לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
העלמת סימני מתיחה וטשטוש צלקות לאחר לידה, השמנה מהירה. הטיפולים היעילים להסרה וטשטוש סימני מתיחה באזור הבטן, המותניים והירכיים אצל נשים וגברים גם יחד
העלמה, הסרה וטשטוש צלקות בלייזר לצלקות לאחר ניתוח, כוויות, סימני מתיחה צלקות מפצעי אקנה. לייזר יעיל במיוחד לטשטוש ופעמים רבות הסרת צלקות מסוגים שונים
הסרת קעקועים, פיגמנטציה, כתמים ואיפור קבוע בלייזר בלי להשאיר צלקות וכוויות לאחר הטיפולים להורדת קעקועים.
הסרת שומות הכוללים נגעים כגון: (נקודות חן, פלולות, ליפומה, פפילומות) וטשטוש כתמים באמצעות טיפול בלייזר, מחט חשמלית, חנקן נוזלי ושאיבה
טיפול להעלמת, הסרת, טשטוש וחידוש העור כתוצאה מצלקות כוויה. הכל במקום אחד - המקור להסרת כוויות.
העלמת צלקות אחרי ניתוח - טיפולים יעילים להסרה וטשטוש של צלקות מחתכים ולאחר ניתוחים. כל השיטות והשאלות הנפוצות לטשטוש צלקות אחרי ניתוחים.
טיפול בגלי רדיו להעלמת צלקות - המכשיר מופעל דרך פינים שנמצאים בידית המכשיר אשר מזרימים אל שכבת העור הפנימית תדרים משתנים של גלים אלקטרומגנטיים אשר מסייעים לזירוז יצירת תאי אלסטין ואלוגן החיוניים לבניית רקמת עור בריאה.

טשטוש כוויות

כוויה נוצרת כתוצאה מפגיעה בעור וברקמות שמתחתיו. הפגיעה יכולה להיווצר כתוצאה ממגע העור בגורם חם כגון: אש, מוצק, מים חמים או מקור מתח חשמלי וקרינה גבוהה. כתוצאה מהכוויה יתכנו צלקות כוויה לא יפות במקומות שונים בגוף. טיפול ושיקום צלקות כוויה ניתן על ידי העלמת צלקות כוויה, טשטוש צלקות כוויה והסרת צלקות כוויה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

העלמת כוויות

צלקות כוויה יכולות להיות לא אסתטיות ולגרום לאי נוחות. צלקות הכוויה הנוצרות כתוצאה מחשיפה למקור חם (צלקות כוויה ממים חמים או מאש לדוגמא) לעיתים נשארים בגופנו למשך שנים מבלי שאנו נרגיש בהשפעתן ברמה הבריאותית, אך יהיה להן מקום בליבנו וברגשותינו, שכן אנו נחוש כי אלו אינן נעימות לנו ופוגעות במראה שלנו. ישנם מספר דרגות כוויה:

דרגת כוויה ראשונה – בה נפגעת שכבת האפידרמיס של העור שהיא השכבה הראשונה של העור. קצב ההחלמה במקרה זה הוא מהיר יחסית, ואילו אחוז הצלקות במקרה זה הוא הנמוך ביותר. דרגת כוויה שנייה – במצב זה נפגעת שכבת הדרמיס של העור, שהיא השכבה השנייה של העור, ודרגת כוויה שלישית – הנחשבת לקשה ביותר וכוללת גם את רקמת העור התת עורית. על מנת להתגבר על בעיה זו, ישנן מספר שיטות שבאמצעותן ניתן להסיר, לטשטש או להעלים את צלקות הכוויה:

השתלות עור

מדובר בשיטת טיפול הדורשת התערבות ניתוח. שימוש בשיטה זו יתבצע רק במצבים בהן הכוויות שנוצרו הן עמוקות ומדרגה גבוהה (דרגה שלישית). בשיטה זו מוחלף העור הפגוע ברקמות עור חדשות. העלמת כוויות בדרך זו מבוססת על לקיחת פיסות עור תקינות מאזור אחר בגוף, ואם הדבר אינו אפשרי ניתן להשתמש גם בעור מלאכותי. ניתוח זה מתבצע בהרדמה (מקומית או מלאה, בהתאם להיקף ההשתלה), מחייב אשפוז בן מספר ימים, ויש לקחת בחשבון כי ייתכנו צלקות בעקבות הניתוח וכן הבדלים בגוון העור בין האזור המושתל לסביבתו.

הרחבת רקמות

בשיטה זו שמאפשרת גם היא במקרים מסוימים הסרת כוויות מוחדר מכשיר מיוחד דמוי בלון אל מתחת לעור ליד האזור עם הכוויה. הבלון עשוי סיליקון וניתן לנפח אותו (באמצעות תמיסה פיזיולוגית או מים), ובדרך זאת העור מתמתח וגדל ונוצרות רקמות חדשות ובריאות. היתרון העיקרי בשיטה זו של טשטוש כוויות הוא שהעור החדש באזור המטופל אינו שונה מסביבתו. יתרון נוסף הוא שאין צורך בכריתת עור מאזור אחר בגוף, ובנוסף הצלקות בעקבות ההליך הכירורגי הזה מינימליות ועם תכנון נכון כמעט בלתי מורגשות. החיסרון הוא פרק הזמן הנדרש לתהליך – עד 4 חודשים, שבמהלכם המטופלים מסתובבים עם הבלון התת עורי שעלול ליצור תחושות לא נוחות.

חבישת לחץ – מדובר בטיפול שנעשה על ידי חבישת אזור הכוויה הפגוע בתחבושת מיוחדת שמטרתה למנוע את הצלקות. שימוש בחבישת לחץ יתבצע כאשר רמת הכוויה הינה שנייה או שלישית וישמש לצורך מניעת התפשטות הצלקות כתוצאה מהכוויה, והפחתת הדלקת הצלקתית.

קרם לטיפול בצלקות כוויה – אחת השיטות לטיפול בצלקות שלאחר כוויה היא טיפול באמצעות קרמים שונים. ישנם כיום מספר רב של קרמים שמטרתם לטשטש צלקות טריות שנגרמו כתוצאה מהכוויה. יחד עם זאת, ישנם קרמים שמטרתם למנוע את הצלקות והם ניתנים למטופלים לאחר הכוויה, עוד טרם הגיע שלב הצלקת. קרמים אלו שימושיים מאוד וחלקם אף אפקטיביים מאוד לטשטוש והסרת הצלקות שנוצרו לאחר הכוויה.

איזה טיפול מתאים לי?

על מנת שתבצע את הטיפול המתאים ביותר עבורך כנגד צלקות הכוויה, אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך צוות יועצים שידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר עבורך שיתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום מטה. לחילופין אתה מוזמן להשאיר פרטים בטופס המצורף בצד ימין ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.