לחצו להתקשרות:

המסת שומן מסנטר כפול

הגוף שלנו משמין במקומות שונים והוא לרוב לא שואל אותנו האם להשמין או לא. היום, אנשים רבים סובלים מעודפי שומן והכוונה בסובלים היא שעודף זה פוגע להם בביטחון העצמי ובתחושת הנינוחות היום יומית. הפתרונות לשומנים יכולים להיות מגוונים כמו גם הפחתת צריכת הקלוריות או הגברת ההוצאה שלהן והיא יכולה להיות גם או לשלב המסת שומן כמו בטיפולי המסת שומן בסנטר.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

להיפטר מסנטר כפול

אזור הסנטר הוא לא אזור שרירי ולכן לא ניתן לבצע תרגילים אשר יפתחו את האזור ויחטבו אותו. פעמים רבות הפיכת המאזן בין כמות האנרגיה הנכנסת לזו היוצאת מהגוף תביא להפחתת שומנים באופן כללי וכך גם להפחתת שומנים באזור הסנטר ועם זאת, לעתים הנטייה הגנטית תכריע ואז ניתן לבצע המסת שומן בסנטר באופן לא פולשני.

טיפולים מומלצים להמסת שומן מסנטר כפול

הזרקה – המטפל מזריק לאזור הסנטר חומרים אשר תפקידם להמיס את מצבורי השומן באזור ולהעבירם אל מערכת הדם שפולטת אותם אל מחוץ לגוף. הטיפול יעיל להמסת שומן בסנטר ויוצר גם מתיחה של העור באזור הטיפול.

גלי רדיו להמסת שומן – גלים אשר מופעלים על העור מצליחים לחדור ולהשפיע על תאי השומן באזור הסנטר. הגלים יוצרים חימום של האזור וכך המסה של תאי השומן. את השומן המומס מנקזים דרך שאיבה מהאזור בחתך קטן שכמעט ואינו נראה לעין וכן נעלם תקופה קצרה לאחר הטיפול.

שאיבת שומן מסנטר כפול  – שיטה אשר נחשבת לפולשנית יותר משאר השיטות והיא מובילה להמסת השומן באזור הסנטר ולאחר מכן שאיבה שלו. השאיבה מתבצעת בחדר ניתוח בהרדמה שלרוב תהיה מקומית ולאחריו השומן נעלם והעור באזור מתוח.

תפירת סנטר (פימה) – השיטה יעילה כאשר אין שומנים אותם ניתן להמיס באזור. השיטה מביאה פתרון של “תפירת סנטר” אשר מורכב משני שלבים. בשלב הראשון מבצע המטפל סילוק שומן בשאיבה או המסה ולאחר מכן הוא ולאחר מכן מתבצעת התפירה אשר יוצרת את מתיחת הסנטר ועור הצוואר.

ניתוח – מתאים במקרים שלא ניתן לבצע את שאר הפעולות ובמקרים בהם האלסטיות של העור פוחתת אופן משמעותי. ראו גם את שיטת ה BODY TITE לשאיבת שומן באמצעות טכנולוגיית גלי הרדיו לשאיבת שומן.

סובל מסנטר כפול? השאר את פרטייך ומומחה בתחום יחזור אלייך להתייעצות מהו הטיפול המתאים ביותר עבורך ובאלו מכונים ניתן לקיימו.

עודף שומן בסנטר קשור בצריכה של מזונות שומניים ופעילות גופנית נמוכה. היווצרות השומן דווקא באזור הסנטר היא תוצאה גנטית ובאופן כללי ישנם יותר גברים מנשים אשר צוברים באזור זה שומנים. חשוב להבין כי היווצרות שומנים עודפים זה מצב של עודף בגוף, אך התרכזות השומנים הללו דווקא באזור הסנטר היא כבר נטייה גנטית.

סימפטומים של עודף שומן בסנטר

עודף שומן באזור הסנטר נותן מראה של סנטר כפול והוא יכול להיות גם בקרב אנשים בעלי מבנה גוף רזה או אצל אנשים בעלי עודף משקל קטן. המראה של עודף שומן בסנטר נקרא גם “סנטר כפול” והוא “מבגר”, כלומר נותן תחושה שהאדם מבוגר יותר מגילו האמיתי..