לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
העלמת סימני מתיחה וטשטוש צלקות לאחר לידה, השמנה מהירה. הטיפולים היעילים להסרה וטשטוש סימני מתיחה באזור הבטן, המותניים והירכיים אצל נשים וגברים גם יחד
העלמה, הסרה וטשטוש צלקות בלייזר לצלקות לאחר ניתוח, כוויות, סימני מתיחה צלקות מפצעי אקנה. לייזר יעיל במיוחד לטשטוש ופעמים רבות הסרת צלקות מסוגים שונים
הסרת קעקועים, פיגמנטציה, כתמים ואיפור קבוע בלייזר בלי להשאיר צלקות וכוויות לאחר הטיפולים להורדת קעקועים.
הסרת שומות הכוללים נגעים כגון: (נקודות חן, פלולות, ליפומה, פפילומות) וטשטוש כתמים באמצעות טיפול בלייזר, מחט חשמלית, חנקן נוזלי ושאיבה
טיפול להעלמת, הסרת, טשטוש וחידוש העור כתוצאה מצלקות כוויה. הכל במקום אחד - המקור להסרת כוויות.
העלמת צלקות אחרי ניתוח - טיפולים יעילים להסרה וטשטוש של צלקות מחתכים ולאחר ניתוחים. כל השיטות והשאלות הנפוצות לטשטוש צלקות אחרי ניתוחים.
טיפול בגלי רדיו להעלמת צלקות - המכשיר מופעל דרך פינים שנמצאים בידית המכשיר אשר מזרימים אל שכבת העור הפנימית תדרים משתנים של גלים אלקטרומגנטיים אשר מסייעים לזירוז יצירת תאי אלסטין ואלוגן החיוניים לבניית רקמת עור בריאה.

העלמת צלקות

אצל רבים מהאנשים מופיעים סימני צלקות בשלב מסוים בחייהם. אם זה צלקות כוויה, צלקות אקנה, צלקות אחרי לידה, צלקות מחתכים, צלקות לאחר ניתוח ועוד. צלקות אלו נוצרות כאשר חלה פגיעה בשכבת השכבת הדרמיס של העור ובסיבים שבה (סיבי קולגן). תוצאת פגיעה זו באה לידי ביטוי בכך שלגוף קשה לתקן את נזקי הפגיעה, והוא מייצר צלקת המחליפה את רקמת העור שנפגעה. כיום, קיימות שיטות להעלמת צלקות ללא ניתוח שבאמצעותן ניתן לחדש את אזור העור הפגוע ולתקן אותו הן ברמה האסתטית והן ברמה הבריאותית.

להלן סוגי צלקות שניתן לטפל בהם:

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המקור לטיפול להסרת צלקות מביא אלייך את כל המידע הנדרש אודות טיפולים להסרת צלקות מאזורים שונים בגוף.

היום, כדי לעבור שינוי מראה אין צורך לעבור תחת סכין המנתחים. על מנת לבחור את הטיפול האסתטי הנכון לך מבין כל השיטות הקיימות ריכזנו באתר מידע מקיף אודות השיטות הלא פולשניות לטשטוש צלקות.

כמו כן, צוות יועצי “המקור לטיפולי אסתטיקה ויופי” ישמחו לעמוד לרשותך ללא עלות וללא כל התחייבות בהשארת פרטים או התקשרות עם האתר.

צוות המקור לטיפולי העלמת צלקות באזורי הגוף השונים ישמח לענות על כל שאלה בתחום וללא התחייבות מצידך.

בהשארת פרטים באתר תוכלי לקבל פרטים אודות שיטות הטיפול הקיימות ולקבל גם המלצות לטיפול המתאים ביותר עבורך.

אנו נשמח לסייע לך בבחירת טיפול לטשטוש הצלקות מתאים ביותר כאשר ההתאמה נעשית באופן אישי לכל אחת באופן נפרד ובהתאם לציפיות. ההתייעצות הינה ללא עלות וללא כל התחייבות מצדך.

צוות האתר מבצע בדיקה ובחינה של נותני השירות המקצועיים ביותר אשר מספקים פתרונות לטשטוש והעלמת צלקות.

בדיקת נותני השירות מתבצעת לאורכה ולרוחבה של קליניקות הארץ אשר עוסקות בתחום כך שאת יכולה ליהנות מהמידע דרך מומחי האתר.

מטרת המומחים באתר היא לתת לך את המידע הרלוונטי ביותר עבורך ולסייע בבחירת הטיפול התואם את בקשתך בקרבת אזור מגורייך.

שיטות להסרת צלקות

צלקות המופיעות במהלך החיים יכולות להוות מטרד עבור אנשים רבים אשר יחפשו פתרונות להסרת צלקות, בעיקר אלו הגורמות לחורים בפנים, צלקות אקנה וצלקות מחצ’קונים. צלקות יכולות להופיע במקומות שונים החל מאזור הפנים ועד לאזור הבטן. על מנת לאמוד את שיטת הטיפול הנכונה עבור כל צלקת, עלינו תחילה להכיר את סוגי הצלקות השונים:

צלקות אטרופיות – צלקת מסוג זה נוצרת כתוצאה מתהליך דלקתי הגורם להרס רקמת האפידרמיס בעור. כתוצאה מכך נוצר חור באזור הפגוע ומראה לא אסתטי. דוגמא לצלקת אטרופית ניתן לראות בדמות חורים בפנים, אקנה וחצ’קונים. צלקות מסוג זה מופיעות בשכיחות גבוהה באזור הפנים.

