לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
העלמת סימני מתיחה וטשטוש צלקות לאחר לידה, השמנה מהירה. הטיפולים היעילים להסרה וטשטוש סימני מתיחה באזור הבטן, המותניים והירכיים אצל נשים וגברים גם יחד
העלמה, הסרה וטשטוש צלקות בלייזר לצלקות לאחר ניתוח, כוויות, סימני מתיחה צלקות מפצעי אקנה. לייזר יעיל במיוחד לטשטוש ופעמים רבות הסרת צלקות מסוגים שונים
הסרת קעקועים, פיגמנטציה, כתמים ואיפור קבוע בלייזר בלי להשאיר צלקות וכוויות לאחר הטיפולים להורדת קעקועים.
הסרת שומות הכוללים נגעים כגון: (נקודות חן, פלולות, ליפומה, פפילומות) וטשטוש כתמים באמצעות טיפול בלייזר, מחט חשמלית, חנקן נוזלי ושאיבה
טיפול להעלמת, הסרת, טשטוש וחידוש העור כתוצאה מצלקות כוויה. הכל במקום אחד - המקור להסרת כוויות.
העלמת צלקות אחרי ניתוח - טיפולים יעילים להסרה וטשטוש של צלקות מחתכים ולאחר ניתוחים. כל השיטות והשאלות הנפוצות לטשטוש צלקות אחרי ניתוחים.
טיפול בגלי רדיו להעלמת צלקות - המכשיר מופעל דרך פינים שנמצאים בידית המכשיר אשר מזרימים אל שכבת העור הפנימית תדרים משתנים של גלים אלקטרומגנטיים אשר מסייעים לזירוז יצירת תאי אלסטין ואלוגן החיוניים לבניית רקמת עור בריאה.

העלמת צלקות עם גלי רדיו

עור בנוי משתי שכבות – השכבה החיצונית של העור (אפידרמיס) זו השכבה הנראית לנו לעין והשכבה הפנימית (הדרמיס) זו שיכבה אחרית על מבנה ונראות העור שנראה לנו לעין.

השיטה זו שיטת גלי RF מזרימים גלים עם תדרים מבוקרים ברבדי עומק שונים (מדובר בטכנולוגיה ישראלית – כחול לבן). יש להתחשב כמובן בעומק הצלקת ולתאם רמת ציפיות מתאימה בין רופא ומטופל מכיוון שטשטוש צלקות עובד על בסיס טשטוש ולא העלמה מוחלטת. שימוש גלי רדיו נגד צלקות יעיל במיוחד לטיפול ב:

שימוש בגלי רדיו אינו מתאים לצלקות נפוחות (טשטוש צלקות קלואידיות)

המכשירים שפועלים על גלי רדיו בעלי תדרים משתנים מאפשרים להגיע לטשטוש אפקטיבי של רוב הצלקות ע”י יצירת תאי קלוגן ואלסטין האחראים על חידוש שכבת העור הפנימית (הדרמיס). גלי רדיו מטשטשים צלקות ללא תופעות לוואי משמעותיות. המכשירי רדיו שולחים חום אל תוך שכבת עור הפנימית, מבלי לפגוע בשיכבת העור החיצונית.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

גלי רדיו לטיפול בצלקות

איך עובד מכשיר גלי רדיו? המכשיר מופעל דרך פינים שנמצאים בידית המכשיר אשר מזרימים אל שכבת העור הפנימית תדרים משתנים של גלים אלקטרומגנטיים אשר מסייעים  לזירוז יצירת תאי אלסטין ואלוגן החיוניים לבניית רקמת עור בריאה. טיפול להעלמת צלקות בשיטת גלי הרדיו מפעיל באמצעות הזרקת גלים אלקטרומגנטיים את שכבת העור הפנימית שבתורה משפיעה על חידוש השכבה החיצונית של העור הנראית לנו לעין.

מה כולל הטיפול? הטיפול כולל בין 3 ל 5 מפגשים (לפי חומרת הצלקת) בהפרשים של שלושה שבועות עד חודש ימים על מנת לתת לעור להירגע בין הטיפולים. קיימת פגיעה מינורית בשיכבת העור מכיוון נוצרים חורים אדומים בעור לאחר הטיפול עקב החדרתם של פינים דקיקים של המכשיר לשכבת עור חיצונית על מנת להחדיר את הגלים אל שכבת העור הפנימית. בתחילת כל טיפול מורחים על העור קרם אלחושי על מנת שהמטופל לא ירגיש כאב באמצע הטיפול

מאיזה גיל ניתן להתחיל בטיפולים? הסרת צלקות עם גלי רדיו הינה שיטה בטוחה לחלוטין, וניתן לעבור טיפול זה כבר מגיל צעיר – בסביבות גיל 16, כשעבור בני הנוער המטרה היא בדרך כלל העלמת הסימנים המכוערים שמותירים בעור הפנים פצעי הבגרות.

אילו צלקות ניתן להעלים עם גלי רדיו ואילו לא? ניתן להעלים צלקות שהן תוצאה של אקנה, ואפילו אקנה קשה מאוד ורחב היקף. כמו כן ניתן להסיר צלקות שנגרמו בשל תפירה לא מקצועית מספיק. צלקות קלואידיות, לעומת זאת, לא ניתן לטשטש עם גלי רדיו (צלקות קלואידיות הן צלקות שנוצרו בעקבות ניתוח או פציעה, ובמקום להיטשטש עם הזמן כמו שקורה בדרך כלל התרחבו אל רקמות בריאות בסביבה ו/או צמחו לגובה).

מאילו אזורים בגוף ניתן להסיר צלקות עם גלי רדיו? מכל אזורי הגוף.

האם גלי רדיו מעלימים צלקות גם מעור כהה?  אחד היתרונות המובהקים של העלמת צלקות בגלי רדיו הוא שניתן להשתמש בטכניקה זו לבעלי כל סוגי העור.

מתי התוצאות באות לידי ביטוי? טשטוש צלקות עם גלי רדיו יוצר שינוי ניכר לעין כבר אחרי הטיפול הראשון או השני, והתוצאות הסופיות מושגות זמן קצר לאחר תום סדרת הטיפולים.

האם ישנן תופעות לוואי? האזור המטופל עובר אלחוש כך שהעלמת צלקות בגלי רדיו אינה גורמת לכאב, ולכל היותר מרגישים המטופלים אי נוחות קלה או חום עדין מתחת לעור באזור המצולק. בתום הטיפול ישנה אדמומיות קלה והאזור המצולק יהיה מעט נפוח, אולם שתי תופעות לוואי אלה חולפות ברוב המקרים מעצמן תוך מספר ימים וכך גם גלדים שנוצרים סביב הצלקת. פרט לכך אין תופעות לוואי והחזרה לשגרה בעקבות טשטוש צלקות עם גלי רדיו מידית.

יתרונות של הטיפול בגלי רדיו

  • מתאים לכל סוגי העור וגווניו
  • יעיל כמאט לכל סוגי הצלקות (מלבד צלקות קלואידיות)
  • אין תקופת החלמה מהטיפולים (הטיפולים מבוצעים בקליניקה ולא בחדר ניתוח)
  • ניתן להחשף לשמש לאחר הטיפול (בניגוד לטיפולים אחרים)
  • לא קיימת נסיגה של תוצאות לאחר הטיפול (התיפול הינו תמידי)

בהחלט מדובר בטיפול יעיל להעלה ושטשטוש של צלקות. הטיפול מבטיח תוצאות מהירות ותמידיות ללא נסיגה.