לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
המסת שומן בשיטת בודי טייט - שיטה בדוקה ואפקטיבית במיוחד להמסת שומנים (ברמה של ניתוח פלסטי) המשתמשת בטכנולוגיית גלי רדיו לצורך הרזיה מהירה והפחתה בשומנים בגוף עם התערבות פולשנית מינימאלית
המסת שומן בבטן - שריפת שומן בטני, המסת שומן והצרת היקפים, כל השיטות וכל הטיפולים במקום אחד
המסת שומן עם גלי רדיו - יתרונות השיטה ופירוט אודות טכנלוגיית גלי רדיו בהצרת היקפים באמצעות המסת תאי שומן
המסת שומן בזריקה - טיפול בהורדת תאים שומנים באמצעות הזרקות עם חומרים אשר ממיסים את השומנים בגוף האדם. זריקות להמסת שומן הן תחליף לשאיבת שומן ללא ניתוח כירורגי והוכחה כשיטה יעילה לשריפת שומנים כימית במטופלים.
טיפול להמסת שומן באמצעות מכשיר לייזר - איפה זה יעיל, איך זה מתבצע, מה כולל הטיפול, מי מבצע, התאוששות והחלמה לאחר הטיפול יתרונות וחסרונות השיטה לעומת שיטות תחליפיות להסמת שומנים
המסת שימון בשייטת קור (קירור) ע"י מתן מכות קור לתאים שומניים להמסת שומן ושריפת תאי שומן באמצעות הקפאת תאים שומניים תוך המסתם יהוצאתם דרך הפרשות בגוף האדם.
המסת שומן ברגליים, הירכיים והישבן - כל השיטות במקום אחד להצרת היקפים באזור ירכיים באמצעות שריפת תאים שומניים באזור הרגליים והישבן.
המסת שומן מחזה לגברים - על הסרת עודף שומן מחזה של גבר ושיטות טיפול אפקטיביות העלמת שומנים מחזה אצל גברים ללא ניתוח וללא כל התערבות כירורגית.
המסת שומן מסנטר כפול - הסרת כפל בסנטר בשיטות לא פולשניות כגון גלי רדיו, הזרקה ממיסה שומנים, לייזר ושיטות פולשניות כגון ניתוח שאיבת שומן ותפירת סנטר
השיטות הקיימות לשאיבת שומן הן טומסון, קנולה רוטטת ושאיבה באמצעות גלי רדיו הממיסים את השומנים באמצעות מכשיר הבודיטייט.

המסת שומן - כל השיטות

בעידן המודרני אנשים רבים סובלים מעודף משקל הבא לידי ביטוי הן ברמה האסתטית והן ברמה הבריאותית. על מנת להתמודד עם בעיית ההשמנה, ישנם דרכים רבות לשריפת שומן, המסת שומן, והצרת היקפים במקומות שונים בגוף. הן אם מדובר בשיטות המשלבות כושר גופני והן אם מדובר בשיטות טכנולוגיות מתקדמות שאינן דורשות ניתוח.

האזורים המבוקשים ביותר להמסת שומן הם:

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המקור לטיפול בהמסת שומן מביא אלייך את כל המידע הנדרש אודות טיפולים להמסת שומן מאזורים שונים בגוף.

היום, כדי לעבור שינוי מראה אין צורך לעבור תחת סכין המנתחים. על מנת לבחור את הטיפול האסתטי הנכון לך מבין כל השיטות הקיימות ריכזנו באתר מידע מקיף אודות השיטות הלא פולשניות להמסת שומן.

כמו כן, צוות יועצי “המקור לטיפולי אסתטיקה ויופי” ישמחו לעמוד לרשותך ללא עלות וללא כל התחייבות בהשארת פרטים או התקשרות עם האתר.

צוות המקור לטיפולי המסת שומן באזורי הגוף השונים ישמח לענות על כל שאלה בתחום וללא התחייבות מצידך.

בהשארת פרטים באתר תוכלי לקבל פרטים אודות שיטות הטיפול הקיימות ולקבל גם המלצות לטיפול המתאים ביותר עבורך.

אנו נשמח לסייע לך בבחירת טיפול המסת השומן המתאים ביותר כאשר ההתאמה נעשית באופן אישי לכל אחת באופן נפרד ובהתאם לציפיות. ההתייעצות הינה ללא עלות וללא כל התחייבות מצדך.

צוות האתר מבצע בדיקה ובחינה של נותני השירות המקצועיים ביותר אשר מספקים פתרונות להמסת שומן.

