לחצו להתקשרות:

בודי טייט להמסת שומן בגלי רדיו

הסרת שומן עודף בשיטת בודי טייט מאפשרת לאנשים ובעיקר אלו עם מעט שומן עודף להגיע לתוצאות מעולות ובמינימום מאמץ. תופעות של שומן עודף יכולות להשפיע על תחושת הנינוחות האישית ועל הביטחון העצמי וכל מי שרוצה ליהנות מהפחתת השומן בטוחה מוזמן לברר אודות המסת שומן בעזרת בודי טייט, שיטה לא פולשנית אשר מביאה תוצאות מעולות ובטוחות.

בודי טייט (Body tite) הינה שיטה כירורגית חדשנית ופורצת דרך להסרת מצבורי שומן עודף ולעיצוב הגוף באמצעות שימוש בגלי רדיו RF. מדובר בטכניקה בטוחה, עדינה ופולשנית באופן מינימלי בלבד, המאפשרת הפחתת שומנים תוך הידוק העור. Bodytite לשאיבת שומן הינו מכשיר פרי פיתוחה של החברה הישראלית INVASIX, אשר זכה להכרה והצלחה עולמית בתחום הטיפולים האסתטיים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

בודי טייט לשאיבת שומן

תהליך שאיבת שומן (Body Tite)

שאיבת שומן בודי טייט מהווה פרוצדורה כירורגית ברמת פולשנות מינימלית, המתבססת על טכנולוגיית גלי רדיו לשאיבת שומן, תוך הידוק ומיצוק העור לאחר ניקוז השומן. ההליך מתבצע תחת הרדמה מקומית, ללא צורך בהרדמה מלאה, כרוך בתקופת החלמה קצרה בלבד ואינו מותיר סימנים או צלקות. הסרת שומן בשיטת בודי טייט מתאימה בעיקר לטיפול ועיצוב אזורים בגוף, אשר סובלים מהצטברות שומן בלתי רצוי שאינו ניתן להעלמה באמצעים אחרים דוגמת דיאטות להורדה במשקל.

הטיפול אפקטיבי בעיקר במקרים של סנטר כפול, כרס והמסת שומן בבטן ומותניים, הישבן, עודפי שומן בירכיים ורגליים, ובקרב גברים גם באזור החזה והזרועות. הניתוח מאפשר תוצאות מהירות, בטוחות ואחידות, הנראות לעין תוך זמן קצר מרגע ביצועו.

מכשיר הבודי טייט

מכשיר הבודי טייט המשוכלל והמתוחכם משתמש בטכנולוגיית גלי הרדיו RFAL, לצורך שאיבת רקמות שומן מהגוף. מדובר במכשיר ייחודי המשלב מספר טכניקות. ראשית, מתבצע חימום מקומי לצורך המסת תאי השומן באזור המיועד, עד להפיכתם לנוזליים. בשלב הבא, נעשית שאיבה וניקוז של רקמות השומן מהגוף, דבר המתאפשר בקלות הודות ליכולת הסילוק המהירה של הגוף משומנים נוזליים. בנוסף, על ידי החלק העליון של המכשיר מתבצע תהליך של כיווץ, מיצוק והידוק העור המדולדל הנותר לאחר ריקון מצבורי השומן. התוצאות הן שיפור אסתטיקת הגוף וחיטובו באופן ממוקד, אחיד ומהיר.

טכנולוגיית בודי טייט

טכנולוגיית גלי הרדיו Bodytite נחשבת לבטוחה במיוחד, הודות  לאמצעי הבטיחות המובנים בה, המאפשרים ניטור, פיקוח ובקרה מלאה לאורך כל התהליך. מעבר לחיטוב הגוף, צמצום ההיקפים והפחתת השומן בגוף באופן אחיד וקבוע, יתרון הטיפול בגלי רדיו הינו בסיכון הנמוך לסבול מפציעות, כאבים או נפיחויות, בין היתר הודות ליכולת גלי הרדיו לתרום לתהליכי קרישה מהירה של כלי הדם. גלי הרדיו המוקרנים ממיסים את תאי השומן בלבד ואינם פוגעים ברקמות חיוניות אחרות המצויות בסמוך להם. החדירה המדויקת של גלי הרדיו לתאי השומן תוך חימומם מביאה לייצור מוגבר של קולגן, התורם לגמישות, אלסטיות ומרקם העור.

