לחצו להתקשרות:

טיפול להסרת נימים בגלי רדיו

גלי הרדיו יוצרים חימום ממוקד באזור של הנימים ומכאן לקרישת הדם. קרישת הדם של הנימים מובילה להסרת נימים אדומים. גלי רדיו מועברים באמצעות מכשיר שבקצהו סיכה מכוסה. הכיסוי מיועד להימנע מכוויות על העור. בשיטה זו מזהים את הנימים ופוגעים רק בהם, מה שמוביל לקרישה של הדם באזור והחזרת הנימים למקומם המקורי.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הסרת נימים עם גלי רדיו

טכנולוגיית גלי רדיו

הטיפול נותן מענה עבור אנשים הסובלים מנימים בולטים ואדומים באזור הרגליים. הוא מבוצע בפולשנות מינימלית וללא כאב בהשוואה לניתוחים להסרת נימים ברגליים וטיפולי לייזר. הטיפול בגלי רדיו לא רק שמביא לטשטוש הנימים, אלא להסרת הנימים האדומים והבולטים. התהליך מבוצע על ידי החדרת צנתר של גלי רדיו לתוך הוריד, חימום דופן הוריד באמצעות אנרגיה הנקראת – RF, תוך בקרת אולטראסאונד רצופה. בתהליך זה הוריד נסגר והדם מוצא את דרכו לוורידים בריאים. מחקרים בנושא הראו כי הטיפול בגלי רדיו יעיל מאוד ובעל זמן החלמה נמוך משמעותית משיטות אחרות להעלמת נימים.

כמה זמן נמשך הטיפול?

טיפול הסרת נימים בגלי רדיו נמשך זמן קצר – עד 45-60 דקות. בדרך כלל נדרש טיפול אחד בלבד.

למי מתאים הטיפול בגלי רדיו?

טשטוש נימים עם גלי קול (הנקראים גם RF) מתאים לכל מי שסובל מנימים או ורידים בולטים בין הברך למפשעה, פרט למקרים הבאים: לאחר מעבר ניתוח יש להמתין לפחות 3 חודשים עד לביצוע הטיפול בגלי קול, גם נשים שזה עתה ילדו מומלץ להמתין לפחות 3 חודשים מתום ההיריון, מי שסובל מפקקת הוורידים (טרומבוזה) או אי ספיקה ורידית משמעותית. הטיפול נותן מענה עבור אנשים הסובלים מנימים בולטים ואדומים באזור הרגליים. הוא מבוצע בפולשנות מינימלית וללא כאבים חזקים בהשוואה לניתוחים להסרת נימים ברגליים וטיפולי לייזר. הטיפול בגלי רדיו לא רק שמביא לטשטוש הנימים, אלא להסרת הנימים האדומים והבולטים.

יתרונות השיטת גלי רדיו

גלי קול לטשטוש נימים נהנים ממספר יתרונות: לא נדרשת הרדמה כללית (אלא מקומית בלבד), לא נדרש אשפוז, טיפול בגלי רדיו לא משאיר צלקות, טיפול מהיר – פחות משעה, השיפור במראה הרגל מתחיל לבוא לידי ביטוי כבר לאחר הטיפול, חזרה מהירה לשגרה, למעלה מ-95% אחוזי הצלחה

חסרונות שיטת גלי רדיו

החיסרון העיקרי של העלמת נימים בגלי רדיו הוא שלא ניתן לטפל באמצעות השיטה בוורידים בולטים או נימים בולטים באזורים שונים של הגוף אלא רק באזורים שבין המפשעה לברכיים. ראה סקלרותרפיה – להעלמת ורידים בולטים ברגליים

התאוששות והחלמה

לאחר הטיפול יש לחבוש את האזור עם תחבושת אלסטית או גרב אלסטית. הנחייה נוספת למטופלים היא ללכת במשך מספר דקות. תופעות הלוואי העיקריות הן כאב ושטפי דם קלים. החזרה לשגרה כמעט מלאה הינה מהירה כשהמגבלה היחידה היא על פעילות גופנית אינטנסיבית (ריצה, חדר כושר וכו’) שאותה ניתן לבצע רק לאחר מספר שבועות.

רוצים לדעת עוד? – קבלו ייעוץ חינם מאיתנו!

אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך סוללת יועצים שיתנו לך את מירב המידע העדכני ביותר וידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר בתחום. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום מטה. לחילופין אתה מוזמן להשאיר פרטים בטופס המצורף מטה ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.