לחצו להתקשרות:

העלמת נימים ברגליים

נימים ברגליים הינה תופעה שכיחה בקרב אלו הסובלים מהופעתם של נימים בולטים. נימים אלו יכולים להיות כואבים ואף להופיע בזמן הריון אצל נשים. הופעת נימים ברגליים בהריון בפרט ובכלל, ברובה אינה בעלת מאפיינים הפוגעים בבריאות, אך יחד עם זאת ברמה האסתטית היא מהווה מטרד עבור אנשים רבים. כיום, ניתן להעלים או להסיר את הנימים הבולטים והכואבים ברגליים בקלות וביעילות.ראו גם – הסרת נימים בפנים

התפוצצות נימי דם ברגליים נגרמות משתי סיבות עיקריות: נטייה גנטית להתרחבות נימים ואי ספיקה של ורידים כאשר ברוב מוחלט של המקרים נימים ברגליים מתפוצצים או מתרחבים אצל נשים עקב גנטיקה של המטופלים.

כדוריות אדומות של נימי דם תקינים מסודרים בשורה בודדת אחת כך שכל הכדוריות המובלות בדם נכנסות בין דפנות הנימים פעם אחת. היות וגודלם של כדוריות הדם האדומות מזערי, אין דרך להבחין בהן. הנימים החולניים (המורחבים) לעומת זאת מתרחבים ומובלים במספר שורות של כדוריות דם אדומות כך שניתן להבחין בהן. במקרה הנ”ל הנימים נראים כפסים אדומים או כחולים בודדים או בצורה של רשתות עכביש ( Spider Veins) שיכולים להפוך עם הזמן לורידים בולטים.

בעצם, במצב בו קיימת אי ספיקה ורידית, הורידים אינם מסוגלים להוביל את תאי הדם לכיוון הלב בניגוד לכוח המשיכה, נוצר מצב של לחץ הגורם לדם מובל להתרחב ולהיות גלוי לעין.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

שיטות מומלצות לטשטוש נימים ברגליים

העלמת נימים ברגליים בלייזר – בשיטה זו, מבוצע הטיפול במקום המיועד באמצעות קרני לייזר המוקרנות ישירות אל הנימים הבולטים ברגליים. קרניים אלו יוצרות הורסים את הנימים ברגליים ללא חשש מפגיעה באזורים הסמוכים לנימים הבולטים. שיטה זו אפקטיבית מאוד עבור רוב האנשים הסובלים מנימים כואבים ובולטים ברגליים.

גלי רדיו להסרת נימים ברגליים – גלי הרדיו יוצרים חימום ממוקד באזור של הנימים ומכאן לקרישת הדם. קרישת הדם של הנימים מובילה להסרת נימים אדומים. באמצעות שיטה זו, גלי רדיו מועברים דרך מכשיר שבקצהו סיכה מכוסה. כיסוי זה נועד למנוע כוויות על העור ולהעלים את הנימים ברגליים הצורה הטבעית ביותר. גלי הרדיו מזהים את הנימים ופוגעים רק בהם, מה שמוביל לקרישה של הדם באזור המטופל והחזרת הנימים למקומם המקורי.

הזרקת קצף להעלמת ורידים בולטים – שיטה זו הינה שיטה יעילה לטיפול בורידים בולטים וכואבים ברגליים באמצעות הזרקת קצף והיא מערבת בתוכה הזרקות לאזור הטיפול. החומר המוזרק יוצר דלקת מקומית באזור הנימים ברגליים אשר מובילה לעצירת הדם לאזור והעלמת הנימים. בתהליך העלמת הנימים הרגליים חש המטופל צריבה שהולכת והנחלשת עם הזמן. החלמת המטופלים בתהליך זה היא מהירה אך הדרגתית ולא נגרם נזק פיזיולוגי למטופל. יחד עם זאת, בשעות הראשונות שלאחר הטיפול יתכן ויופיעו נפיחויות ואדמומיות באזור המטופל. המלצת הרופאים לרוב היא לחזור לשגרה מלאה כעבור מספר שבועות למרות הליך ההחלמה הקצר יחסית. טיפול זה הוכח כיעיל במיוחד להסרת נימים אדומים ובולטים ברגליים.

טיפולים נוספים לרגליים שעלולים לעניין אותך בהמסת שומן

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

האם ניתן להעלים נימים לצמיתות?

נימים הינם תופעה אסטטית בלבד שניתן לשפר את מראה הרגל בעזרת טיפולים קוסמטיים בלייזר גלי רדיו או באמצעות הזרקת קצף. ללא טיפול אסתטי מתאים, הנימים נוטים להתפשט על פני העור עם הזמן. חשוב לציין כי הטיפול אינו מעלים את תופעת כלי הדם המורחבים ונצפים לעין מכוון שמדובר בפגם גנטי אך יכול בהחלט לשפר את מראה הרגל באופן משמעותי אם כי, גם באופן זמני. חזרה של תופעת הנימים תלויה משמעותית ואף נעלמת לחלוטין במקרים של שמירה על תזונה נכונה תוך אכילת מזון מונע אי ספיקה ורידית.

במקרים של נימים מורחבים ברגלים כתוצאה מדליות ורידיות, יש לטפל קודם בסוגיוה הרפואית  של הורידים שמזינים את הדם בנימים ורק לאחר מכן לעבור לטיפול בנימים.

אז מה בעצם ניתן לעשות עם המידע הזה?

במידה ואתה מעוניין לשים סוף אחת ולתמיד ולהעלים את הנימים ברגליים. אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך סוללת יועצים שידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר ולשיטת הטיפול המתאימה ביותר עבורך. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בימי ראשון עד חמישי בין השעות 10:00-17:00 בטלפון הרשום מטה. במידה וזמנך קצר, אתה מוזמן להשאיר פרטים בטופס המצורף מטה ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא אך ורק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי ואפקטיבי.