לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
המסת שומן בשיטת בודי טייט - שיטה בדוקה ואפקטיבית במיוחד להמסת שומנים (ברמה של ניתוח פלסטי) המשתמשת בטכנולוגיית גלי רדיו לצורך הרזיה מהירה והפחתה בשומנים בגוף עם התערבות פולשנית מינימאלית
המסת שומן בבטן - שריפת שומן בטני, המסת שומן והצרת היקפים, כל השיטות וכל הטיפולים במקום אחד
המסת שומן עם גלי רדיו - יתרונות השיטה ופירוט אודות טכנלוגיית גלי רדיו בהצרת היקפים באמצעות המסת תאי שומן
המסת שומן בזריקה - טיפול בהורדת תאים שומנים באמצעות הזרקות עם חומרים אשר ממיסים את השומנים בגוף האדם. זריקות להמסת שומן הן תחליף לשאיבת שומן ללא ניתוח כירורגי והוכחה כשיטה יעילה לשריפת שומנים כימית במטופלים.
טיפול להמסת שומן באמצעות מכשיר לייזר - איפה זה יעיל, איך זה מתבצע, מה כולל הטיפול, מי מבצע, התאוששות והחלמה לאחר הטיפול יתרונות וחסרונות השיטה לעומת שיטות תחליפיות להסמת שומנים
המסת שימון בשייטת קור (קירור) ע"י מתן מכות קור לתאים שומניים להמסת שומן ושריפת תאי שומן באמצעות הקפאת תאים שומניים תוך המסתם יהוצאתם דרך הפרשות בגוף האדם.
המסת שומן ברגליים, הירכיים והישבן - כל השיטות במקום אחד להצרת היקפים באזור ירכיים באמצעות שריפת תאים שומניים באזור הרגליים והישבן.
המסת שומן מחזה לגברים - על הסרת עודף שומן מחזה של גבר ושיטות טיפול אפקטיביות העלמת שומנים מחזה אצל גברים ללא ניתוח וללא כל התערבות כירורגית.
המסת שומן מסנטר כפול - הסרת כפל בסנטר בשיטות לא פולשניות כגון גלי רדיו, הזרקה ממיסה שומנים, לייזר ושיטות פולשניות כגון ניתוח שאיבת שומן ותפירת סנטר
השיטות הקיימות לשאיבת שומן הן טומסון, קנולה רוטטת ושאיבה באמצעות גלי רדיו הממיסים את השומנים באמצעות מכשיר הבודיטייט.

המסת שומן מחזה לגברים

גברים נוטים לסבול מעודף שומן באזור הבטן והחזה. בעוד שהמראה של שומן עודף בבטן (כלומר קרס) הוא נפוץ יחסית, אנו נוטים לראות פחות גברים בעלי שומן עודף בחזה. גברים שלהם שומן עודף באזור החזה חשים פעמים רבות אי נעימות ללכת לים ללא חולצה ובאופן כללי חווים דימוי עצמי נמוך יותר ביחס לגוף שלהם. במידה וגם אתם נמנים עם קבוצה זו, חשוב שתדעו כי אתם לא לבד וישנם פתרונות בטוחים כמו המסת שומן באזור החזה המתאימים לכם.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טיפולים להמסת שומן מחזה

זריקה להמסת שומן – זריקות הן שיטה יעילה מאד להפחתת שומנים באזורים בעלי מצבורי שומן קטנים. לכן, זריקות יכולות להיות מעולות לביצוע המסת שומן באזור החזה לגברים. הפעולה אינה כואבת והתוצאות נראות זמן קצר לאחר הטיפול.

לייזר להמסת שומן – המסת שומן באמצעות לייזר אשר חודרת את שכבת העור. הטכנולוגיה כוללת לרוב גם החדרת צינורית אשר שואבת את השומנים החוצה מהגוף ולכן התוצאות נראות באופן מידי.

שאיבת שומן בשיטת בודי טייט – המסת שומן באזור החזה עם מכשיר בודי טייט מתבססת על טכנולוגיית גלי הרדיו. ההתערבות של הטיפול היא מינימלית על מנת לשאוב החוצה את השומנים. שיטת בודי טייט הינה שיטה שמצריכה טיפול כירורגי ניתוחי ומבוצעת בחדרי ניתוח מכיוון שנחשבת לשיטה פולשנית.

המסת שומן בחזה לגבר יכולה להיות פעולה פשוטה מאד, קצרה ולא פולשנית. על מנת להתחיל להתגאות במראה הגוף שלך כל שעלייך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך להתייעצות.

גלי רדיו להמסת שומן
המסת שומן בגלי רדיו
הסמת שומן בקור
המסת שומן בקור
המסת שומן באמצעות לייזר
המסת שומן בלייזר
המסת שומן ברגליים
המסת שומן ברגליים
שאיבת שומן בודי טייט
המסת שומן בודי טייט
המסת שומן ללא ניתוח בבטן
המסת שומן בבטן

היווצרות של עודף שומן בחזה 

עודף שומן באופן כללי נוצר מחוסר פעילות גופנית וחוסר איזון בין כמות האנרגיה אשר נכנסת לגוף לעומת זו שיוצאת. עם זאת, תמיד יש להתייחס לגיל וככל שהוא עולה גם צריכת האנרגיה נוטה לרדת. גורמים נוספים לחוסר פעילות וגיל אשר יכולים לגרום לשומן עודף בבית החזה אלו תרופות שנלקחות באופן קבוע. במקרים אלו תופיע השמנה פתאומית לאחר התחלת נטילת התרופות ואז ניתן להתייעץ עם הרופא המטפל.

 סימנים של עודף שומן בחזה

עודף שומן בחזה יכול להעניק לגבר מראה של חזה נשי ועל כן הוא מביא איתו לא פעם אי נוחות וחוסר ביטחון עצמי. אי נוחות ללכת לבריכה או לים ללא חלק עליון וכן אי נוחות ביחסים האינטימיים, יכולה להיות סיבה לגשת ולברר אודות המסת שומן בחזה לגברים.

תרגילים יעילים לקבלת מראה מחמיא יותר

תרגילי חזה הם לא תמיד קלים לביצוע וקשה יותר להתמקד דווקא באזור זה. עם זאת, תרגילים הטובים יהיו תרגילי כוח כמו למשל תרגילי משקולות (אשר את חלקם ניתן לבצע גם בבית), מתח ושכיבות שמיכה.