לחצו להתקשרות:

בלה קונטור להצרת היקפים

נשים וגברים בארץ ובכל העולם המערבי סובלים מעודפי שומן. העודפים יכולים להפריע למראה הכללי של הגוף, אך יותר מכך הם עלולים להפריע ליום יום שלנו ולבריאות. השומנים לא תמיד יורדים בדיאטה או פעילות גופנית ולמען האמת לא לכולם יש זמן לבצע את הפעילות ולכן הפניה לביצוע הצרת היקפים בשיטת בלה קונטור היא בחירה טבעית עבור גברים ונשים.

שיטת בלה קונטור להסרת שומנים הצרת היקפים באולטרה סאונד מתבססת על תהליכים פיזיולוגיים המתרחשים באופן טבעי בגוף, ובעיקר שריפת שומן ממוקדת המתרחשת בתהליך חילוף החומרים. מדובר בשיטה לא התערבותית, אשר אינה כרוכה בהליכים פולשניים או כירורגיים. מדובר בתחליף לטיפולים כואבים, פולשניים ומסוכנים הכרוכים בניתוח בהרדמה מלאה, עם כל הסיכונים הנלווים לכך. המסת שומן עם אולטרה סאונד מהווה שיטה יעילה, זולה ובטוחה להיפטר מעודף שומן באזור הבטן, הירכיים והמותניים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המסת שומן באולטרה סאונד

עודף שומן יכול להופיע באזורים שונים בגוף כמו המותניים, בטן, ירכיים, זרועות ובחזה הגברי. בכל אחד מהאזורים ניתן לבצע טיפולי הצרת היקפים בשיטת בלה קונטור. אנשים אשר אינם מרוצים מהמראה הכללי שלהם, אנשים אשר סובלים מאזורים מדלדלים בגוף או שרוצים להיפתר מהשומנים ואינם מצליחים בכך, מומלץ שיבררו אודות השיטה ויפנו להצרת היקפים.

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

בלה קונטור הינו מכשיר אולטרה סאונד להמסת שומנים, המהווה פריצת דרך חדשנית בתחום חיטוב ועיצוב הגוף. הצרת היקפים עם אולטרה סאונד מתבצעת בתהליך הדרגתי הכולל מספר טיפולים, ודורש התמדה וסבלנות. יתרון נוסף של שיטת בלה קונטור הינו בשיפור מרקם העור והפחתת צלוליט, תופעות שאינן ניתנות לטיפול באמצעות ניתוח כירורגי לשאיבת שומן. את הטיפול מבצע מטפל מוסמך מטעם בלה קונטור בלבד, כאשר ההכשרה ניתנת על ידי מדרישת הטיפולים הראשית. הטיפול מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי וה-FDA האמריקאי.

טכנולוגיית הטיפול של מכשירי בלה קונטור משלבת בין גירוי חשמלי, עיסוי מכני וגלי אולטרה סאונד. כאשר שלושת המנגנונים פועלים יחדיו, נוצר גירוי של תאי השומן, אשר מעודד תהליכים מטבוליים טבעיים המביאים לסילוקם מהגוף. לכל מנגנון תפקיד משלו בתהליך זה. חדירת גלי האולטרה סאונד לגוף דרך העור נעשית בתהודה, המביאה להמסת תאי השומן מבלי לפגוע ברקמות אחרות. הגירוי החשמלי מסייע לסילוק השומן מהתאים ללא כל פגיעה בקרומים, כאשר השומנים נקלטים בגוף ונפלטים ממנו בתהליכים מטבוליים. העיסוי המכני משפר את הזרימה בכלי הדם באזור המטופל, באופן המסייע ומקל על פינוי השומנים מהגוף.

