לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

טיפול טבעי בנימים ברגליים ופנים

נימים הם כלי דם קטנים אשר מחברים בין העורקים לורידונים. הנימים מעבירים לגוף חומרים שונים כמו גם חמצן, מזון ומים. הנימים הם חלק טבעי של הגוף והם לא מפריעים לנו עד שהם מתחילים לבלוט החוצה. כאשר הנימים מתחילים לבלוט הם לא מזיקים לנו מבחינה פיזית, אך יכולים לתת תחושה מאד לא נעימה מבחינה אסתטית.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

גורמים המובילים להופעת נימים

הנימים מופיעים באזורים שונים של הגוף בכמות משתנה ובאזורים שונים. הנימים מופיעים הן אצל גברים והן אצל נשים והם יכולים להיות מטרד ובמיוחד כשהם מופיעים בגיל צעיר. הגורמים אשר משפיעים על הופעת הנימים הם גנטיקה בשילוב עם תזונה לקויה, עמידה ממושכת על הרגליים וחשיפה לשמש ללא הגנה.

סימפטומים של נימים

כאשר הנימים מתחילים לבלוט החוצה הם נראים כחוטים בולטים בצבעי אדום – סגלגל או כחול. הנימים יכולים להופיע באזור הרגליים, הידיים או הפנים ולרוב ללא טיפול הם לא יעלמו. לשמחתנו היום ישנו טיפול טבעי בנימים ברגליים כמו גם טיפול טבעי בנימים בפנים ובידיים. הטיפולים אינם כואבים ואינם דורשים התערבות כירורגית.

מניעת היווצרות נימים

למניעת הופעת נימים ברגליים מומלץ מאד להתגונן מפני השמש גם בימים קרים. מריחת קרם הגנה יכולה לסייע מאד ולהרחיק את הופעתם. אצל נשים אשר נוטלות גלולות והנימים מופיעים סביב המחזור מומלץ לברר עם רופא הנשים את ההתאמה של הגלולות. נוסף לכך, הקפדה על תזונה עשירה בויטמין C ו- K יכולה גם היא לשמש כטיפול טבעי בנימים בפנים ושאר אזורי הגוף. כנ”ל לגבי הופעת נימים בפנים

נטורופתיה טיפול תזונתי המעשיר את הגוף בויטמינים ומינרלים יכול לעתים להביא להפחתת הנימים או לפחות לעצירה של ההתפתחות שלהם. את הטיפול מומלץ לבצע בעזרת מומחה בתחום ולא להחליט לבד על התזונה המועדפת.

עיסוי עיסוי רפואי, עיסוי תאילנדי וסוגים נוספים של עיסויים, יכולים לעודד את הגוף לבצע תחלופה של חילוף החומרים וכך להעלים את הנימים.

דיקור סיני מעודד את זרימת הדם וחילוף החומרים. יכול להביא לריכוך הדם בנימים כדי שהגוף יקלוט אותם לתוכו בחזרה.

טיפולים יעילים להעלת נימים

טיפול להסרת נימים בלייזר – אינו פולשני ומתבצע באמצעות מכשיר הפולט קרני אור. הקרניים מזהות את הנימים בעל ידי איתור ההמוגלובין והן אינן פוגעות באזורים שמסביב. 

הסרת נימים עם גלי רדיו – גלי הרדיו יכולים לפגוע בנימים ולהעלים אותם. הטיפול אינו כירורגי ואינו כולל הזרקות לגוף ועל כן הוא יכול להשתלב יחד עם טיפולים טבעיים להפחתת הנימים.

טיפולים להעלמת נימים ודליות יכולים להביא לעלייה בביטחון העצמי ותחושת נינוחות עם הגוף. על מנת לקבל עוד מידע על הטיפולים המתאימים לכם השאירו פרטים באתר ונציגנו ישוב אליכם להתייעצות והפנייה לצוות רפואי מתאים