לחצו להתקשרות:

הצרת היקפים באלקטרודות

הצרת היקפים היא פעולה אשר יכולה להתבצע ללא ניתוח והכל אודות לקדמת הטכנולוגיה. אנשים רבים סובלים משומנים עודפים אשר פוגעים במראה הכללי שלהם ומכאן שגם בביטחון העצמי שלהם. אחת הדרכים הטובות ביותר להיפתר מעודפי שומן אלו היא ביצוע הצרת היקפים כאשר אחת השיטות הבטוחות אשר אינן כוללות הליכים כירורגיים היא הצרת היקפים עם אלקטרודות.

הצרת היקפים עם אלקטרודות מהווה שיטה יעילה ובטוחה לשימוש לצורך צמצום נקודתי של היקף אזור בעייתי בגוף, דוגמת בטן, מותניים או ירכיים. השימוש באלקטרודות להצרת היקפים נחשב ליעיל ובטוח לשימוש. הטיפול בשיטה זו מתבצע באמצעות מכשירים המעבירים זרמים חשמליים, כאשר ייחודיות השיטה הינה בדגש על פעילות השרירים ולא העור או התת-עור. הפולסים החשמליים מיועדים לעודד את השרירים לפעול, תוך הגברת זרימת הדם באזור.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המסת שומן עם פולסים חשמליים

עודף שומנים יכול להופיע אצל כל אחד ואחת בצורה שונה. אמנם נכון יהיה להגיד כי יותר נשים פונות לטיפולי הצרת היקפים, אך היום יותר ויותר גברים בוחרים ליהנות ממראה מושלם בעזרת הטכנולוגיה. אצל נשים לרוב יצטברו השומנים באזור הירכיים, הבטן, זרועות ומותניים ואילו אצל גברים השומנים העודפים יתמקדו לרוב באזור הבטן ובית החזה. על מנת להיפתר מכל אותם שומנים ניתן לבצע התעמלות, לשנות את התזונה וכמובן לפנות לביצוע הצרת היקפים ללא ניתוח.

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

הגברת פעילות השרירים מביאה לעלייה במסת השריר. הרזיה באמצעות אלקטרודות מתבצעת הודות לעלייה במסת השריר, הגוררת ירידה טבעית במסת השומן. הסיבה לכך היא צריכת האנרגיה הגבוה של השריר ביחס לשומן, מה שגורם לירידה במסת השומנים בעת פיתוח מסת השרירים. נוסף על ההפחתה במסת השומן, פעילות האלקטרודות להצרת היקפים משפרת את טונוס השרירים ומגדילה את נפחם, לצורך חיטוב הגוף והענקת מראה צעיר, בריא ומרשים.

הצרת היקפים עם אלקטרודות היא שיטה יעילה ובטוחה לשימוש. על האזור המבוקש יניח המטפל פדים המעבירים פולסים חשמליים. התוצאה של הפעולה היא עידוד השריר לפעולה. האלקטרודות, בניגוד לשיטות אחרות של הצרת שומנים, מטפלות דווקא בשריר ויוצרות עידוד פעילות באזור והגברת זרימת הדם. עליית מסת השריר מעניקה שתי תוצאות עיקריות:

הפחתת מסת השומן – כאשר מסת השריר עולה, מסת השומן יורדת באופן טבעי. השריר צורך יותר אנרגיה משומן ולכן מרגע שמתחילים לפתח מסת שריר השומן יורד.

חיטוב הגוף – גוף שרירי הוא גוף חטוב ובוודאי יותר מגוף עם שומנים עודפים. הצרת היקפים באמצעות אלקטרודות יוצרת פיתוח של השריר ומכאן גם מעניקה מראה מרשים.

תוצאות טיפול באלקטרודות

התוצאות של טיפולי הצרת היקפים באלקטרודות לא מאחרות לבוא. האלקטרודות יוצרות גירוי לשריר ומעודדות אותו להתפתח כך שהמראה בסיום הטיפול מתבטא לא רק בהפחתת ההיקפים כי אם גם בנראות הגוף כולו. התוצאות של הגוף החטוב מביאות לעלייה בביטחון העצמי ולמחמאות מהסביבה.

טיפול להצרת היקפים באמצעות אלקטרודות נותן תוצאות מידיות ולטווח הארוך כאחד, כאשר מהירות השפעת הטיפול משתנה בהתאם לסוג המכשיר המספק את הגירוי החשמלי לשרירים. ככלל, שיטה להצרת היקפים תוך שימוש באלקטרודות תביא להפחתת היקפים, תוך הורדה במסת השומן ועלייה במסת השריר.

גם לך יש שומן עודף? השאר את פרטייך באתר ומומחה בתחום הצרת היקפים יחזור אלייך להתייעצות והתאמת הטיפול המתאים ביותר עבורך.