לחצו להתקשרות:

המסת שומן בזריקה

אחד הטכניקות האפקטיביות ביותר להמסת שומנים  היא שיטת הזרקה. המסת שומן בזריקה היא אלטרנטיבה מעולה לביצוע טיפולים לא כירורגים לשאיבת שומן. השיטה יכולה להופיע גם בשמות נוספים כאשר הדומה לכל השיטות הוא פעולת ההזרקה לאזור בו רוצים להפחית את השומנים. בעת ההזרקה מחדירים חומרים שונים לגוף אשר ממיסים את התאים השומניים.

שיטת המסת שומן בזריקה יעילה מאד ובעיקר באזורים של מצבורי שומן קטנים כמו גם אזור הסנטר (המסת שומן מסנטר), מותניים ובטן  עליונה (המסת שומן במותניים) ולאזור החזה של גברים. לאחר שהשומן עובר את הליך ההמסה החומר מסולק מהגוף באופן טבעי דרך מערכת הלימפה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המסת שומן בהזרקה

זריקות להמסת שומן הן תחליף לשאיבת שומן ללא ניתוח כירורגי והוכחה כשיטה יעילה לשריפת שומנים כימית במטופלים. בטיפולי המסת שומן בהזרקה משתמשים בחומרים כימיים אשר מוזרקים אל האזור בו הצטבר שומן, בכוונה להמיס את התאים השומניים.

זריקות אלו יעילות לטיפול במצבורי שומן קטנים יחסית ולהסרת נפחים של מיצבורי שומן קטנים יחסית. המסת שומן בזריקה – מידע ומומחים מומלצים. מרכיבי התרופות שמשתמשים בהם להמסת השומן בזריקה משתנים בהתאם לבחירת המטפל ותלויים גם באזור בו מבצעים את הטיפול.

טרם נעשו מחקרים קליניים לטווח ארוך לגבי בטיחות החומרים המוזרקים ונכון להיום חומרים אלו אינם עוברים את המחקרים הקליניים אך מאושרים ע”י ה FDA – ארגון הבריאות האמריקאי שאינו פוסל בשימוש בחומרים אלו.

השומן המומס לאחר הזרקת חומרים אלו יוצא מהגוף דרך הפרשות שטן וצואה. יש כאלה שטוענים שמצבור שומני לאחר הזרקת החומר הממיס נודד לאזורים אחרים של הגוף.

מדובר במספר זריקו שמבצע רופא מטפל (לא חייב להיות רופא פלסטיקאי) אל רקמת שומן תת עורית לאחר שהמטופל עובר הרדמה מקומית.

שיטות טיפול נוספות

הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים בבטן ומותניים
הצרת היקפים בבטן
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים עם אולטרה סאונד
אולטרה סאונד
הצרת היקפים עם גלי רגיו
גלי רדיו
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר

סובלים ממצבורים של עודפי שומן? אין כל סיבה שתסבלו מחוסר ביטחון עצמי. המסת שומן בזריקה היא דרך יעילה ובטוחה להפחתת השומנים. השאירו את פרטיכם באתר ומומחה בתחום יחזור אליכם להתייעצות.