המסת עודפי השומן מתבססת על טכנולוגיית גלי הרדיו להמסת שומן. מכשיר הבודי טייט פותח כאן, בישראל והוא עושה שימוש בטכנולוגיה בטוחה לשימוש אשר מחממת את אזור השומנים בו רוצים לטפל. בעת הטיפול מוחדרת לגוף צינורית דקה שמוחדרת אל מתחת לעור ואליה מחוברת אלקטרודה. במקביל על העור מניחים גם אלקטרודה ויחד אלו יוצרות הליך של ריכוז החום לאזור השומנים ותוך כדי ביצוע מתיחה של העור. מבחינה התערבותית, כמעט ואין התערבות כירורגית כיוון שמדובר על פעולה מינימליסטית ביותר. כל טיפול של המסת שומן בעזרת בודי טייט הוא קצר, התוצאות מצוינות ומדויקות. המכשיר יודע לזהות בדיוק את המקום הנדרש לטיפול ושאר התאים בגוף לא נפגעים בכלל.

השומנים בגוף נצברים כשיש לנו שאריות. כאשר הגוף לא צורך את כל האנרגיה (מזון) שאנו מכניסים אליו, הוא הופך את המזון לשומן. מצבורי השומן הם חסכוניים באנרגיה ובעצמם כמעט שלא מבזבזים אותה (שלא כמו שריר אשר צורך יותר אנרגיה), מה שמביא לעליה נוספת בשומן. ברגע שנכנסת לגוף יותר אנרגיה מכפי שאנו מוציאים התוצאה תהיה אגירת שומנים.

תהליך השאיבה

הפרוצדורה להמסת שומן בשיטת בודי טייט מתבצעת על די כירורג מומחה ובעל ניסיון בתחום פיסול ועיצוב הגוף. עוצמת וכיוון גלי הרדיו נשלטים על ידי הרופא במהלך הפרוצדורה, תוך התאמתם לאזור המיועד לטיפול. ההליך אורך בממוצע בין שעה לשעתיים, בהתאם לאזור המטופל ולכמות השומן בו. לרוב ניתן לראות תוצאות מידיות כבר לאחר טיפול אחד, אם כי לעיתים נדרשים מספר טיפולים להשלמת התהליך. ניתן לראות תוצאות סופיות לאחר כשבועיים מהטיפול, כאשר הצרת ההיקפים ומתיחת העור תושלם כעבור חודש עד שלושה חודשים. הטיפול מתאים עבור מקרים של אזורים קטנים יחסית, הכוללים מצבורי שומן נקודתיים שאין אפשרות להסירם באמצעות דיאטות ופעילות גופנית. לכן, מדובר בטיפול אידאלי עבור נשים לאחר לידה או אנשים הסובלים מעודף משקל קל עד בינוני, הנובע ממבנה גוף וגורמים גנטיים. הטיפול אינו מתאים עבור בעלי עודף משקל גבוה של מעל 30 במדד MBI, או עבור אנשים הסובלים מעור רפוי ומדולדל.

עודף שומן בגוף עשוי להשפיע לרעה על תחושת הביטחון והערך העצמי, ולהביא לחוסר נינוחות אישית. עבור אלו המעוניינים להצר היקפים ולהיפטר משומן עודף במינימום מאמץ, תוך הימנעות מניתוחים כואבים או פרוצדורות פולשניות, מומלץ לשקול שאיבת שומן עם גלי רדיו בשיטת בודי טייט. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!