולאחר זמן מה ניתן לראות שיפור הן בכאב שחשה האישה והן בנראות הצלקות. כך בעצם ניתן לטשטש את הצלקות שלאחר לידה ואף  להעלימם.

פילינג – פילינג על בסיס חומצה טריכלורואצטית (TCA) מוביל לקילוף של העור בעומק בינוני ומעודד את הגוף לייצר אלסטין וקולגן, שני חלבונים אשר מחדשים את העור ותורמים להידוקו ומיצוקו. פילינג בעומק בינוני מתאים לא רק למטרת טשטוש סימני מתיחה אלא גם להעלמת כתמים ובעיות פיגמנטציה, ומומלץ לעבור אותו אצל רופא – רופאים מוסמכים להשתמש בחומרים שבהם ריכוז ה-TCA גבוה יחסית (כ-20%) ועל כן הם אפקטיביים יותר.

עיסוי לימפתי – עיסוי בטכנולוגיה הנקראת אנדרמולוגיה (וגם LPG, ע”ש המכשיר המבצע את העיסוי המכני) מאפשר לפנות נוזלים בין תאיים ובדרך זאת לבצע הסרת סימני מתיחה, כמו גם העלמת צלוליט והצרת היקפים. על-מנת ששיטה זו יהיה אפקטיבית יש לבצע סדרת טיפולים (20-30, בהתאם להיקף סימני המתיחה).

גלי רדיו – דרך נוספת של העלמת סימני מתיחה היא החדרת גלי רדיו אל שכבת הדרמיס בעור. אנרגיית החום שיוצרים אותם גלים פוצעים את התאים בדרמיס (שכבת העור שמתחת לאפידרמיס שהיא השכבה העליונה ביותר), ובכך מאיצה את ייצור הקולגן והאלסטין בדרך למראה מחודש ומוצק יותר לעור.

שילוב גלי רדיו וגלי אינפרא אדום – גלי הרדיו פועלים לטשטוש סימני מתיחה דרך הגברת ייצור הקולגן, הגלים האינפרא אדומים מאיצים את חילוף החומרים וביחד נוצרת סינרגיה.

המלצה חשובה נוספת היא לשמור על משקל תקין במהלך ההיריון וכן להיעזר בחגורות בטן רכות – בדרך זו תבטיחו לעצמכן עור גמיש גם לאחר הלידה וייתכן שכלל לא תזדקקו לטיפול הסרת סימני מתיחה.

האם ישנם טיפולים נוספים שניתן לעשות?

עד כה הצגנו שני טיפולים טבעיים כנגד צלקות לאחר הלידה. יחד עם זאת,  אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך צוות יועצים שידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר עבורך שיתאים לך את הטיפול המתאים ביותר. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום מטה. לחילופין אתה מוזמן להשאיר פרטים בטופס המצורף בצד ימין ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.