בדיקת נותני השירות מתבצעת לאורכה ולרוחבה של קליניקות הארץ אשר עוסקות בתחום כך שאת יכולה ליהנות מהמידע דרך מומחי האתר.

מטרת המומחים באתר היא לתת לך את המידע הרלוונטי ביותר עבורך ולסייע בבחירת טיפול המסת השומן הטועם את בקשתך בקרבת אזור מגורייך.

שיטות להמסת שומן

ישנם סוגים שונים של טיפולים להמסת שומן ובהם טיפולי לייזר, טיפולים באמצעות גלי רדיו, טיפול בקור, הזרקות ועוד. ההשוואה בין הטיפולים השונים צריכה להתבצע לא רק לפי המחיר כי אם גם לפי הצורך של המטופל ואיזור הטיפול. כל אחד זקוק לטיפול שונה וכל אחד מגיע עם רמת שומנים שונה. לכן, רגע לפני שבוחרים את סוג הטיפול מומלץ מאד להתייעץ ולברר איזה טיפול מבין המבחר מתאים למטרה שלכם יותר מכל.

המסת שומנים בקור – מדובר בהמסת שומן בשיטת קירור. הקור מקפיא את התאים השומניים אשר לאחר הטיפול עוברים המסה וקליטה למערכת הלימפה אשר מוציאה אותם מהגוף. טכניקה אשר עובדת על קור, בניגוד לטכניקות רבות המתבססות על חום. המטפל מניח פד הגנה על האזור המטופל והידית שואבת אליה את אזור השומן, מקפיא את השומנים במקום וכשאלו נמסים הם מתפנים עם מערכת הלימפה. סך הכל מבצעים שני טיפולים לאזור כאשר בכל טיפול ניתן להגיע לכ- 25% הפחתה בשומנים.

המסה בגלי רדיו – מכשיר אשר מונח על העור שולח גלי רדיו אשר חודרים אותו, מזהים את תאי השומן ומפרקים אותם. טיפול להמסת שומן בגלי רדיו אינו פולשני ואת התוצאות רואים בעין לאורך מספר חודשים בהם הגוף עצמו מפחית את השומנים.

המסת שומן בשיטת בודי טייט – שיטה להמסת שומנים אשר מתבססת על גלי רדיו. בשיטה משתמשים בשתי אלקטרודות כשהאחת עם העור והשנייה נמצאת על צינורית דקה המוחדרת אל מתחת לעור. השיטה לא נחשבת לפולשנית כיוון שאין מדובר בחתכים או ניתוח. השיטה מדויקת והתוצאות לא מאחרות לבוא.

המסת שומן בלייזר – טיפול להמסת שומן בלייזר ללא ניתוח יעיל במיוחד בהסרת שומנים עקשניים שלא יורדים גם לאחר דיאטה או ספורט. הטיפול נעשה תחת הרדמה מקומית וכולל החדרה של צינורית דקה לשאיבת השומן. שיטת טיפול להמסת שומן יעילה מאד ועובדת גם על אזורי שומנים עקשניים. השיטה יעילה וכוללת התערבות קטנטנה של חתך אליו מחדירים צינורית לשאיבת השומן שמומס על ידי הלייזר. (רצוי לציין כי טכנולוגיית המסה של שומנים ע”י הקפאה של שומנים גם מתבצעת באמצעות מכשיר לייזר)

המסת שומן בזריקה – הזרקות מאפשרות לבצע המסת שומן לא פולשני באמצעות החדרה של חומרים בזריקה כשאלו מעודדים את המסת השומן. השומן המומס יוצא מהגוף באמצעות מערכת הלימפה. הזרקות יכולות להיות יעילות במיוחד לאזורים בעלי מצבורי שומן קטנים כמו למשל בסנטר. ההזרקות כוללות הכנסת חומרים שיוצרים פירוק של השומנים ואלו יוצאים מהגוף באמצעות מערכת הלימפה.

שיטות וטיפולים נוספים שקשורים להמסת שומן

הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים בבטן ומותניים
הצרת היקפים בבטן
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים עם אולטרה סאונד
אולטרה סאונד
הצרת היקפים עם גלי רגיו
גלי רדיו
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר

איזה טיפול הכי טוב עבורי ?

על מנת לאמוד אחר הטיפול היעיל ביותר והטוב ביותר עבורך, המטפל נדרש לקבל מעט פרטים אודותיך. אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך צוות יועצים שידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר עבורך שיתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר שייתן מענה עבורך. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום מטה.

לחילופין אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס המצורף מטה ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.