לחצו להתקשרות:

הצרת היקפים ברגליים

הצרת היקפים ברגליים היא פעולה של צמצום ההיקפים, הורדת השומנים באזור והפחתת הצלוליטיס. אנשים שונים נוטים “לתפוס” שומנים באזורים שונים בגוף ואצל חלק מהאנשים (ובעיקר נשים), השומן המיותר מגיע לאזור הרגליים וירכיים. השומנים והצלוליטיס אשר מצטברים באזור יכולים להישאר שם גם לאחר דיאטה או בעת פעילות גופנית והדרך הטובה ביותר להיפתר מהם היא בביצוע הצרת היקפים בירכיים, רגליים ואזור הישבן.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הצרת היקפים ברגליים

הצטברות שומנים בירכיים  היא תופעה המשלבת בין תזונה לא נכונה, עבר של הגוף וגנטיקה. אנשים אשר אינם מבצעים פעילות גופנית נוטים כמובן לאגור שומנים יותר מאנשים אשר מבצעים פעילות. עם זאת, לא פעם אנשים אשר מבצעים פעילות גופנית ושומרים על תזונה מאוזנת, יצברו עודפי שומן באזור הירכיים והרגליים. השילוב של חוסר פעילות עם תזונה לא נכונה, חוסר מנוחה וגנטיקה יכולים להשפיע כולם יחד וכל גורם לחוד על היווצרות השומנים.

נראות האזור

ירכיים בעלות עודף שומני ייראו כמובן רחבות יותר, אך גם מדולדלות. צלוליטיס באזור יכול להיראות כגושים שומניים קטנים והמראה הכללי של העור לא יהיה חלק. המראה הכללי במיוחד לאחר הצטברות של דליות ונימים ברגליים עקב אי ספיקת דם טובה עשוי לגרום לאנשים להימנע מלבישת בגדים קצרים או בגד ים.

מניעת וטיפול בעודפי השומן

על מנת להימנע או לטפל באזור השומנים שבירכיים או ברגליים, מומלץ מאד לעבור לתזונה מאוזנת, לבצע פעילות גופנית כמו יוגה, פילאטיס או פעילות אירובית וכן להקפיד על מנוחה. במקרים בהם יש צלוליטיס או נטייה להשמנה באזור הירכיים יהיה קשה מאד להגיע למראה האידאלי. בכל מקרה בו מבצעים הצרת היקפים ברגליים מומלץ מאד לאמץ גם תזונה טובה יותר ולבצע פעילות ספורטיבית אשר מתאימה לכם.

טיפולים להצרת היקפים בירכיים / רגליים

המסת שומן בקור – הקור מביא להמתה של התאים השומניים. תחילה בוחרים את האזור הרצוי לטיפול ומניחים עליו פד עם ג’ל. ידית המכשיר מונחת על האזור הרצוי וזו מושכת את שכבות השומן והרקמות ומקרר אותו. הקירור מקפיא את התאים השומניים וממית אותם. לאחר הטיפול התאים נמסים אל מערכת הגוף אשר מפנה אותם.

גלי רדיו – טיפול באמצעות גלי רדיו מתאים למי שמעוניין להפחית במעט את השומנים העודפים. גלי הרדיו חודרים את שכבת העור ומחממים את התאים כך שהם מתפרקים ומצמצמים את ההיקפים. הטיפול יעיל גם עבור צלוליטיס ומעניק מראה עור חלק.

אולטרה שייפ – מכשיר אשר שולח קרניים אולטרה סוניות שמפרקות את תאי השומן, מאיצות את מחזור הדם ומאפשרות לו לסלק את התאים המפורקים דרך מערכת פינוי הפסולת הטבעית של הגוף. את תוצאות הטיפול ניתן לראות כבר לאחר סיום הטיפול הראשון.

המסת שומן בלייזר – המסה של השומן על ידי שליחת קרני לייזר שחודרות מתחת לעור. הקרניים ממוססות את התאים השומניים שמתנקזים החוצה בעזרת מערכת פינוי הפסולת של הגוף.

אלקטרודות – אלקטרודות חשמליות אשר מוצמדות על האזור הנדרש ברגליים או בירכיים יגרמו לפיתוח של השרירים ומכאן לחיטוב הגוף.

הצרת היקפים ברגליים או בירכיים יכולה להתבצע ללא טיפול פולשני. לבירור אודות הטיפולים המתאימים עבורך ניתן להשאיר פרים באתר ומומחה בתחום ישוב אלייך להתייעצות.