לחצו להתקשרות:

הצרת היקפים בירכיים

עודפי שומן, צלוליט, נימים ודליות בירכיים פוגמות במראה האסתטי של הגוף, דבר המביא לעיתים קרובות לפגיעה בביטחון העצמי עד כדי הימנעות מלבישת ביגוד קצר. שומן יתר בירכיים נובע מגורמים שונים, דוגמת מבנה גוף, נטייה גנטית, פגעי גיל והריונות. קיימים מספר טיפולים להצרת היקפים בירכיים, אשר אינם דורשים התערבות כירורגית פולשנית, ומאפשרים תוצאות מהירות לשיפור במראה בירכיים.

הירכיים הם אזור אשר יכול לתפוס שומנים, צלוליטיס ועור רפוי. העור של הירכיים מאבד מהגמישות שלו עם השנים, מה שיכול להביא למראה מאד לא אסתטי באזור הרגליים. השומנים באזור הירכיים ניתנים להסרה דרך טיפולים להצרת היקפים ברגליים ללא ניתוח וללא הליך התערבותי. ההצרה אינה דורשת הליך טיפולים ארוך במיוחד והתוצאות נעימות לעין ומעלות את הביטחון העצמי. רוב טיפולים שאפקטיביים לצמצום היקפים ברגליים גם יעילים לצמצום היקפים בבטן ובמותניים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טיפולים בהצרת היקפים בירכיים

עודף שומנים, צלוליט יחד עם נימים ודליות בירכיים מעניק מראה פחות אסתטי של הגוף ולא פעם מוביל גם לחוסר בטחון עצמי וחוסר רצון ללבוש קצר או לצאת עם בגד ים לבריכה. ישנם טיפולי הצרת היקפים בירכיים אשר אינם דורשים התערבות כירורגית ומעניקים תוך זמן קצר את המראה המחמיא ביותר.

A slider with the ID of 9 doesn't exist.

אולטרה סאונד להצרת היקפים טיפול יעיל הן לשומנים המיותרים והן להסרת הצלוליטיס. האולטרה- סאונד עובר את שכבת העור וממיס את התאים השומניים וזאת על ידי הגדלת תנועת הנוזלים בין התאים השומניים והקטנתם. גלי האולטרה סאונד מוקרנים לאזור הבעייתי, חודרים על מתחת לעור ומאפשרים המסת שומן בירכיים. גלי האולטרה סאונד נשלחים לגוף בצורה מבוקרת, ממוקדת ומדויקת דרך השכבה החיצונית של העור, כאשר עוצמת הגלים נקבעת בהתאם לחומרת הבעיה. הגלי האולטרה סוניים נקלטים בתאים השומניים בירכיים, עד להמסתם המלאה. לאחר מכן, תאי השומנים המתים מפונים מהגוף באמצעות תהליכי חילוף חומריים המתרחשים באופן טבעי בגוף. את סילוק השומן המומס ניתן לבצע גם באמצעות קנולות יניקה, המוחדרות מתחת לעור ומאפשרות את שאיבת השומן שהפך נוזלי. מדובר בטיפול היעיל להיפטרות ממצבורי שומן עודף ולהסרת צלוליטיס באזור הירכיים.

גלי רדיו לצמצום היקפים בירכיים שיטה נוספת להרזיה מהירה ברגליים תוך צמצום היקפי הירכיים היא שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו. גלי רדיו RF מועברים על פני האזור אותו רוצים להצר ואלו פוגעים בהצטברות השומן. על ידי יצירת אנרגיה וחום באזור השומן עובר המסה שמעבירה אותם אל מערכת הלימפה ומשם אל מחוץ לגוף. קיימים מספר מכשירים המתבססים על הקרנת גלי רדיו על העור החיצוני, לשם חדירה לתאי השומן. האנרגיה הנפלטת על ידי גלי הרדיו מחממת את התת-עור, באופן המשפיע על תאי השומן וגורמת להמסתם. התאים השומניים המומסים לאחר מכן מפונים מהגוף באמצעות תהליכים מטבוליים טבעיים המתרחשים בגוף. באופן זה, גלי הרדיו מסייעים להמסת שומן ברגליים והרזיה מהירה בירכיים. צמצום היקפים באמצעות גלי רדיו תורם בנוסף לשיפור מראה, מרקם וגמישות העור, שכן מסייע להגברת זרימת הדם, שיפור פעילות מטבולית וחידוש מצבורי הקולגן באזור המוקרן. 

