לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

הצרת היקפים - וולה שייפ

ישנן שיטות שונות לביצוע הצרת היקפים אשר אינן דורשות התערבות כירורגית. אחת השיטות לביצוע הצרת היקפים ללא ניתוח היא וולה שייפ, שיטה אשר משלבת בין גלי רדיו, אנרגיית אינפרא אדום ועיסוי מכני (המבוצע על ידי מכונה). כל מי שסובל מעודף שומנים יכול לפנות לבצע את השיטה היעילה, בין אם ניסה להיפתר מהשומנים בדיאטה וספורט ואלו נשארו ובין אם לאו.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המסת שומן עם ולה שייפ

הטכנולוגיה אשר משמשת את הליך הצרת היקפים וולה שייפ היא משולבת. שילוב של גלי רדיו, אינפרא אדום ועיסוי מאפשר לחדור לרקמות העמוקות תחת העור ולהעניק הצרה משמעותית מאד של ההיקפים לצד הפחתה משמעותית בצלוליטיס וקבלת עור חלק ומתוח. הטכנולוגיה בטוחה לשימוש ואושרה על ידי ה- FDA האמריקאי (הארגון האחראי לאשר שימוש במכשירים ותרופות על בני אדם). התוצאות של הטיפול לא מאחרות לבוא והן נראות כבר לאחר הטיפול הראשון אם כי כל מטופל יחוו מספר שונה של טיפולים וזאת בהתאם לעודף השומנים.

המסת שומן מהחזה
המסת שומן חזה
המסת שומן בגלי רדיו
הצרת היקפים בירכיים
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
הצרת היקפים במותניים
המסת שומן באמצעות זריקה
המסת שומן בזריקה
הצרת היקפים בבטן ללא ניתוח
המסת שומן בבטן

הליך הטיפול עם וולה שייפ

וולה שייפ היא שיטה להצרת היקפים אשר בטוחה לשימוש ואינה דורשת זמן החלמה לאחר הטיפול. בתחילת הטיפול יבצע המטפל אנליזה של המצב, מדידות של הגוף ותיאום ציפיות עם המטופל. הטיפול הראשון יכול לארוך יותר זמן וזאת בשל הפגישה עם המטפל ולא בשל הטיפול במכשיר עצמו. לאחר האנליזה יסמן המטפל את אזור הטיפול המבוקש ויכסה את האזור בקרם מיוחד. הליך הטיפול נעשה על ידי המטפל אשר משתמש בידית המכשיר הפולטת את גלי הרדיו והאינפרא אדום. את הידית מעביר המטפל על הגוף על פי האזורים שסומנו. בהתאם לאזור יבחר המטפל האם להשתמש בידית גדולה (לאזורים גדולים כמו למשל הבטן) או הקטנה (לאזורים קטנים כמו למשל הזרועות). משך הטיפול משתנה בהתאם לאזור הטיפול ויכול להימשך בין חצי שעה לשעה. לאחר הטיפול אין כל צורך בזמן החלמה והמטופל יכול לשוב לשגרת חייו במהירות. טיפול הצרת היקפים בעזרת וולה שייפ יכול להביא לתוצאות של צמצום היקפים עד 7.5 ס”מ.

התוצאות להן ניתן לצפות

התוצאות של טיפולי הצרת היקפים וולה שייפ נראות מיד. כבר לאחר הטיפול הראשון יכולים לראות המטופלים הבדל בהיקפים וזאת לצד עור מתוח וחלק. וולה שייפ יכולה להביא להפחתה של עד 7.5 ס”מ צמצום בהיקפים וכל זה מבלי ליצור עור מדלדל. השילוב בין הטכנולוגיות השונות מעניק מענה אידאלי של המראה. נוסף לכך, הטיפול אינו כואב ואינו מצריך זמנים החלמה (הטיפול אינו כולל התערבות כירורגית). עם זאת, תמיד כדאי להקפיד על תזונה נכונה וספורט ובמיוחד כשמדובר על צמצום היקפים משמעותי.

בחירת מכון הטיפול

ישנם מכוני טיפול שונים אשר יכולים להעניק לכם טיפול הצרת היקפים וולה שייפ. המטרה שלכם היא למצוא את המכון המתאים לכם, שיהיה קשוב ויבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר. על מנת למצוא את המכון המתאים השאירו פרטים באתר ונציג מומחה ישוב אליכם להתייעצות.