לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
גלי רדיו להעלמת הנימים - שיטה ייחודית להסרת נימים בולטים, אדומים ולפעמים כואבים ברגליים ובפנים באמצעות טכנולוגיית גלי רדיו לטשטוש נימים ברגליים ואזור הפנים
טיפולים הנפוצים והמומלצים להעלמת נימים ברגליים וירכיים הם לייזר, סקלותרפיה והסרת נימים באמצעות טכנולוגיית גלי רדיו / גלי קול
כל השיטות לטפל בדליות ברגליים, בהריון. המקור לטיפול בדליות
טיפולים להעלמת נימים ברגליים ופנים. כל מה שעליכם לדעת בנוגע לשיטות טיפול קיימות להסרת נימים וטשטוש נימים אדומים ודליות מרגליים הפנים של אישה ומניעת התופעה.
טיפולים טבעיים בנימים ברגליים ופנים, גורמים המובילים להופעת הנימים, סימפטומים של היווצרות נימים ומניעה. שיטת טיפול טבעית בנימים ברגליים, פנים וידיים
שיטות ייחודיות להעלמת נימים באף. טשטוש או הסרה מוחלטת של נימים אדומים באף באמצעות צריבה בלייזר, באמצעות גלי רדיו או בדרך טבעית? רק תבחר.
העלמת צלקות וכל המומחים הטובים בארץ במקום אחד - המקור לטיפול בהסרת צלקות, אקנה, חצ'קונים.

העלמת נימים בלייזר

טיפול באמצעות צריבת נימים עם לייזר להעלמת נימים הינו טיפול יעיל המעלים נימים וורידי עכביש קטנים אשר מערב בתוכו הזרקות לאזור הטיפול. החומר המוזרק יוצר דלקת נקודתית באזור אשר מובילה לעצירת הדם לאזור והעלמת הנימים. טיפול זה יעיל במיוחד להסרת נימים ברגליים ונימים בפנים. הטיפול כולל הזרקת חומרים ישירות אל הנים, מה שגורם לדלקת מקומית והפחתה של אספקת הדם לאזור אשר מובילה להיעלמות הנים.

ראו גם: העלמת נימים ברגליים ובפנים בלייזר באתר קונטקט

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

צריבת נימים בלייזר

טיפולי הלייזר הם טיפולים חיצוניים שאינם פולשניים והם מאפשרים החלמה מהירה ללא כאבים וחזרה לשגרה כבר באותו היום. בטיפול הלייזר מועברת קרן לייזר דרך העור באזור המטופל ומכווצת את הנימים עד לסגירתם והמסתם בגוף.

קרן הלייזר מטפלת באופן נקודתי באזור המטופל, הן אם מדובר בנימים ברגליים והן אם מדובר בנימים באזור הפנים. היתרונות הבולטים בטיפול בנימים בלייזר הם אחוזי ההצלחה הגבוהים – למעלה מ-80%.  בנוסף, את תוצאותיו של הטיפול בלייזר ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון במעין טשטוש נימים עד להסרת הנימים לחלוטין לאחר 2-3 טיפולים בלבד. טיפול הלייזר שמאושר על ידי – FDA והוא אינו כולל הרדמה וניתוח, אינו כואב ומבטיח את העלמות הנימים מאותו המקום ואי חזרתם.

כמה זמן נמשך הטיפול בלייזר?

טיפול לייזר לטשטוש נימים בפנים או ברגליים נמשך 10-20 דקות. בחלק מהמקרים יש להגיע למרפאה שבה מתבצע הטיפול בין חצי שעה לשעה לפני תחילת הטיפול, על מנת שצוות המרפאה ימרח על האזור המטופל חומצה אמינו לבולינית (ALA) שמעצימה את האימפקט של הלייזר.

למי מיועד הטיפול?

הסרת נימים בלייזר מתאימה הן לגברים והן לנשים. עפ”י נתונים עדכניים ורידים בולטים קיימים אצל אחד מכל 3 בני אדם, ובעיקר אצל נשים – על כל גבר אחד שעשוי להיתרם מטיפול לייזר לטשטוש נימים ברגליים או באזור אחר של הגוף ישנן ארבעה נשים שסובלות מהתופעה (שבעיקר פוגמת באסתטיקה אבל עלולה להפוך גם לבעיה בריאותית).

סיבה אחת לכך שנשים זקוקות יותר מגברים להעלמת נימים בלייזר היא גנטית. בנוסף גם הריונות וגם גלולות למניעת הריון מגדילים את הסיכוי להיווצרותה של “אי ספיקה ורידית” (השם הרפואי של התופעה) בשל השינויים ההורמונליים שהם גורמים. עישון ועמידה ממושכת מהווים אף הם גורמי סיכון להופעת נימים בולטים.

התאוששות והחלמה לאחר הטיפול

העלמת נימים בלייזר לא מצריכה אשפוז, והחזרה לשגרה מתבצעת מייד בתום הטיפול. תופעות לוואי אפשריות הן שטפי דם (כתוצאה מהתפרקותם של הנימים), כאבים קלים ואדמומיות.חשוב לצמצם ככל האפשר את החשיפה לשמש לאורך תקופת הטיפולים וגם לאחריה, וכן להשתמש במסנני קרינה עם מקדם גבוה.

טיפול בלייזר – יתרונות וחסרונות

נימים בולטים ניתן להעלים במספר דרכים, כשהשיטות העיקריות בנוסף ללייזר הן: ניתוח, סקלרותרפיה (הטרשה ורידית), העלמת נימים בגלי רדיו

ניתוח הוא הדרך האופטימלית להעלים ורידים ונימים בולטים גם לטווח הארוך. החיסרון הבולט הוא שכמו כל הליך כירורגי כרוך בו סיכון והוא עלול להותיר צלקות.

סקלרותרפיה מטשטשת נימים בולטים באמצעות הזרקת תמיסה מיוחדת. היא נחשבת לשיטה הפשוטה ביותר, אולם עלולה גם לגרום לכאב רב יחסית.

גלי רדיו מתאימים לטשטוש נימים ברגליים וליתר דיוק באזור שמעל לברך, בעוד בלייזר ניתן להעלים נימים גם באזורים אחרים בגוף.

האם טיפול בלייזר להעלמת נימים מתאים לי ?

אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך סוללת יועצים שידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר עבורך ולייעץ לך האם הטיפול בלייזר מתאים עבורך. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום מטה.

לחלופין אתה מוזמן להשאיר פרטים בטופס המצורף מטה ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.