לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

העלמת נימים

נימים הם כלי דם קטנים הנמצאים במחזור הדם ומגיעים לכל הרקמות והתאים בגוף. תפקידם הוא להזרים את הדם מהעורקים אל הוורידים על מנת לאפשר חילוף חומרים תקין בין הדם לתאים בגופנו. בקרב אנשים רבים הנימים מופיעים על גבי העור בצורה בולטת המהווה מטרד ברמה האסתטית. כיום, ישנם  פתרונות רבים וקלים, שאינם דורשים התערבות רפואית מורכבת על מנת לטפל בבעיה. האזורים הנפוצים ביותר בהם מופיעים נימים הם:

רגליים – ראו העלמת נימים ברגליים  |  פנים – ראו העלמת נימים בפנים

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המקור לטיפול להעלמת נימים מביא אלייך את כל המידע הנדרש אודות טיפולים להסרת נימים מאזור הרגליים והפנים.

היום, כדי לעבור שינוי מראה אין צורך לעבור תחת סכין המנתחים. על מנת לבחור את הטיפול האסתטי הנכון לך מבין כל השיטות הקיימות ריכזנו באתר מידע מקיף אודות השיטות הלא פולשניות לטשטוש נימים.

כמו כן, צוות יועצי “המקור לטיפולי אסתטיקה ויופי” ישמחו לעמוד לרשותך ללא עלות וללא כל התחייבות בהשארת פרטים או התקשרות עם האתר.

צוות המקור לטיפולי העלמת נימים ברגליים ואזור הפנים ישמח לענות על כל שאלה בתחום וללא התחייבות מצידך.

בהשארת פרטים באתר תוכלי לקבל פרטים אודות שיטות הטיפול הקיימות ולקבל גם המלצות לטיפול המתאים ביותר עבורך.

אנו נשמח לסייע לך בבחירת טיפול לטשטוש הנימים מתאים ביותר כאשר ההתאמה נעשית באופן אישי לכל אחת באופן נפרד ובהתאם לציפיות. ההתייעצות הינה ללא עלות וללא כל התחייבות מצדך.

צוות האתר מבצע בדיקה ובחינה של נותני השירות המקצועיים ביותר אשר מספקים פתרונות לטשטוש נימים.

בדיקת נותני השירות מתבצעת לאורכה ולרוחבה של קליניקות הארץ אשר עוסקות בתחום כך שאת יכולה ליהנות מהמידע דרך מומחי האתר.

מטרת המומחים באתר היא לתת לך את המידע הרלוונטי ביותר עבורך ולסייע בבחירת הטיפול הטועם את בקשתך בקרבת אזור מגורייך.

טיפולים להסרת נימים

נימים אשר מופיעים על העור יכולים להיות תופעה מאד לא נעימה ובעיקר מבחינה אסתטית. הנימים מופיעים מסיבות שונות ובגילאים שונים והם מהווים הפרעה אשר מובילה לחוסר ביטחון עצמי ובחירת בגדים אשר לא פעם נובעת מהרצון להעלים אותם. ככל שהנימים מופיעים בגיל צעיר יותר, כך התופעה של חוסר הביטחון היא משמעותית יותר. נימים אלו וורידים קטנטנים והם חלק בלתי נפרד ממערכת הגוף שלנו. כל עוד הנימים פועלים כהלכה ומבלי שאנו רואים אותם, הם לא מפריעים לנו, אך כאשר הנימים מתחילים להיות בולטים על פני העור ולעצב אותו כרשת כחולה- סגולה, אנו מתחילים לחוש באי נעימות ובחוסר ביטחון עצמי.

