לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
המסת שומן בשיטת בודי טייט - שיטה בדוקה ואפקטיבית במיוחד להמסת שומנים (ברמה של ניתוח פלסטי) המשתמשת בטכנולוגיית גלי רדיו לצורך הרזיה מהירה והפחתה בשומנים בגוף עם התערבות פולשנית מינימאלית
המסת שומן בבטן - שריפת שומן בטני, המסת שומן והצרת היקפים, כל השיטות וכל הטיפולים במקום אחד
המסת שומן עם גלי רדיו - יתרונות השיטה ופירוט אודות טכנלוגיית גלי רדיו בהצרת היקפים באמצעות המסת תאי שומן
המסת שומן בזריקה - טיפול בהורדת תאים שומנים באמצעות הזרקות עם חומרים אשר ממיסים את השומנים בגוף האדם. זריקות להמסת שומן הן תחליף לשאיבת שומן ללא ניתוח כירורגי והוכחה כשיטה יעילה לשריפת שומנים כימית במטופלים.
טיפול להמסת שומן באמצעות מכשיר לייזר - איפה זה יעיל, איך זה מתבצע, מה כולל הטיפול, מי מבצע, התאוששות והחלמה לאחר הטיפול יתרונות וחסרונות השיטה לעומת שיטות תחליפיות להסמת שומנים
המסת שימון בשייטת קור (קירור) ע"י מתן מכות קור לתאים שומניים להמסת שומן ושריפת תאי שומן באמצעות הקפאת תאים שומניים תוך המסתם יהוצאתם דרך הפרשות בגוף האדם.
המסת שומן ברגליים, הירכיים והישבן - כל השיטות במקום אחד להצרת היקפים באזור ירכיים באמצעות שריפת תאים שומניים באזור הרגליים והישבן.
המסת שומן מחזה לגברים - על הסרת עודף שומן מחזה של גבר ושיטות טיפול אפקטיביות העלמת שומנים מחזה אצל גברים ללא ניתוח וללא כל התערבות כירורגית.
המסת שומן מסנטר כפול - הסרת כפל בסנטר בשיטות לא פולשניות כגון גלי רדיו, הזרקה ממיסה שומנים, לייזר ושיטות פולשניות כגון ניתוח שאיבת שומן ותפירת סנטר
השיטות הקיימות לשאיבת שומן הן טומסון, קנולה רוטטת ושאיבה באמצעות גלי רדיו הממיסים את השומנים באמצעות מכשיר הבודיטייט.

המסת שומן בלייזר

מאז שהתגלו קרני הלייזר לפני קצת יותר מ-50 שנה אנחנו נעזרים בהן למגוון רחב של שימושים – ואחד מהם הוא המסת שומן.

שריפת שומנים עם לייזר בדומה להמסת שומנים באמצעות טכנולוגיית גלי רדיו הינה יעילה ובטוחה,  ומתאימה בעיקר לבעלי מצבור שומן עיקש באזור מסוים בגוף שלא נעלם גם עם תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המקור לאסתטיקה מספק מידע מקיף אודות טיפולי המסת שומן בלייזר.

בנוסף, צוות היועצים שלנו ישמח לעמוד לרשותך, ללא עלות וללא כל התחייבות, ולעזור לך להגיע לטיפול המתאים ביותר עבורך.

המסת שומן בלייזר ניתן לעבור אצל רופאים רבים ובמגוון רחב של מכונים ומרפאות לטיפול אסתטיים.

נשמח לסייע לך לבחור את המקום הטוב ביותר עבורך. ההתייעצות הינה ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך – רק להשאיר פרטים באתר ואנחנו ניצור איתך קשר.

צוות המקור לאסתטיקה מבצע בדיקות מדוקדקות של נותני השירות המקצועיים ביותר בתחום המסת השומן בלייזר.

אנחנו בוחנים קליניקות רבות בכל רחבי הארץ כדי שתוכלו להגיע למקום האופטימלי עבורם בקרבת אזור המגורים שלכם.

המסת שומן עם לייזר

איך עובדת המסת השומן באמצעות לייזר?

המסת שומן בלייזר (Lipolysis) מתבצעת באמצעות מכשיר המשגר קרני לייזר בעוצמה גבוהה יחסית ובפולסים ממוקדים וקצרים אל מתחת לעור, וזאת באמצעות סיב דקיק (בקוטר של פחות מ-1 מ”מ) שמוחדר לגוף בהרדמה מקומית.

האנרגיה של קרני הלייזר מפרקת את תאי השומן באזור המטופל. התאים המומסים הופכים לחומר נוזלי שומני, והגוף מסלק אותם ממנו באופן טבעי במשך מספר שבועות עד מספר חודשים דרך מערכת הלימפה.

יחד עם זאת בחלק מהמקרים מומלץ לבצע במקביל להמסה בלייזר גם שאיבה של שומן, על מנת להאיץ את תהליך סילוק התאים המומסים ולהשיג תוצאות טובות יותר.

