לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

המסת שומן ברגליים / ירכיים

אחת ההשלכות לתופעת השמנת היתר הינה הופעת שומן ברגליים. כאשר השומן מצטבר ברגליים עולה הצורך להמיס או להסיר אותו על מנת לקבל מראה אסטטי מצד אחד ולשמור על בריאות מצד שני. במקרים רבים את השומן ברגליים ניתן להסיר באמצעות המסת שומן או הצרת היקפים. פרוצדורות שאינן דורשות התערבות פולשנית וניתוחית.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

שיטות להמסת שומן ברגליים / ירכיים

את השומן ברגליים ניתן לשרוף באמצעות ספורט ותזונה נכונה, אך במקרים קיצוניים, כאשר נדרשת התערבות חיצונית – ניתן להמיס את השומן ברגליים באמצעות טכניקות פשוטות ויעילות שאינן דורשות התערבות ניתוח פולשני. להלן מספר שיטות אפקטיביות ביותר להסרת השומן מאזור הרגליים:

המסת שומנים בקור – מדובר בהמסת שומן בשיטת קירור. הקור מקפיא את התאים השומניים אשר לאחר הטיפול עוברים המסה וקליטה למערכת הלימפה אשר מוציאה אותם מהגוף. טכניקה אשר עובדת על קור, בניגוד לטכניקות רבות המתבססות על חום. המטפל מניח פד הגנה על האזור המטופל והידית שואבת אליה את אזור השומן, מקפיא את השומנים במקום וכשאלו נמסים הם מתפנים עם מערכת הלימפה. סך הכל מבצעים שני טיפולים לאזור כאשר בכל טיפול ניתן להגיע לכ- 25% הפחתה בשומנים.

המסה בגלי רדיו – מכשיר אשר מונח על העור שולח גלי רדיו אשר חודרים אותו, מזהים את תאי השומן ומפרקים אותם. טיפול להמסת שומן בגלי רדיו אינו פולשני ואת התוצאות רואים בעין לאורך מספר חודשים בהם הגוף עצמו מפחית את השומנים. יש לציין כי שיטה זו תהיה אפקטיבית מאוד לאזור הרגליים.

שיטת בודי טייט – שיטה להמסת שומנים אשר מתבססת על גלי רדיו. בשיטה משתמשים בשתי אלקטרודות כשהאחת עם העור והשנייה נמצאת על צינורית דקה המוחדרת אל מתחת לעור. השיטה לא נחשבת לפולשנית כיוון שאין מדובר בחתכים או ניתוח. השיטה מדויקת והתוצאות לא מאחרות לבוא.

המסת שומן בלייזר – המסת שומן בישבן וברגליים אפשרית גם באמצעות לייזר. קרני הלייזר מייצרות חום אשר ממיס את השומן, מעודדות את הגוף לייצר עוד קולגן אשר תורם להידוק ומיצוק העור וצורבות את כלי הדם ובכך מצמצמות את הסיכון להיווצרותם של שטפי דם. השומן מסולק מהגוף באופן טבעי, וההתאוששות מהטיפול מהירה.

אולטרסאונד להמסת שומן ברגליים – גלי קול מתאימים להמסת שומן בירכיים החיצוניות אך לא מהברכיים ומהחלק הפנימי של הירכיים (עקב חשש לנזק אנטומי). העיקרון עליו מבוססת שיטה זו הוא שהרטט שיוצר האולטרסאונד מוביל לפירוק דפנות תאי השומן ולזליגת השומן אל הדם, משם הוא מסולק בסופו של דבר ע”י המערכת הלימפטית.

זריקות להמסת שומן – שיטה זו מתאימה בעיקר לסנטר, לבטן העליונה ולמותניים, אבל ניתן בעזרתה לבצע גם המסת שומן בישבן ובמקרים מסוימים גם ברגליים. החומר המוזרק לגוף הינו פוספטידיל כולין אשר ממיס שומן, והשלמת התהליך מתבצעת באופן טבעי ע”י הגוף תוך כחודשיים-שלושה.

כל אחת משיטות אלו תביא לתוצאה אפקטיבית מאוד, אך על מנת להגיע לתוצאה הרצויה נדרש להתייעץ עם מומחה אשר יבחן את אופי הבעיה וידע להמליץ על השיטה הטובה ביותר ברמה הפרטנית.

אם כך, איזה טיפול הכי טוב עבורי ?

על מנת לאמוד אחר הטיפול היעיל ביותר והטוב ביותר עבורך, המטפל נדרש לקבל מעט פרטים אודותיך. אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך צוות יועצים שידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר עבורך שיתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר שייתן מענה עבורך. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום בצד ימין.

לחילופין אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס המצורף ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.