אצל רבים מהאנשים הסובלים מנימים בולטים באזורי הגוף השונים (רגליים, ידיים, פנים), הדבר בא לידי ביטוי בהופעת נימים גדולים ומורחבים, נימים אדומים וכחולים ואף נימים כואבים – כאלו המפריעים להתנהלות היום יומית. אצל מעל ל- 70% מהאוכלוסייה יופיעו נימים בשלב זה או אחר של החיים. נימים אלו נראים כרשת כחולה- סגולה על פני העור. הנימים בולטים מעל העור והם נותנים מראה שאינו אסתטי. הנימים יכולים להופיע באזורים שונים של הגוף כאשר אצל חלק יופיעו נימים אדומים בולטים ברגליים, אצל חלק בידיים ולעתים הם יופיעו באזורים שונים של הפנים כמו על הסנטר, לחיים ואף. המראה הכללי הוא כתעלות כהות על העור ורוב האנשים חשים אי נעימות ובמיוחד כשהנימים מופיעים בגיל צעיר.

להלן טיפולים נוספים שעלולים לעניין אותך

מתיחת פנים
מתיחת פנים
העלמת צלקות מהפנים
הסרת צלקות
העלמת נימים ברגליים
הסרת נימים ברגליים
העלמת נימים בלייזר
הסרת נימים בלייזר
הצרת היקפים
הצרת היקפים
המסת שומן
המסת שומן בבטן

הרצון להעלמת נימים לעיתים מוגדר כהסרת נימים או טשטוש נימים על ידי אלו אשר מעוניינים לטפל בבעיה. כיום ישנם טיפולים שונים ומגוונים להעלמת נימים:

לייזר להעלמת נימים – טיפול יעיל מאד אשר כולל 3-4 פגישות ויכול להביא להעלמה של מעל ל- 80% מהנימים. הטיפול כולל חימום הנימים באזור והמסה של הדם. לאחר שהדם בנים נמס הגוף קולט אותו פנימה. טיפול בלייזר מביא תוך שלושה עד ארבעה טיפולים להפחתה של 80% ויותר מהורידים. הלייזר מזהה את הנימים ופוגע רק בהם כשהפגיעה היא למעשה המסה של הדם בנים וכך הנים שם למקומו המקורי.

גלי רדיו להסרת נימים – הגלים של הרדיו יוצרים חימום ממוקד באזור של הנימים ומכאן לקרישת הדם. קרישת הדם של הנימים מובילה להסרת נימים אדומים. גלי רדיו מועברים באמצעות מכשיר שבקצהו סיכה מכוסה. הכיסוי מיועד להימנע מכוויות על העור. גלי הרדיו מזהים את הנימים ופוגעים רק בהם, מה שמוביל לקרישה של הדם באזור והחזרת הנימים למקומם המקורי.

סקלותרפיה – טיפול יעיל להעלמת נימים וורידים קטנים אשר מערב בתוכו הזרקות לאזור הטיפול. החומר המוזרק יוצר דלקת מקומית באזור אשר מובילה לעצירת הדם לאזור והעלמת הנימים. טיפול יעיל במיוחד להסרת נימים אדומים בולטים ברגליים. הטיפול כולל הזרקת חומרים ישירות אל הנים, מה שגורם לדלקת מקומית והפחתה של אספקת הדם לאזור אשר מובילה להיעלמות הנים.

תזונה נכונה למניעת נימים – מזון עשיר בויטמין C וויטמין K התגלה כיעיל עבור העלמת או הפחתת נימים. הטיפול יכול להתבצע בעצת נטורופת ובשילוב עם שאר השיטות.

אלקטרוליזה – טיפול העלמת נימים וורידים קטנים ברגליים אשר מבוצע על ידי רופא עור. הרופא עושה שימוש במחטים עדינות וכך מעביר זרם חשמלי ממוקד לאזור הנימים עד ליצירת הרס שלהם. טיפול להסרת נימים אדומים בולטים ברגליים או בשאר אזורי הגוף. הטיפול נעשה באמצעות מחטים דקות המעבירות פולסים חשמליים שהורסים את הנימים ומאפשרים לגוף לקלוט אותם בחזרה.

