לחצו להתקשרות:

המסת שומן עם גלי רדיו

ההשמנה היא תופעה לא נעימה. רוב האנשים לא חשים מספיק בנוח עם גופם ואין זה משנה האם הם גברים או נשים. ההשמנה היא תוצאה של חיי היום יום העמוסים שכוללים פעילות סטטית והיא בעצמה מורידה מהביטחון העצמי. בעזרת הטכנולוגיה אשר התפתחה מאד בעשור האחרון, יכולים נשים וגברים לפנות לטיפולי המסת שומן בגלי רדיו, שיטה בטוחה ויעילה אשר מעניקה תוצאות מפתיעות. ראו גם:

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

גלי רדיו להמסת שומן

המסת שומן בגלי רדיו היא שיטה אשר עוזרת להיפתר מעודפי השומן ללא התערבות פולשנית. מכשיר אשר שולח גלי רדיו שחודרים את שכבת העור יוצר חימום של האזור. האזור אליו נשלחים הגלים חווה טראומה וכתוצאה מתחושה זו הוא מבצע ריפוי של האזור. הריפוי כולל שליחה של דם ונוזלי גוף מהר יותר ושחרור הרדיקלים החופשיים מהאזור. הטיפול גורם לאזור להתחיל לפעול וכן לייצר קולגן ואלסטין באזור הטיפול. כל התופעות הנוצרות בעקבות שליחת גלי הרדיו גורמים לחיטוב הגוף והמסה של השומן באזור. תוצאות הטיפול להן ניתן לצפות יופיעו בהדרגה והן יימשכו 3-6 חודשים לאחר התחלת הטיפול (כלומר הפחתת ההיקפים היא הדרגתית).

הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים בבטן ומותניים
הצרת היקפים בבטן
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים עם אולטרה סאונד
אולטרה סאונד
הצרת היקפים עם גלי רגיו
גלי רדיו
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר

במידה ואתם סובלים מעודפי שומן גם אתם יכולים לפנות לטיפולי המסת שומן בגלי רדיו. לבירור אודות הטיפול והמרפאות המתאימות לכם השאירו את פרטיכם באתר ומומחה בתחום יחזור אליכם.

המסת שומן באולטרסאונד

גם קלי קול מאפשרים להמיס שומן באפקטיביות ובבטחה.העיקרון עליו מבוססת המסת שומן באולטרסאונד הוא שהמפגש בין גלי הקול לבין תאי השומן מייצר רטט וחיכוך, ואלה יוצרים חום. הרטט והחום מפרקים את המעטפת החיצונית הדקה יחסית של תאי השומן, והשומן נשפך אל זרם הדם. בשלב הזה נכנסת לפעולה מערכת הלימפה אשר מנקה את הדם מהפסולת הטבעית שבו ובכלל זה מסלקת מהגוף את השומן המומס.

מתי כדאי להמיס שומן עם גלי רדיו / גלי קול?

המסת שומן באמצעות גלי קול או גלי רדיו לא מתאימה לבעלי משקל עודף משמעותי אלא לבעלי משקל תקין (או מקסימום עודף משקל קל) שסובלים ממצבור שומן מיותר באזור ספציפי בגוף. המסת שומן עם גלי רדיו מתבצעת במותניים, בישבן, בירכיים (הן החלק הפנימי והן החלק החיצוני), בבטן, בגב, באזור החזה אצל גברים, בזרועות ובסנטר.המסת שומן עם גלי קול מתאימה בעיקר למותניים, לחלק החיצוני של הירכיים ולבטן התחתונה והעליונה כולל אזור החזה אצל גברים. המסת שומן בברכיים או בירכיים הפנימיות לא כדאי לבצע באמצעות אולטרסאונד בגלל החשש לפגיעה במבנה האנטומי של אזורים אלה.

בכל מקרה הרופא המטפל מתחשב גם במצבו של העור באזור שבו רוצים להמיס את השומן כדי לוודא שהתוצאה המתקבלת תהיה האסתטית ביותר האפשרית, וכך למשל למי שסובל מעור רפוי לא כדאי להשתמש בגלי רדיו להמסת שומן.

כמה זמן נמשך הטיפול?

המסת שומן עם אולטרסאונד נמשכת בין 30 דקות לשעה, ואילו המסת שומן בגלי רדיו נמשכת בין שעה לשעתיים. בכל מקרה מספר הטיפולים הנדרש הוא בהתאם להיקף האזור שאותו רוצים לחטב ולמבנה הגוף של המטופל/ת. חשוב להדגיש כי עפ”י הנחיות משרד הבריאות המסת שומן בגלי רדיו מתבצעת בחדרי ניתוח.

יתרונות וחסרונות של גלי רדיו

הן הטיפול באולטרסאונד והן הטיפול בגלי רדיו מתאפיינים בפולשנות מינימלית, ועל כן גם רמת הסיכון מינימלית, כמעט ואין תופעות לוואי והחזרה לשגרה מהירה יחסית. המסת שומן עם גלי רדיו משפרת גם את מראה העור בזכות מיצוקו. החיסרון הבולט של המסת השומן עם גלי רדיו היא המחיר הגבוה יחסית עקב צורך לעבור את הטיפול בחדר ניתוח.

תופעות לוואי אפשריות

כשמשתמשים בגלי רדיו להמסת שומן תיתכן דליפת נוזלים מבעד לחתכים הזעירים שבוצעו בעור. כמו כן עלולות להיווצר בצקות ונפיחויות, ועוד תופעות לוואי אפשריות הן שטפי דם וזיהומים, שעל-מנת למנוע אותם יש להשתמש באנטיביוטיקה. כל אותן תופעות לוואי, כולל כאבים קלים, נעלמות מעצמן ברוב המקרים תוך 24-48 שעות.

שימוש בגלי קול להמסת שומן יותר נפיחות קלה ואדמומיות באזור. גם במקרה זה הן חולפות מעצמן תוך זמן קצר יחסית. לעתים ישנו גם חוסר תחושה באזור המטופל לפרק זמן מסוים.

בשתי השיטות ימליץ בדרך כלל הרופא המטפל על שימוש בבגד אלסטי או תחבושות לחץ כדי להעצים את האימפקט של גלי הקול או גלי הרדיו.