לחצו להתקשרות:

הצרת היקפים והמסת שומן טבעית

ההשמנה נחשבת למגיפה של ממש וגם בין אלו אשר לא סובלים מהשמנה משמעותית, ישנם רבים אשר מחזיקים בשומנים עודפים אשר מסרבים לרדת. השומנים העודפים ניתנים להסרה בדרכים שונות כאשר רבים מעוניינים לגלות כיצד יוכלו לבצע את הצרת ההיקפים באופן טבעי. הצרת היקפים לא פולשנית מאפשרת לרבים ליהנות מתוצאות טובות של צמצום ההיקפים ועור מתוח וחלק. הצרת היקפים מעניקה בנוסף למראה הנעים גם ביטחון עצמי ומגדילה את אפשרויות בחירת הבגדים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

שיטת לא פולשניות להצרת היקפים

היום ישנה טכנולוגיה להצרת היקפים לא פולשנית. על אף שרוב האנשים משוכנעים כי על מנת לעבור הצרת היקפים יש לבצע ניתוח או להשתמש בשיטות פולשניות ולא כך הדבר. היום ניתן לבצע את הצרת ההיקפים ללא התערבות כירורגית וזאת בנוסף כמובן לאפשרויות של שינוי תזונה והגברת הפעילות הגופנית.

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

מתי פונים להצרת היקפים?

פנייה לביצוע הצרת היקפים טבעית תתבצע במצבים של עודפי שומן אשר אינם מוגדרים כהשמנת יתר. יתר שומנים באזור רצועת הבטן, ירכיים וזרועות יתאימו לביצוע הצרת היקפים טבעית כאשר התוצאה של הפעולה תוביל גם להפחתת הצלוליטיס והענקת עור חלק ומתוח. במידה והאזורים השונים נראים אצלכם מדלדלים ובמיוחד אם אתם מקפידים על תזונה בריאה ופעילות ספורטיבית, מומלץ שתבררו אודות השיטות השונות להצרת היקפים.

תרגילים להצרת היקפים

פעילות גופנית להצרת היקפים יכולה להיות פעילות אירובית או פעילות מחטבת. ריצה, ספורט תחרותי וכל ספורט אשר מבצע הגברה של הדופק ייחשבו כספורט אירובי ואילו פעילויות כמו פלנדקרייז או יוגה יהיו פעילויות מחטבות. על מנת לחטב את אזור הבטן למשל מומלץ לבצע כפיפות בטן איטיות על מזרן קשיח תוך תמיכה של הצוואר והכנסת הבטן פנימה. את הכפיפות ניתן לבצע כלפי מעלה או לצדדים כאשר מומלץ להגדיל את מספר הכפיפות עם הזמן.

שיטות הצרת היקפים שאינן פולשניות

גלי רדיו – המכשיר מונח על פני העור ומפיק גלי רדיו אשר עוברים את העור בשיטה לא פולשנית. הגירוי של גלי הרדיו יוצר פירוק של השומנים וחידוש רקמות הקולגן. הגלים מעודדים את פעילות מחזור הדם ומכאן מסייעים לגוף לפזר את השומן ולהביא להצערת העור.

הקפאה / קירור  – מכשיר אשר יוצר באמצעות לייזר הקפאה של תאי השומן. ברגע שהתאים השומניים נמסים הם מתפנים יחד עם מערכות פינוי הפסולת של הגוף. הטיפול יעיל מאד ומתמקד אך ורק באי השומן בעוד שתאי השריר לא נפגעים.

אולטרה סאונד – אולטרה שייפ – מכשיר המתבסס על טכנולוגיית אולטרה סאונד. הגלים מפרקים את השומנים מבלי לפגוע ברקמות שלצד התאים הללו. השיטה לא פולשנית ומתבצעת על ידי העברת המכשיר על העור. (ראו גם באולטרה סאונד – בלה קונטור)

הצרת היקפים עם לייזר – המכשיר מונח על העור ומעביר קרני לייזר אשר מפרקים את השומנים אפילו אם מדובר בתאים עיקשים. התוצאה היא של הצרת היקפים ועוד מתוח.

LPG – הצרת היקפים דרך שימוש במכשיר שמבצע עיסוי ומפעיל לחצים על אזורי השומן. השיטה אינה פולשנית ומתבצעת בהנחת המכשיר על אזור השומן אותו רוצים להסיר. המכשיר מבצע פירוק של השומנים ומפיץ אותו כך שמערכת פינוי הפסולת של הגוף תוכל להוציא אותו.

סובלים מעודף שומני ונראה שאף שיטה לא עוזרת לכם? השאירו פרטים באתר ומומחה בתחום יחזור אליכם להתייעצות על שיטות הצרת היקפים לא פולשניות שיוכלו להיות יעילות עבורכם.