מחטים מיקרונים להעלמת נימי דם – המטפל מעביר על פני האזור עם הנימים גליל מכוסה מחטים עדינות וכך יביא להרס הנימים וספיגתם חזרה אל פנים הגוף. הטיפול יעיל גם עבור נימים אדומים בולטים בפנים.

הופעת הנימים בפני עצמה היא לא תופעה מסוכנת. יתרה מכך, מעל ל- 70% מהאוכלוסייה חווה בולטות של הנימים (הן בקרב הגברים והן בקרב הנשים). עם זאת, אצל כל אחד ואחת הנימים יכולים להופיע באזורים שונים ובגיל אחר. הנימים יכולים להופיע באזור הרגליים, ידיים וכן אנו יכולים לראות נימים מתחת לעיניים או נימים על האף. על אף שלרוב הנימים מתחילים להופיע בגיל מבוגר יחסית, אנו עדים לכך שגם נערות יכולות לסבול מהן.

סיבות אשר גורמות להופעת הנימים

הנימים הם למעשה ורידים קטנטנים אשר יכולים להופיע במקומות שונים בגוף. הנימים אינם מהווים בעיה בריאותית אך הם כן מהווים תופעה אסתטית. הנימים יכולים להופיע באזורים שונים וכן בגילאים שונים. כאשר הנימים מופיעים בגילאים צעירים הדבר יכול להיות תוצאה של הורמונים, הריונות, מחזור וגלולות. נוסף לכך הגורמים המשפיעים הם גנטיקה, חשיפה לשמש, עמידה ממושכת ומאמץ רב.

אצל מעל ל- 70% מהאוכלוסייה יופיעו נימים בשלב זה או אחר של החיים. הנימים נראים כרשת כחולה- סגולה על פני העור. הנימים בולטים מעל העור והם נותנים מראה אסתטי בעייתי. הופעת הנימים הבולטים היא תופעה שקשה להתעלם ממנה. הנימים יכולים להופיע באזורים שונים של הגוף כאשר אצל חלק יופיעו נימים אדומים בולטים ברגליים, אצל חלק בידיים ולעתים הם יופיעו באזורים שונים של הפנים כמו על הסנטר, לחיים ואף. המראה הכללי הוא כתעלות כהות על העור ורוב האנשים חשים אי נעימות ובמיוחד כשהנימים מופיעים בגיל צעיר.

מניעת הופעת הנימים

כיוון שאצל כמעט כל אחד ואחת יכולים להופיע נימים, קשה להגיד כי ניתן למנוע לחלוטין את הופעתם. עם זאת, מריחת קרם הגנה לפני כל חשיפה לשמש יכולה לעכב את התפתחות הנימים ויחד עם זאת הקפדה על פעילות גופנית מאוזנת ולא מאמצת מדי יכולה גם היא להרחיק את שלב התפתחות הנימים. זה כמעט בלתי אפשרי למנוע את הופעת הנימים מבלי לבצע טיפול. עם זאת, בצמצום החשיפה לשמש, הקפדה על מנוחה לאחר פעילות ספורטיבית והימנעות מעמידה ממושכת, אנו יכולים לדחות את הופעת הנימים.

העלמת נימים אדומים יכולה להיות פעולה פשוטה ובטוחה עם תוצאות מפתיעות. רוצה גם ליהנות מעור חלק ללא נימים בולטים? השאירי את פרטייך באתר ומומחה בתחום מחברת מקור לטיפולי יופי יחזור אלייך להתייעצות.  נימים יכולים להיעלם בדרכים בטוחות וללא התערבות כירורגית. להתאמת השיטה וקבלת פרטים נוספים השאירי את פרטייך באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך להתייעצות.

אם הגעת עד לפה, לא תעלים את הנימים שלך ?

במידה ואתה מעוניין לשים סוף אחת ולתמיד ולהעלים את הנימים המציקים לך, אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך סוללת יועצים שידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר עבורך. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום מטה. לחילופין אתה מוזמן להשאיר פרטים בטופס המצורף מטה ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כך המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.