השפעה נוספת של קרני הלייזר היא דרבון הגוף לייצר עוד קולגן, חלבון אשר חיוני להידוק ומיצוק העור באזור שבו הומס השומן.

כמו כן קרני הלייזר יוצרות גם אפקט של צריבה אשר סוגר את כלי הדם באזור המטופל ומקטין את הסיכון להיווצרות שטפי דם.

הכמות הממוצעת של השומן אשר מומסת באמצעות לייזר בטיפול אחד הינה כ-500 סמ”ק, ובלא מעט מקרים ניתן להסתפק בכמות זו ובטיפול בודד כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

את השינוי ניתן להתחיל לראות ולהרגיש לאחר כ-3-4 שבועות. התוצאה הסופית מתקבלת כעבור 3-4 חודשים.

למי כדאי להשתמש בשיטה זו?

טיפול לייזר להמסת שומן מתאים לנשים ולגברים ללא עודף משקל ניכר אשר סובלים מהצטברות שומן עודף באזור מסוים בגוף, ושאינם מצליחים להיפטר ממנו גם אם הם מקפידים על תזונה מאוזנת ועל פעילות גופנית קבועה.

חשוב להדגיש שהמסת השומן בלייזר אינה מתאימה למי שרוצה לרדת במשקל אלא רק למי שרוצה לחטב את גופו, לכן מומלץ שיחס הגובה למשקל של המטופל BMI יהיה תקין.

חולים במחלות כרוניות ונשים שעוברות טיפולים הורמונליים חייבים להקפיד במיוחד על קבלת ייעוץ מקצועי מרופא מנוסה ובעל יושרה על-מנת לוודא שהטיפול אינו מסוכן.

לאילו אזורים בגוף הלייזר יעיל במיוחד?

בעזרת קרני הלייזר ניתן להמיס שומן ברוב אזורי הגוף, ובפרט ברגלים וירכיים, בברכיים, במותניים ובטן ולצורך הצרת הקפים בידיים. בנוסף מקובל השימוש בלייזר כדי להעלים סנטר “כפול” ולחטב את הצוואר.

איפה מתבצעים טיפולי המסת שומן בלייזר?

טיפולי לייזר להמסת שומן מתבצעים במרפאות של כירורגים פלסטיים ובמכונים המתמחים בטיפולים אסתטיים. בכל מקרה יש להקפיד שאך ורק רופא מומחה בתחום הוא זה שמבצע את הטיפול בפועל.

כמו כן יש לוודא שהמכשיר להמסת השומן בלייזר עומד בתקנים הרלוונטיים ומאושר לשימוש ע”י ה-FDA ו/או ה-CE.

כמה זמן נמשך כל טיפול?

טיפול המסת שומן בלייזר נמשך בין 20 ל-50 דקות. אם במקביל להמסה מבוצעת גם שאיבת שומן הטיפול יימשך בין שעה לשעתיים. משך הזמן המדויק נקבע בהתאם לגודל האזור שבו רוצים להמיס את השומן המיותר, ולמאפיינים הספציפיים של המטופל/ת.

יתרונות וחסרונות השיטה

היתרון העיקרי של שריפת שומנים עם לייזר הוא שמדובר בטיפול עם מינימום פולשנות. כמו כן ברוב המקרים, ובפרט כשהשומן רק מומס ולא נשאב, רמת הכאב נמוכה מאוד. עידוד ייצור הקולגן הוא יתרון נוסף, שכן כך לא רק מסולק שומן מיותר אלא גם העור זוכה למראה מתוח יותר ומוצק יותר. החיסרון העיקרי הוא הכמות המוגבלת של השומן אותו ניתן להמיס. חיסרון נוסף הוא שאין דרך לדעת מראש איך ישפיע סילוק השומן על ההיקפים של הגוף באזור המטופל ועל צורתו הסופית.

תופעות לוואי אפשריות

תופעות הלוואי האפשריות העיקריות הן נפיחות קלה או רגישות גבוהה מעט מהרגיל באזור המטופל. כשמשלבים בהמסת השומן גם שאיבה ייתכן כאב מסוים.

כמו כן ייתכן זיהום ולשם כך יש להשתמש באנטיביוטיקה מתאימה.

התאוששות והחלמה

ההתאוששות לאחר טיפול המסת שומן עם לייזר מהירה מאוד. אין צורך באשפוז והמטופלים משוחררים לביתם לאחר כשעתיים, כך שניתן לחזור לשגרה כמעט מלאה באופן מידי.

בשבוע הראשון יש להשתמש בחגורה מייצבת או בתחבושות לחץ. לפעילות ספורטיבית ניתן לחזור כשבועיים לאחר ההמסה (ומומלץ לעשות זאת כדי לחזק את האימפקט של הטיפול ולשמר את התוצאות). דגש נוסף הוא הימנעות מעיסוי נמרץ של האזור המטופל במשך מספר חודשים ושמירה על הגיינה של האיזור במשך ימים ראשונים של תקופת ההחלמה.