לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
העלמת סימני מתיחה וטשטוש צלקות לאחר לידה, השמנה מהירה. הטיפולים היעילים להסרה וטשטוש סימני מתיחה באזור הבטן, המותניים והירכיים אצל נשים וגברים גם יחד
העלמה, הסרה וטשטוש צלקות בלייזר לצלקות לאחר ניתוח, כוויות, סימני מתיחה צלקות מפצעי אקנה. לייזר יעיל במיוחד לטשטוש ופעמים רבות הסרת צלקות מסוגים שונים
הסרת קעקועים, פיגמנטציה, כתמים ואיפור קבוע בלייזר בלי להשאיר צלקות וכוויות לאחר הטיפולים להורדת קעקועים.
הסרת שומות הכוללים נגעים כגון: (נקודות חן, פלולות, ליפומה, פפילומות) וטשטוש כתמים באמצעות טיפול בלייזר, מחט חשמלית, חנקן נוזלי ושאיבה
טיפול להעלמת, הסרת, טשטוש וחידוש העור כתוצאה מצלקות כוויה. הכל במקום אחד - המקור להסרת כוויות.
העלמת צלקות אחרי ניתוח - טיפולים יעילים להסרה וטשטוש של צלקות מחתכים ולאחר ניתוחים. כל השיטות והשאלות הנפוצות לטשטוש צלקות אחרי ניתוחים.
טיפול בגלי רדיו להעלמת צלקות - המכשיר מופעל דרך פינים שנמצאים בידית המכשיר אשר מזרימים אל שכבת העור הפנימית תדרים משתנים של גלים אלקטרומגנטיים אשר מסייעים לזירוז יצירת תאי אלסטין ואלוגן החיוניים לבניית רקמת עור בריאה.

העלמת צלקות בלייזר

אחת השיטות היעילות ביותר להפחתת, טשטוש והעלמת צלקות היא באמצעות לייזר. טיפול חדשני להעלמת צלקות בלייזר אינו פולשני ומאפשר למטופל לחזור לשגרה תוך זמן קצר וללא כאבים מיותרים. על מנת להסיר את אי הוודאות, נציג את אופן הטיפול בצלקות באמצעות לייזר.

לייזר ידוע כיעיל במיוחד ל

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טיפול לייזר להסרת צלקות

העלמת פגעי צלקות בלייזר צברה תאוצה רבה עם השנים בעקבות הטכנולוגיה המשוכללת והיכולת להסרת צלקות בלייזר ללא התערבות פולשנית תוך יכולת טיפול בכל סוגי הצלקות הקיימות. הטיפול בלייזר הינו בטוח עבור המטופל, שכן במהלך הטיפול אין פגיעה בשכבת האפידרמיס של העור. התהליך מבוצע כך שתחילה מקררים את שכבת העור הפגועה על מנת שבמהלך הטיפול לא יגרם נזק נוסף לאזור הצלקת.

הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית, כך שהמטופל לא חש כאב במהלך הטיפול ואף ער לתהליך. קיימת בקרה והשגחה במהלך טיפול הלייזר להסרת הצלקת כך שגם מבחינה זו, אין למטופל לחשוש מהתהליך. יתרונו הגדול של הטיפול בלייזר הוא באחוזי ההצלחה הגבוהים שלו הנובעים מהדיוק הרב של מכשיר הלייזר לטפל ברקמות העור הספציפיות שנפגעו וזאת ללא פגיעה ברקמות העור שמסביב לאזור הפגוע. לאחר טיפול הלייזר על המטופל לדאוג לחבוש את האזור ולהשתמש במשחות ותכשירים טבעיים שנועדים להרגיע את העור.  

כיצד הלייזר מעלים צלקות?

קרני הלייזר חודרות אל עומק הצלקת ומדרבנות את הגוף לייצר רקמות עור חדשות וזאת באמצעות הגברת ייצור האלסטין והקולגן. במקביל הרקמות הצלקתיות נדחפות כלפי מעלה והופכות שטוחות, ובסך הכל רקמות בריאות וחדשות מחליפות את פיסות העור המצולקות.

אילו צלקות ניתן לטשטש עם לייזר?

צלקות אקנה – בדרך כלל צלקות קטנות יחסית אך בשל מיקומן הבולט באזור הפנים ישנו רצון להעלימן או לכל הפחות לטשטשן.

