לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
המסת שומן בזריקה - טיפול בהורדת תאים שומנים באמצעות הזרקות עם חומרים אשר ממיסים את השומנים בגוף האדם. זריקות להמסת שומן הן תחליף לשאיבת שומן ללא ניתוח כירורגי והוכחה כשיטה יעילה לשריפת שומנים כימית במטופלים.
המסת שומן עם גלי רדיו - יתרונות השיטה ופירוט אודות טכנלוגיית גלי רדיו בהצרת היקפים באמצעות המסת תאי שומן
המסת שימון בשייטת קור (קירור) ע"י מתן מכות קור לתאים שומניים להמסת שומן ושריפת תאי שומן באמצעות הקפאת תאים שומניים תוך המסתם יהוצאתם דרך הפרשות בגוף האדם.
הצרת היקפים באזור הירכיים ברגליים. טיפולים יעילים נגד הצטברות שומנים באזור הירכיים שעשויים לעזור גם במניעת תופעת הצטברות הנימים ודליות ברגליים.
המסת שומן בשיטת בודי טייט - שיטה בדוקה ואפקטיבית במיוחד להמסת שומנים (ברמה של ניתוח פלסטי) המשתמשת בטכנולוגיית גלי רדיו לצורך הרזיה מהירה והפחתה בשומנים בגוף עם התערבות פולשנית מינימאלית
הצרת היקפים בבטן ומותניים - כל הטיפולים המומלצים להמסת שומנים באזור הבטן והמותניים. המסה צימצום היקפים וחיטוב הגוף באזור המותניים והבטן
הצרת היקפים בקור לרבות תסמינים והליך טיפול של הצרת היקף בהמסת שומן בקור.
הצרת היקפים ברגליים מאפשרת לצמצם היקפים ובו זמנית גם ליהנות ממראה נטול צלוליטיס ולעזור במניעת תופעת הצטברות הנימים ודליות ברגליים
ביצוע הצרת היקפים באמצעות לייזר כולל הליך פולשני מינימלי. שלא כמו ניתוח פלסטי להסרת שומנים או ניתוחי שאיבתשומן, כאן מבצע המנתח חתך קטן כך שהוא יוכל להחדיר צינורית לשאיבת השומנים המומסים.

המסת שומן בבטן ובמותן

המסת שומן באזור הבטן היא אחת ממאפייני ההשמנה הבולטים והנפוצים ביותר יחד עם המותניים. הצורך בשריפת השומן בבטן ובאזור המותן והסרתו גורם לאנשים רבים חפש אחר חלופות אלטרנטיביות שאינן דורשות ניתוח פלסטי יקר שמצריך תקופת החלמה והתאוששות מהניתוח. אם זה חיפוש אחר טיפולי הצרת היקפים בבטן או המסת שומן בבטן. ברוב המקרים הפתרון הוא פשוט וקל, ורק נדרש להחליט על הטיפול המתאים ביותר.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

שיטות להמסת שומן בבטן

ישנן מספר שיטות להמסה ושריפת שומן מאזור הבטן. להלן השיטות האפקטיביות ביותר שאינן דורשות ניתוח פולשני.

גלי רדיו להמסת שומן מהבטן – טיפולי המסת שומן בבטן באמצעות גלי רדיו אלו טיפולים אשר מיועדים למי שמוכן לצאת לדרך של המסת שומנים לא פולשנית שיכולה לארוך זמן מה. הטיפול נעשה באמצעות גלי רדיו אשר עוברים את שכבת העור והתוצאות נראות 3-6 חודשים לאחר הטיפול הראשון.

המסת שומן באולטרסאונד – המפגש בין גלי הקול שמייצר מכשיר האולטרסאונד לבין תאי השומן יוצר רטט וחיכוך, וכתוצאה מכך גם חום. כל אלה מפרקים את דפנות תאי השומן, השומן נשפך בטבעיות אל זרם הדם, מפורק בהדרגה ע”י הכבד ומסולק מן הגוף ע”י מערכת הלימפה כחלק מפעילותה השוטפת. המסת שומן עם גלי קול מאפשרת להיפטר מעד חצי ליטר של שומן.

זריקות להמסת שומנים במותניים והבטן – טיפולי הזרקות יכולים להיות יעילים למצבורי שומן קטנים. לכן, אם ברצונכם להפחית שומנים באזור המותניים שיטה זו יכולה להיות יעילה מאד עבורכם.

המסת שומן בקור בשיטת הקפאה  – המסת שומן בהקפאה של תאי שומן היא פעולה לא חודרנית ולא פולשנית. על מנת להגיע לתוצאות יש צורך בשני טיפולים בלבד בהפרש של חודש ותוצאות הטיפול נראות לעין תקופה לאחר הטיפול הראשון וזאת כיוון שהגוף עצמו מפנה את השומנים.

טיפולי לייזר להמסת שומן בבטן – המסת שומן בבטן אשר מתבססת על קרני הלייזר. בשיטה זו מבצעים חתך קטן אליו מחדירים צינורית המפעילה גם היא לייזר לאזור תאי השומן. הלייזר מבצע המסה של התאים השומניים והצינורית שואבת את החומר המומס החוצה.

טיפולים נוספים שעלולים לעניין אתכם באתר

הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים ברגליים
הצרת היקפים בבטן ומותניים
הצרת היקפים בבטן
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים בקור
הצרת היקפים עם אולטרה סאונד
אולטרה סאונד
הצרת היקפים עם גלי רגיו
גלי רדיו
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר

רגע, איזה טיפול מתאים עבורי ?

אם הגעת עד לפה זה סימן שקיבלת את ההחלטה להסיר את שומן המיותר מאזור הבטן שלך. אנו בחברת המקור מעמידים לרשותך צוות יועצים שידעו להפנות אותך למטפל הטוב ביותר עבורך שיתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר להמסת השומן בבטן. יועצינו זמינים במענה הטלפוני בין השעות 10:00-17:00 בימי ראשון עד חמישי בטלפון הרשום מטה.

לחילופין אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס המצורף בצד ימין ואנו נדאג שאחד מיועצינו יחזור אליך בהקדם ויתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לציין כי אנו בחברת המקור מדרגים ומסננים את נותני השירות בהתאם לפידבקים אותם אנו מקבלים מקהל לקוחותינו בפועל. יחד עם זאת כל המידע וההצעות נמסרות לקהל לקוחותינו ללא הפעלת אינטרס כזה או אחר כלפי נותן שירות מסוים אלא רק על בסיס התאמתו המרבית למתן שירות אופטימאלי עבורך.