צלקות היפרטרופיות – סוג זה של צלקות מתייחס לצלקות אשר גדלות עם הזמן מעבר לגודל המקורי של הצלקת. כלומר, במקרה זה חלה גדילת יתר של הרקמה הצלקתית כך שהיא מתפשטת עם הזמן לשטח גדול יותר סביב האזור הפגוע.

צלקות קלואידיות – ברוב המקרים, לאחר פצעים וחתכים נוצרים צלקות בעור ולאחר שהעור מחלים, הצלקות נעלמות. במקרה של צלקות קלואידיות – נוצר מצב בו הצלקות מתפשטות ואף מעפילות על העור הבריא שנוצר. לעיתים צלקות מסוג זה יהיו אדומות ויופיעו באזור הגב, החזה והזרועות. הן יופיעו בעיקר אצל אנשים להם קיימת נטייה גנטית לצלקות מסוג זה.

שיטות להסרת צלקות:

העלמת צלקות בלייזר – טיפול בלייזר להסרת צלקות מיועד עבור אלו הסובלים מכל אחד מסוגי הצלקות. הסרת צלקות בשיטה זו הינה אפקטיבית ובמקרה של צלקות אקנה, צלקות קלואידיות וצלקות היפרטרופיות, שיטה זו באמצעות לייזר יתכן ותקבע כשיטת הבחירה הראשונית. הסרת צלקות בלייזר מבוצעות תוך כדי הרדמה מקומית שלאחריה על המטופל לדאוג למריחת קרמים במקום המטופל.

גלי רדיו לטיפול בצלקות – מכשיר גלי רדיו שמטפל בצלקות בשיטת הזרקת גלים אלקטרומגנטיים אל שכבת העור הפנימית בנוי בצורת ידית אוזן עם פינים של אלקטרודות אשר מעבירות את האנרגיה המופקת מהמכשיר על פני שטח רחב של העור הנפגע. העור המצולק מסביב לנקבים של מכשיר מקבל גירוי ליצירת תאי קלוגן חדשים שיבנו את שיכבת העור החיצונית מחדש עם הזמן.

מילוי צלקות בהזרקה – שיטה זו משמשת לטשטוש צלקות, בעיקר באזור הפנים.  מילוי הצלקות מתבצע באמצעות חומר הניתן בהזרקה לאזור המטופל (בדרך כלל קולגן). שיטה זו שימושית מאוד ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים.

קרם להסרת צלקות – כיום ישנם מספר קרמים המסייעים לטשטוש צלקות ואף משמשים כמוצר משלים להסרת צלקות. קרמים אלו אינם מסירים את הצלקות אך הם מהווים טיפול משלים כנגד הצלקות. הן אם מדובר בניתוח והן אם מדובר בטיפולים אלטרנטיביים.

פילינג עמוק וכימי – שיטת הפילינג העמוק והכימי משמשות לצורך טשטוש צלקות ומטרתן העיקרית היא לתת מראה אסתטי למטופל. ישנם הבדלים רבים בין הפילינג העמוק לפילינג הכימי, כשהשימוש בכל אחת מהן תלוי בסוג הצלקת ובחומרתה.

ניתוח להסרת צלקותהשימוש בניתוח להסרת צלקות מבוצע רק כאשר שיטות טשטוש והבהרת צלקות לא צלחו. בשיטה זו יטופלו בדרך כלל אלו אשר סובלים מצלקות כתוצאה מניתוח או בצלקות שלהן אין פיתרון שאינו דורש התערבות כירורגית.

שמנים ארומתרפיים ואתריים – אחד השמנים היעילים ביותר לטיפול בצלקות הוא שמן ויטמין E. שמן זה מאחה את החתכים ומרכך את הצלקות באזור הפגוע. ישנם שמנים נוספים ארומתרפיים המשמשים לאיחוי הפצעים והעלמת הצלקות כגון: שמן לבנדר, שמן עץ התה, שמן קלנדולה, שמן זרעי גזר ועוד.

משחות צמחיות  – למשחות צמחיות ישנן סגולות מיוחדות הגורמות להעלמת הצלקות מחתכים ולהרגעת האזור הפגוע. משחות צמחיות אלו הינן טבעיות ובעלות אחוזי הצלחה יחסית גבוהים. ישנם סוגים שונים של משחות צמחיות היעילות לכל סוגי הצלקות הנוצרות כתוצאה מחתכים.

אז מה עליי לעשות כדי להסיר את הצלקת ?

הגיע הזמן להסיר את הצלקות המציקות ולהיראות טוב יותר. אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך צוות יועצים שידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר עבורך שיתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר לסוג הצלקת שלך. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום מטה. לחלופין אתה מוזמן להשאיר פרטים בטופס המצורף מטה ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.