לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
הצרת היקפים בקור לרבות תסמינים והליך טיפול של הצרת היקף בהמסת שומן בקור.
המסת שומן בבטן - שריפת שומן בטני, המסת שומן והצרת היקפים, כל השיטות וכל הטיפולים במקום אחד
המסת שומן עם גלי רדיו - יתרונות השיטה ופירוט אודות טכנלוגיית גלי רדיו בהצרת היקפים באמצעות המסת תאי שומן
במה כדאי לבחור. הצרת היקפים ללא צורך בניתוח פולשני ע"י המסת שומן או בטיפול לשאיבת שומן אשר מצריך התערבות ניתוחית וימי החלמה לאחר הטיפול?
הצרת היקפים בבטן ומותניים - כל הטיפולים המומלצים להמסת שומנים באזור הבטן והמותניים. המסה צימצום היקפים וחיטוב הגוף באזור המותניים והבטן
ביצוע הצרת היקפים באמצעות לייזר כולל הליך פולשני מינימלי. שלא כמו ניתוח פלסטי להסרת שומנים או ניתוחי שאיבתשומן, כאן מבצע המנתח חתך קטן כך שהוא יוכל להחדיר צינורית לשאיבת השומנים המומסים.
המסת שומן בשיטת בודי טייט - שיטה בדוקה ואפקטיבית במיוחד להמסת שומנים (ברמה של ניתוח פלסטי) המשתמשת בטכנולוגיית גלי רדיו לצורך הרזיה מהירה והפחתה בשומנים בגוף עם התערבות פולשנית מינימאלית

המסת שומן בקור

המסת שומן הינו הליך בו מסירים שומנים מאזורים שונים של הגוף. ההסרה יכולה להתבצע מאזור הבטן, החזה (ראו: המסת שומן אצל גברים) והירכיים והיא יכולה להתבצע בהליכים שאינם פולשניים ושלא כוללים ניתוח. כיוון שרבים נוטים להשמנה והחיים המערביים אינם כוללים פעילות גופנית קבועה ומקשים על הניסיונות לרזות, רבים מבררים אודות שיטות המסת שומן כמו למשל המסת שומן בקור.

טכניקה זו להמסת שומנים ע”י שריפתם באמצעות הקפאת תאי שומן צברה תאוצה בשנים אחרונות בעקבות התפתחותן של טכנולוגיות לא פולשניות להקפאה של תאי שומן בגוף האדם. מרפאות מסויימות בארץ שעוסקות בתחום אף מאפשרות בפרסומים שלהם להבטיח באמצעות הצרת היקפים בקור הצרה של 3 עד 4  סנטימטרים מההיקף הכללי באזור המותן לדוגמא כבר אחרי הטיפול הראשון.

ראו גם: המסת שומן בקור בשיטת הקפאת שומן – CRYO SLIM

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המסת שומן בהקפאה

שיטת המסת שומן בקור היא שיטה חדשה יחסית והיא מציעה טיפול בקור בניגוד לכל הטכניקות המתבססות על חום. הטכניקה אינה פולשנית בכלל, הטיפול אינו כואב ועל מנת לבצע אותו כהלכה מגיע המטופל לשני טיפולים בהפרש של חודש. במהלך הטיפול המטפל מניח פד על העור באזור הטיפול ולאחר מכן את הידית אשר שואבת את האזור השומני בו מבקשים לטפל. הפד מגן על העור באזור והידית שואבת אליה את האזור כך שהקירור מתבצע אך ורק על תאי השומן.

הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים בבטן ומותניים
הצרת היקפים בבטן
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים עם אולטרה סאונד
אולטרה סאונד
הצרת היקפים עם גלי רגיו
גלי רדיו
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר

הקירור גורם לתאי השומן לקפוא ולאחר הטיפול כשאלה נמסים הם מועברים למערכת הלימפה אשר מוציאה אותם מחוץ לגוף. הטיפול יעיל ויכול להוביל גם להפחתה של 25% מהשומנים באזור הטיפול.

המסת שומן בקור היא שיטה יעילה מאד אשר תוצאותיה בטוחות לחלוטין. על מנת לקבל פרטים נוספים ניתן להשאיר פרטים באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך להתייעצות וקבלת מידע.

כיצד עובדת השיטה?

המסת שומן בקירור מבוססת על כך שתאי שומן (הנקראים גם תאים אדיפוציטים) רגישים לשינוי טמפרטורה יותר מהתאים האחרים בגוף (תאי שריר, תאי עצב ותאי עור). מסיבה זו קירור של אזור מסוים מוביל למותם של תאי שומן בלבד, ואינו פוגע בכל התאים האחרים. בנוסף יוצרים המכשירים המיועדים להמסת שומן באמצעות הקפאתו ואקום באזור המטופל כך שזרם הדם אינו נפגע.

כמה זמן נמשך הטיפול?

משך הטיפול הינו כשעה, וכאמור נדרשים שני טיפולים בהפרש של כחודש זה מזה.

באילו אזורים בגוף ניתן להמיס את השומן באמצעות הקפאתו?

המסת שומן בהקפאה מתאימה למרבית האזורים בגוף. המקומות הפופולריים ביותר להעלמת שומן בשיטה זו הם אזור הרגליים באזור ירכיים והישבן, אזור המותניים ובטן, הגב, ואיזור הסנטר.

המסת שומן בהקפאה – יתרונות וחסרונות

היתרונות העיקריים הם: לא נדרשת הרדמה כללית, טיפול לא פולשני, אין פגיעה בתאים שאינם תאי שומן, אין צורך בלבישת אביזרים מיוחדים בעקבות הטיפול (למשל מחוך וכו’)

החסרונות הבולטים הם: כמות תאי השומן באזור המטופל פוחתת אך העור אינו מהודק במסגרת הטיפול, התוצאות של הקפאת שומן פחות מהירות ביחס לשיטות המסת שומן אחרות, השיפור איטי יותר

התאוששות והחלמה

המסת שומן בקור אינה טיפול פולשני ועל כן תופעות הלוואי קלות יחסית וכוללות בעיקר חוסר תחושה (זמנית) ועקצוצים. החזרה לשגרה מלאה היא כמעט מידית. התוצאה הסופית מתקבלת לאחר כ-3 חודשים.