צלקות קלואידיות – צלקת היא למעשה דרך של הגוף להגן על העור באזור שנפגע. היא מורכבת מסיבי קולגן, וברוב המקרים עם הזמן היא מתבהרת ומשתלבת עם העור שמסביב. יחד עם זאת ישנם אנשים שאצלם הצלקות לא קטנות אלא להיפך, גדלות ומתרחבות גם אל הרקמות הבריאות. צלקות אלה נקראות צלקות קלואידיות והגורם להן הוא גנטי.

צלקות היפרטרופיות – מקרה מעט קל יותר של צלקת קלואידית. הצלקות ההיפרטרופיות גדלות בעיקר לגובה, ומי שנמצא בקבוצת סיכון להיווצרות צלקת היפרטרופית הם כהי עור ונשים יחסית צעירות.

באילו אזורים העלמת הצלקות בלייזר אפקטיבית?

האזורים המועדים לפורענות, כלומר להיווצרות צלקות קלואידיות והיפרטרופיות, הם הזרועות, השכמות והאזור שמעל לעצם הבריח (הקלוויקולה). גם בגב העליון ניתן לבצע טשטוש צלקות עם לייזר ועוד איברים שניתן לטפל בהם בשיטה זו הם הכתפיים והצוואר שהעור בהם יחסית עבה ועל כן גם בהם הסיכוי להיווצרות צלקת מכוערת גדול יחסית.

כמה טיפולים נדרשים על-מנת להסיר צלקת עם לייזר?

מספר הטיפולים המדויק משתנה בהתאם לממדי הצלקת או הצלקות, מאפייני העור של המטופל/ת וגורמים נוספים, כשבדרך כלל נדרשים בין 3-4 ל-7-8 טיפולי הסרת צלקות בלייזר כדי להעלימן כליל. בין טיפול לטיפול ישנו מרווח של חודש עד חודשיים, אשר נועד לאפשר לקולגן ולאלסטין החדשים לפעול ולייצר את רקמות העור הבריאות. בדרך כלל כבר לאחר הטיפול השני או השלישי ניתן להתחיל לראות שיפור של ממש, והתוצאה הסופית של סדרת טיפולי הלייזר באה לידי ביטוי מספר חודשים לאחר הטיפול האחרון.

האם הצלקות נעלמות לחלוטין? לא כל צלקת ניתן להעלים לחלוטין, אולם ברוב המקרים טשטוש צלקות עם לייזר מקטין את שטחה של הצלקת המטופלת בלפחות 80%, כך שמושג שיפור של ממש.

האם טיפול בלייזר מתאים גם לבעלי עור כהה? באמצעות לייזר ניתן לטשטש צלקות גם בעור כהה, אם כי לא במקרים אלה יש לוודא כי מכשיר הלייזר הספציפי אכן מתאים גם לבעלי עור שאינו בהיר, ובנוסף חשוב במיוחד לבחור רופא מיומן ובעל יושרה כך שלא ייווצר מצב שבו הצלקת מטושטשת אבל גוון העור באזור המטופל שונה מסביבתו.

האם ישנן תופעות לוואי?

העלמת צלקות בלייזר מתבצעת כאמור בהרדמה מקומית ובמהלכה האזור המטופל מקורר כך שלא ייגרם נזק לו נזק נוסף. כמו כן לקרני הלייזר אפקט של צריבה שמונע שטפי דם, כך שבסך הכל כמעט ואין תופעות לוואי לטיפול הסרת צלקות בלייזר. יחד עם זאת ייתכנו כאבים קלים ותופעת לוואי אפשרית נוספת היא זיהום, שניתן לטפל בו באמצעות אנטיביוטיקה. לאחר כל טיפול יש להימנע מחשיפה של האזור המצולק לשמש, וכן רצוי למרוח עליו קרמים שמעצימים את השפעת קרני הלייזר.

היכן ניתן לעשות את הטיפול?

על מנת שתקבל את המידע המדויק ביותר עבורך, אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך צוות יועצים שידעו להפנות אותך לטיפול הטוב ביותר ולמטפל הטוב ביותר עבורך. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום באתר.

לחילופין אתה מוזמן להשאיר פרטים בטופס המצורף מטה ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.