הטיפול להמסת שומן עם בלה קונטור מיועד עבור אנשים המעוניינים בהעלמת עודפי שומן שנצברו באזורים כמו בבטן, במותניים, בירכיים, צדי הגב, בישבן ולעיתים גם בזרועות. הטיפול מאפשר הסרת שומן והצרת היקפים באזורים נקודתיים הכוללים מצבורי שומן, אשר אינם נפתרים באמצעות תזונה או פעילות גופנית. הטיפול איננו יעיל עבור אנשים המעוניינים בהרזיה כוללת בכל הגוף, ואין להחליפה בדיאטה או התעמלות גופנית להורדה במשקל. מדובר הטיפול אשר אינו מצריך פעולות שימור, ומתאימה לנשים וגברים כאחד. טיפול בלה קונטור מסייע לתיקון אסתטי של סימני מתיחה לאחר שאיבת שומן, לידה או הרזיה משמעותית.

תוצאות טיפול בשיטת בלה קונטור

ניתן לראות תוצאות חלקיות כבר מהטיפול הראשוני, כאשר לאחריו מותאמת למטופל סדרת טיפולים הכולל 6-16 מפגשים, בהתאם למיקום השומן, פיזורו ונפחו. כל טיפול אורך כ-40 דקות, וניתן פעמיים בשבוע. התוצאות יהיו הפחתת שומנים, הצרת היקפים ממוצעת של 4-8 ס”מ, והורדה משמעותית בתופעת הצלוליט. על מנת שימור התוצאות שהתקבלו מהטיפול, יש לשמור על משקל יציב וקבוע בתקופת הטיפול עצמה ולאחריה. משקל קבוע, שאינו חורג מתנודות של 2 ק”ג, יתרום לשימור תוצאות הטיפול, ואילו עלייה במשקל עשויה לסכן אותן. במקרים של צלוליט, תיתכן חזרה של התופעה בעתיד אך כעבור מספר שנים.

תרגילים יעילים להצרת היקפים

תרגילים אשר מתאימים להצרת היקפים יכולים להיות מעולם התרגול האירובי והם יכולים להיות מעולם היוגה, הפלדנקרייז והפעילות הרכה. על מנת לצמצם היקפים באזור הבטן והמותניים מומלץ לבצע כפיפות בטן איטיות ועל מנת ליצור הפחתת היקפים באזור הירכיים מומלץ לבצע תרגילים של הרמת הרגל בשכיבה על הצד ועל מנת להצר היקפים באזור הזרועות מומלץ למתוח אותן לצדדים כשהגוף זקוף והכתפיים שמוטות ולהישאר כך בסטטיות כמה שניתן.

הצרת היקפים בשיטת בלה קונטור היא שיטה המסת שומנים לא התערבותית. כלומר, אין כל הליך כירורגי במהלך הטיפולים. בלה קונטור עושה שימוש בגלי אולטרה סאונד והיא מעניקה מענה יעיל מאד להפחתת השומנים ללא התערבות או חתכים. הטכנולוגיה של מכשירי בלה קונטור משלבת בין גלי אולטרה סאונד, גירוי חשמלי ועיסוי המתבצע באופן מכני. שלושת המנגנונים אשר פועלים יחדיו מגרים את תאי השומן ומעודדים את הסילוק שלהם כחלק טבעי של המערכת המטבולית כאשר לכל מנגנון יש את החלק שלו:

תוצאות הטיפול

מטופלים אשר מגיעים להצרת היקפים בשיטת בלה קונטור יכולים לצפות הנראות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון. התוצאה היא הפחתת שומנים וירידה משמעותית של הצלוליטיס באזור הטיפול. מומלץ לבצע סדרה של טיפולים כאשר כמות הטיפולים תלויה באזור ובכמות השומן אותו יש להוריד כאשר ניתן לצפות להפחתת היקפים של 4-8 ס”מ.

הצרת היקפים בשיטת בלה קונטור היא שיטה בטוחה בעלת תוצאות מעולות. על מנת לקבל מענה לשאלותייך ולמצוא את המכון הטוב ביותר לטיפול עבורך, יש להשאיר פרטים באתר ומומחה בתחום ישוב אלייך למענה מלא.