לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
המסת שומן עם גלי רדיו - יתרונות השיטה ופירוט אודות טכנלוגיית גלי רדיו בהצרת היקפים באמצעות המסת תאי שומן
המסת שומן בבטן - שריפת שומן בטני, המסת שומן והצרת היקפים, כל השיטות וכל הטיפולים במקום אחד
המסת שומן בשיטת בודי טייט - שיטה בדוקה ואפקטיבית במיוחד להמסת שומנים (ברמה של ניתוח פלסטי) המשתמשת בטכנולוגיית גלי רדיו לצורך הרזיה מהירה והפחתה בשומנים בגוף עם התערבות פולשנית מינימאלית
המסת שומן בזריקה - טיפול בהורדת תאים שומנים באמצעות הזרקות עם חומרים אשר ממיסים את השומנים בגוף האדם. זריקות להמסת שומן הן תחליף לשאיבת שומן ללא ניתוח כירורגי והוכחה כשיטה יעילה לשריפת שומנים כימית במטופלים.
טיפול להמסת שומן באמצעות מכשיר לייזר - איפה זה יעיל, איך זה מתבצע, מה כולל הטיפול, מי מבצע, התאוששות והחלמה לאחר הטיפול יתרונות וחסרונות השיטה לעומת שיטות תחליפיות להסמת שומנים
המסת שימון בשייטת קור (קירור) ע"י מתן מכות קור לתאים שומניים להמסת שומן ושריפת תאי שומן באמצעות הקפאת תאים שומניים תוך המסתם יהוצאתם דרך הפרשות בגוף האדם.

הצרת היקפים בלייזר

הצרת היקפים היא פעולה אסתטית אשר מעניקה מראה מחמיא לגוף. הצרת היקפים מתאימה לקהל יעד אשר סובל מעודפי שומנים או צלוליטיס כאשר הטיפולים אינם מחליפים דיאטה לאנשים בעלי עודף משקל. שיטת זו להמסת תאים שומניים מעניקה לאנשים רבים פתרון אסתטי, שיכול להישאר גם לאחר דיאטה או פעילות ספורטיבית. קיימות מספר שיטות להצרת היקפים כאשר אחת מהן באמצעות תהליך המסת שומן בלייזר

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

כיצד מתבצע הצרת היקפים בלייזר?

הצרת היקפים או המסת שומן עם בלייזר היא פעולה יעילה ובטוחה אשר מפחיתה שומנים, מורידה צלוליטיס ומעניקה מראה של עור מתוח וצעיר. הצרת היקפים בלייזר פועלת על ידי שימוש במכשיר שמבצע פליטה של אור לאזור הנדרש לטיפול ושם נוצרת המסה של תאי השומן. קרן הלייזר חודרת את העור ויוצרת התבקעות של התאים השומניים שהופכים לשומן נוזלי אותו מפנים מהגוף (רצוי בשאיבה). חלק מתהליך המסת השומנים מתבצע ללא התערבות פולשנית כאשר את תאי השומן מפנה מערכת הלימפה של הגוף ובחלק מטיפולי הלייזר קיימת התערבות פולשנית מינימלית.

שיטה זו אפקטיבית במיוחד להצרת היקפים במותניים ובטן וגם יעילה במיוחד בהצרת היקפים בירכיים רגליים וישבן 

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

ההליך הפולשני

ביצוע הצרת היקפים באמצעות לייזר כולל הליך פולשני מינימלי. שלא כמו ניתוח פלסטי להסרת שומנים או ניתוחים דומים, כאן מבצע המנתח חתך קטן כך שהוא יוכל להחדיר צינורית לשאיבת השומנים המומסים. הצרת היקפים עם לייזר מתבצעת תחת הרדמה מקומית קלה והמטופל מודע לכל מה שקורה סביבו ואינו מרגיש כאב. ההרדמה המקומית מתבצעת על מנת שאפשר יהיה לבצע את החתך הקטן ולהחדיר את הצינורית. התפקיד של הצינורית הוא לפנות את השומנים שנמסו באמצעות הלייזר ע”י שאיבה של שומן מומס. המנתח אשר מבצע את ההליך הכירורגי הקטן יכול להיות כל רופא שעבר הכשרה מתאימה והוא אינו חייב להיות מנתח בעל מומחיות בפלסטיקה.

מתי רואים את תוצאות הטיפול?

שלא כמו שיטות רבות בתחום הצרת היקפים אשר התוצאות נראות בהן לאחר מספר שבועות או חודשים, הצרת היקפים בלייזר מעניקה תוצאות מידיות. הלייזר ממיס את השומנים מהבטן או ירכיים והופך אותם לנוזליים כך שהצינורית יכולה לאסוף אותם אל מחוץ לגוף. לרוב, ישוחרר המטופל כשעתיים לאחר הטיפול חזרה לביתו והוא יתבקש שלא לבצע פעולות חריגות ביום שלאחר הטיפול. התוצאות של הטיפול נראות גם במסת השומן אך לא רק, הלייזר מעודד את הגוף לייצר קולגן ומכאן להעניק מראה של עור מתוח ומוצק.

בחירת מכון לטיפול הצרת היקפים

על מנת לבחור את המכון הנכון ביותר לביצוע הליך הצרת ההיקפים יש לבחון קודם כל את המצב האישי שלכם. חשוב להבין כי כל מטופל נראה אחרת וזקוק לטיפול שונה. לכן, הדרך הטובה ביותר לבחור את המכון לביצוע ההליך היא לבחון כי המטפלים קשובים ומתאימים את הטיפול לצורך שלך. בכדי למצוא את המכון הטוב ביותר עבורך, השאר את פרטייך באתר ומומחה בתחום ישוב אלייך להתייעצות.