אלקטרודות להצרת היקפים בירכיים  ניתן לגרום להרזיה מהירה בירכיים באמצעות גירוי חשמלי של השרירים באזור. מכשירים המכילים אלקטרודות להצרת היקפים מתבססים על אנרגיה חשמלית לצורך צמצום היקפים והמסת שומן בירכיים ובאזורים בעיתיים אחרים. מכשירים דוגמת EMS משגרים באמצעות אלקטרודות מיוחדות פולסים חשמליים לאזור הטיפול, אשר גורמים לגירוי השרירים. גירוי חשמלי זה גורם לשיפור הזרימה בכלי הדם ומעלה את רמת הפעילות המטבולית באזור המגורה. תהליכים אלו מאפשרים פיתוח והגדלת מסת שריר, תוך צמצום מסת השומן כתגובה לכך בתהליך טבעי. שימוש באלקטרודות לצורך העלמת שומן עודף והקטנת היקפים בירכיים מאפשר השגת תוצאות מעולות במינימום מאמץ וללא כאב או ניתוחים מסובכים ומסוכנים. גירוי חשמלי של אזורי השרירים בירכיים. הגירוי מביא לחיזוק של השרירים באזור כשאלו צורכים יותר אנרגיה מהגוף גם בזמן מנוחה, מביאים לחיטוב הגוף ומעניקים מראה אסתטי מרשים.

LPG להרזייה מהירה  ניתן להשתמש במכשיר LPG.  עיסוי באמצעות מכשיר אשר מפעיל לחצים על העור ועל הרקמות התת עוריות. העיסוי יוצר פירוק של תאי השומן כשלבסוף המערכת הטבעית של הגוף מסלקת אותו. מדובר במכשיר המתבסס בפעולתו על עיסוי, תוך הפעלת לחצים על רקמות העור והתת-עור. המכשיר מכיל מערכת מכאנית היוצרת לחץ חיובי מתגלגל במקביל ללחץ שלילי על העור החיצוני והרקמות התת-עוריות. פעולת היניקה, השאיבה והכיווץ של המכשיר מאפשרת פירוק תאי שומן, כאשר בשלב הסופי התאים המומתים מפונים מהגוף בתהליך מטבולי טבעי. שימוש במכשיר LPG יעיל להגברת פעילות מטבולית באזור הירכיים ואזורים נקודתיים אחרים הסובלים מעודפי שומן ועור רפוי ופגום. לרוב יש צורך ב-10 עד 20 טיפולים ב-LPG לשם השגת תוצאות מרביות ומיטביות. מדובר בטיפול לא פולשני או כירורגי, שאינו מלווה בכאבים, תופעות לוואי או סיכונים.

מזותרפיה שיטה אפשרית נוספת לצמצום היקפי ירכיים הינה מזותרפיה. החדרת חומרים המגבירים את הפעילות הביולוגית באזור ואת פעילות האנזימים. החומרים מובילים להפחתת השומן והקטנת הצלוליטיס שבאזור הירכיים. הטיפול כולל החדרה בעזרת מחטים אך ההליך כמעט ואינו מורגש. מדובר בטיפול אסתטי חדשני, מתקדם וייחודי, במהלכו מוזרקים חומרים מיוחדים היעילים להקטנת מסת שומן, צלוליטיס והיקפים. במהלך הטיפול במזותרפיה, מזריקים חומרי מילוי לאזור המצוי בין שכבות העור, לשם הגברת הפעילות הביוכימית של חילוף החומרים. הגברת תהליכי המטבוליזם מאפשרת היפטרות מהירה מתאים שומניים, הגברת ייצור טבעי של קולגן (החיוני לבריאות העור), מיצוק והחלקת העור. הטיפול נעשה באמצעות מחטים דקות מאוד, בטכניקת הזריקה מיוחדת, המונעת כאב. החומרים המוזרקים מכילים מינרלים וחומרים מזינים אחרים, הממריצים, מרעננים ומגבירים את גמישות ואלסטיות העור תוך שיפור מרקמו, צבעו ומראהו. 

תרגילים להורדת היקפי הירכיים

עודף שומן בירכיים אשר לא יורד גם לאחר פעילות ספורטיבית, ירד רק באמצעות הצרת היקפים. כאשר אנו רואים עודף שומן, צלוליטיס או עור רפוי ונפול, זה הזמן לבצע הצרת היקפים. עודף שומן בירכיים יכול להיות תוצאה של גנטיקה, אך אין זה משנה את המראה. (ראי גם: המסת שומן בירכיים)

על מנת להצר את ההיקפים בגוף מומלץ מאד לבצע פעילות גופנית. הפעילות יכולה להיות אירובית או אפילו בשכיבה על מזרן קשיח. בשכיבה על הצד יש לאסוף את הבטן פנימה ולהרים את הרגל ולהוריד אותה באטיות מספר פעמים לפי היכולת (אשר יכולה לעלות עם התרגול). על הפעולה יש לחזור מספר פעמים בכל צד ומומלץ מאד לחזור עליה מדי יום.

סובלים משומן מיותר באזור הירכיים? יכול להיות שהדרך היחידה להיפתר ממנו היא הצרת היקפים באזור הירכיים. השאירו פרטים באתר ויועץ יופי בתחום מטעם מרפאות אסתטיות להצרת היקפים במותניים ובטן כולל ירכיים יחזור אליכם להתייעצות והתאמת הטיפול הנכון לכם.