לחצו להתקשרות:

הצרת היקפים בידיים

תחום הצרת ההיקפים מביא עמו בשורות של ממש עבור אנשים אשר אינם סובלים מעודף שומן משמעותי אך סובלים ממראה שאינו אידאלי. ההצרה של ההיקפים יכולה להתבצע באזורים שונים של הגוף כולל הזרועות והידיים. להלן מספר שיטות להליך ציצמום היקפים  לא התערבותי (לא כירורגי פולשני)  וזמין עבור אנשים רבים אשר רוצים להגיע למראה המושלם של הידיים בזמן יחסית קצר.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טיפולים מומלצים להצרת היקפים בידיים

הצרת היקפים בזרועות תתבצע כשיש שאריות שומניות אשר אינן מחמיאות. השאריות השונות יכולות להיות תוצאה של שומנים אשר לא ירדו גם בהליך הרזיה והם יכולים להופיע אצל אנשים אשר בעבר עסקו בספורט והפסיקו בבת אחת. הפסקה של פעילות הספורט בבת אחת יכולה להביא להפחתה במסת השריר ויצירה של שומן לא אסתטי.

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

הצרת היקפים בזרועות מתאימה לכל מי שיש לו שומן מדלדל באזור הזרועות. השומן נראה בכל פעולה אשר כוללת הרמה של הידיים כמו למשל בעת בזיקת מלח על האוכל. כמובן, המראה הלא נעים נראה גם בלבוש של גופיה או בגד ים.

טיפולים יעילים להצרת היקפים בידיים

הצרת היקפים עם לייזר – המסת שומן דרך שימוש בקרני לייזר יוצרת המסה של השומן לתוך הגוף. הלייזר ממיס את השומן אל תוך הגוף אשר מפנה אותו יחד עם פינוי שאר הפסולת של הגוף.

LPG להמסת שומנים  – מכשיר אשר מבצע עיסוי הכולל יניקה של העור. הטיפול מרגיש כמו עיסוי והוא מתאים להצרת היקפים, מוביל להפחתת השומן באזור וכן למתיחה של העור ושיפור המראה הכללי באזור.

גלי רדיו (גלי קול אלקרומגנטיים) – טכניקה אשר משתמשת בגלי רדיו. הגלים יוצרים חום אשר מוביל לניקוז לימפתי, הגברה של מחזור הדם וגם מעודד ייצור של קולגן. כל אלו מובילים להפחתת השומן באזור לצד מתיחת העור וחיזוק האזור. (במשפחת טיפולים להמסת שומנים באמצעות טכנולוגיית האולטרה סאונד ניתן להבחין טיפולים כגון: וולה שייפ, אולטרה שייפ ובלה קונטור.

אולטרה שייפ (אולטרה סאונד) – שיטה להצרת היקפים בזרועות אשר מתבססת על טכניקת האולטרה- סאונד. הגלים מפרקים את תאי השומן בגוף ונוסף לכך הם מאיצים את מחזור הדם באזור. הגלים מביאים להצרת היקפים בזרועות ומתיחה של העור באזור.

בלה קונטור  (אולטרה סאונד) – הצרת היקפים בזרועות באמצעות מכשיר המבוסס על גלי אולטרה- סאונד. הטיפול אינו התערבותי ואינו כואב והוא יכול להפחית את היקף הזרועות וכן להביא למתיחה של העור. תוצאת הטיפול נראית כבר לאחר הטיפול הראשון.